logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Meetrics otrzymuje akredytację MRC dotyczącą pomiarów fraudów

  PR 27.11.2017, przeczytano 293 razy

Firma Meetrics, zapewniająca usługi weryfikacji reklam marketerom na całym świecie, uzyskała akredytację amerykańskiej Media Rating Council (MRC / Rada Oceny Mediów) w zakresie dodatkowych możliwości pomiaru. Ponieważ oszustwa reklamowe stają się w ostatnim czasie coraz większym problemem dla reklamodawców, Meetrics opracował rozwiązanie, którego celem jest zapobieganie raportowaniu tzw. nieprawidłowego ruchu (Sophisticated Invalid Traffic - SIVT). Firma uzyskała właśnie akredytację MRC w zakresie wykrywania takiego nieprawidłowego ruchu oraz akredytację dla funkcji filtrowania zarówno dla ruchu desktop, jak i mobile.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/meetrics-otrzymuje-akredytacje-mrc-dotyczaca-pomiarow-fraudow,34621,artykul.html

Meetrics posiadała już wcześniej akredytację MRC w zakresie pomiarów Viewability reklam, zarówno dla kampanii display, jak i wideo. Ta akredytacja została obecnie poszerzona dodatkowo o pomiary Viewability dla  internetu mobilnego i aplikacji.

- Wiemy jak trudno jest firmom działającym tylko w Europie zdobyć certyfikat MRC tak więc nowe akredytacje dla Meetrics to także ważna wiadomość dla całego polskiego rynku digital, ponieważ jesteśmy jedyną oficjalnie działającą firmą weryfikującą jakość reklam internetowych w Polsce. Po najnowszych decyzjach MRC jesteśmy też jedną z nielicznych firm na świecie i w Europie z kompletem certyfikatów MRC, dotyczących zarówno Viewability jak i fraudów. Akredytacje są gwarancja wiarygodności naszego pomiaru dla klientów – mówi Tomasz Piątkowski, Country Manager Meetrics w Polsce.

- Od prawie dziesięciu lat Meetrics dostarcza reklamodawcom technologie i dane pozwalające im podejmować decyzje dotyczące inwestowania budżetów marketingowych w możliwie najbardziej efektywny sposób - komentuje Philipp von Hilgers, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Meetrics - Otrzymane obecnie dodatkowe akredytacje MRC stanowią kolejny kamień milowy rozwoju naszej firmy, ponieważ reklamodawcy domagają się najwyższego możliwego poziomu usług, a rygorystyczny proces oceny MRC jest obiektywnym potwierdzeniem, że nasza platforma Ad Attention Suite takie najwyższe standardy spełnia.

Platforma Ad Attention Manager Suite firmy Meetrics łączy cztery zaawansowane komponenty do zarządzania jakością reklam: sprawdzanie widoczności (Viewability Check), zapobieganie nadużyciom (Ad Fraud Prevention), weryfikacja odbiorców (Audience Verification) i ochrona marki (Brand Protection).

- Gratulujemy Meetrics spełnienia rygorystycznych wymagań niezbędnych do uzyskania akredytacji MRC na pomiary Viewability na platformach desktop, mobile in-apps, jak I akredytacji w zakresie wykrywania I filtrowania SIVT na platformach desktop i mobile. Stawia to Meetrics w elitarnym gronie liderów branży - powiedział George W. Ivie, dyrektor wykonawczy i dyrektor generalny organizacji MRC.

Firma Meetrics zadebiutowała na polskim rynku kilka miesięcy temu, w czerwcu. Firma jest dostawcą rozwiązań do weryfikacji i poprawy widoczności, jakości oraz skuteczności kampanii reklamowych. Biurem firmy w Polsce kieruje - na stanowisku Country Managera - Tomasz Piątkowski, wcześniej członek zarządu i Chief Digital Officer GroupM.

Kluczowe pola działań Meetrics to m.in. widoczność reklam (Viewability), weryfikacja grup docelowych (Audience Verification), czy zapobieganie nadużyciom (Fraud Prevention). Jej klientami są reklamodawcy, domy mediowe oraz znaczący wydawcy.

Źródło: Meetrics

www.meetrics.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Flagowy salon Intersport 2.0 w Warszawie otwarty
Sieć INTERSPORT Polska otworzyła pierwszy w Warszawie salon nowej generacji w formacie INTERSPORT 2.0. Jeden z najnowocześniejszych multibrandowych konceptów sportowych znajduje się w centrum handlowym Westfield Arkadia. Bogata oferta produktowa jest skierowana do osób aktywnych, które regularnie trenują lub dopiero planują rozpocząć swoją sportową przygodę....
Najbardziej zakrzywione monitory na świecie trafiają do sprzedaży
Seria monitorów Samsung T55 to urządzenia dla tych, którzy dzień pracy spędzają przed monitorem. Matryca 1000R z największym dostępnym zakrzywieniem oraz funkcje Eye Saver i Flicker Free gwarantują ochronę oczu użytkownika, potwierdzoną certyfikatem Eye Comfort 2.0 TÜV Rheinland. Monitory dostępne są w rozmiarach 24, 27 i 32 cale. Seria T55 została wyposażona w...
#Sendinglove – światowa kampania Digital Out-of-Home także w Polsce
Akcja z przesyłaniem miłości #SendingLove jest prowadzona na nośnikach DOOH na całym świecie. W Polsce zaangażowanie w tę akcję potwierdzili członkowie IGRZ – firmy, które posiadają w swoim portfolio także nośniki cyfrowe: AMS, Clear Channel Poland i Warexpo.
„Równość zaczyna się w domu” – kampania Centrum Praw Kobiet
26 maja obchodzimy Dzień Matki. W tym szczególnym dniu Centrum Praw Kobiet przypomina, że to właśnie na kobietach i matkach spoczywa największy ciężar dbania o dom. Praca na rzecz domu to także praca, choć często nie jest tak postrzegana. Szacuje się, że kobieta poświęca średnio 160 godzin miesięcznie na „drugi etat” podczas wykonywania zajęć domowych.
Ruszyła kampania promocyjna gry „The Crown Korona Rzeczpospolitej“, której wydawcą jest Fundacja Książąt Lubomirskich. Za kompleksową obsługę projektu odpowiada Cityboard Media.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764