logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Merservice z Grupy OEX z kontraktem na merchandising Danone

  PR 09.01.2018, przeczytano 449 razy
ilustracjastrzałka

Spółka MerService rozpoczęła obsługę merchandisingową Danone. Usługa jest realizowana z wykorzystaniem autorskiej aplikacji mobilnej Grupy OEX – MerchMobiler.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/merservice-z-grupy-oex-z-kontraktem-na-merchandising-danone,35058,artykul.html

W ramach kontraktu MerService odpowiada za zapewnienie obsługi merchandisingowej w kilkuset punktach handlowych w całej Polsce. Działania są realizowane w sklepach sieci Auchan, Makro, Eurocash, Selgros i E.Leclerc. Wszyscy merchandiserzy MerService są wyposażeni w urządzenia mobilne, dzięki którym mają możliwość bezpośredniego raportowania z punktu, w którym świadczą usługę. Na potrzeby projektu zastosowano funkcję alertów SMS oraz szczegółowych powiadomień e-mail, dzięki którym przedstawiciele firmy Danone otrzymują informacje o dostępności asortymentu zaraz po zakończeniu wizyty w danym punkcie handlowym przez merchandisera.

System MerchMobiler zapewnia klientom bieżący dostęp do informacji ułatwiających zarządzanie procesami sprzedaży i marketingu. Autorska technologia pozwala nam elastycznie dostosować zakres raportowania działań do specyfiki projektu i potrzeb firmy, z którą współpracujemy
– powiedziała Dominika Sternińska, Junior Reporting Manager z MerService.

W ramach współpracy z Danone MerService odpowiada także za rekrutację i szkolenie merchandiserów. Monitorowaniem jakości pracy zespołu terenowego zajmują się Koordynatorzy Regionalni MerService. Spółka z Grupy OEX zapewnia także odzież ochronną dla merchandiserów, oznakowaną zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej klienta. 

W ramach usługi merchandisingowej oferujemy także prowadzenie dodatkowych działań w punktach sprzedaży. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostosować się do zmian lub zareagować na potrzeby klientów
– dodaje Magdalena Trzcińska, Dyrektor Operacyjny External z MerService.

Produkty Danone są obecne w Polsce od 1991 roku. Obok Danone do grupy spółek DANONE należą także: Żywiec Zdrój , NUTRICIA oraz Nutricia Medyczna.

Źródło: MerService

www.merservice.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Relacja STGU z Łódź Design Festival 2019
STGU odwiedziło Łódź Design Festival 2019 – hasło tegorocznej edycji to „dobre życie”. W świetle ostatnich alarmujących doniesień o dramatycznym stanie naszego środowiska naturalnego, hasło „dobre” jednoznacznie przywodzi na myśl „harmonijne, etyczne”, zamiast powiedzmy „luksusowe” czy „wygodne”. I rzeczywiście...
#Wciążzmieniamy – Coca-Cola kontra problemy środowiskowe i społeczne
Nie chcemy tylko produkować napojów. Chcemy dokonywać realnych zmian – ta myśl towarzyszy nowej kampanii Coca-Cola pod hasłem #WCIĄŻZMIENIAMY. Za jej sprawą marka chce stawić czoła zarówno problemom środowiskowym, jak i społecznym. Polska jest pierwszym krajem, w którym kampania zostanie uruchomiona.
Santander Bank Polska z wyróżnieniem za rebranding
Santander Bank Polska został wyróżniony w kategorii Marka Roku za wzorowo przeprowadzony rebranding i sprawną komunikację marki.
Olympus Tough TG-6: aparat kompaktowy gotowy na każdą przygodę
Olympus TG-6 to najnowszy, jeszcze bardziej funkcjonalny, kompaktowy aparat Tough. Tak jak inne modele z tej serii jest wodoodporny, a także odporny na pył, kurz, mróz, wstrząsy, upadki i zgniatanie. Wytrzymały TG-6 został wyposażony w system czujników, pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły fotografowanych obiektów, gwarantuje doskonałą kolorystykę...
Sony na Targach Film Video Foto w Łodzi
Już w najbliższy czwartek, 23 maja, rozpoczną się XXII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych. Targi w Łodzi to najważniejsze wydarzenie branżowe, które od ponad 20-stu lat przyciąga amatorów nowinek technologicznych. Podczas Targów odbędą się warsztaty, seminaria oraz ciekawe spotkania z ekspertami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764