logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do Radia Nowy Świat

  PR 12.06.2024, przeczytano 275 razy
ilustracja

Artura Barcisia usłyszeć będzie można po raz pierwszy 13 czerwca w audycji o g. 14.00. Damian Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o g. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mery-spolsky%2C-artur-barcis-i-damian-kwiek-dolaczaja-do-radia-nowy-swiat,404591,artykul.html

Już 13 czerwca o godzinie 14.00 nowa audycja „Jak najBarciś”, gdzie w rolę redaktora Radia Nowy Świat wcieli się znakomity aktor Artur Barciś, absolwent Wydziału Aktorskiego łódzkiej PWSFTviT. Audycja o profilu muzyczno-filmowym emitowana w czwartkowe popołudnia jest dobrze znana Patronom i Słuchaczom stacji za sprawą Zbigniewa Zamachowskiego i jego propozycji „Zamach na dziesiątą muzę” oraz Wojciecha Malajkata i jego „MalajKina”. Artur Barciś dołącza do grona prowadzących z własnymi propozycjami i pomysłami.

- Uwielbiam muzykę filmową, szczególnie klasyczną i bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony do tego programu. Filmy muzyczne będą tematem przewodnim, ale oczywiście to nie wszystko, czym będę się z Państwem dzielić podczas tych dwóch godzin. Zapraszam serdecznie na program „Jak najBarciś” – mówi Artur Barciś.

W piątek 14 czerwca do redakcji międzynarodowej dołączy Damian Kwiek, który będzie pojawiać się w audycji jako współprowadzący oraz redaktor przygotowujący rozmowy do audycji.

Magazyn „Cały nasz świat” wystartował na antenie Radia Nowy Świat 10 marca 2023. Prowadzącymi są Jan Janczy, Tomasz Ławnicki i Patryk Rabiega. W piątek, debiutując w „Cały nasz świat” (11:00-12:00), Damian Kwiek zaprosi Słuchaczy na rozmowę z prof. Sławomirem Sowińskim z UKSW o rosnącym poparciu dla nacjonalistycznej prawicy również w kontekście zakończonych wyborów do Europarlamentu.

A w sobotę 15 czerwca o godzinie 13.00 premiera audycji Mery Spolsky „Era Spolsky” (13:00-14:00), która będzie emitowana na antenie na przemian z audycją Jana Niebudka „Muzyka odśrodkowa”.

- Ogromnie cieszę się na współpracę z Radiem Nowy Świat. Mam ochotę na poszukiwanie i odkrywanie wspólnie z Państwem moich muzycznych fascynacji – mówi Mery Spolsky, autorka audycji „Era Spolsky” w Radiu Nowy Świat.

ilustracjastrzałka

Mery Spolsky to artystka, dla której muzyka, teksty, przekaz i warstwa wizualna są tak samo ważne. Specjalistka od elektronicznych, tanecznych brzmień. Każdym kolejnym albumem umacnia swoją pozycję w czołówce polskich artystów. Jak sama mówi – chce jej się wszystkiego – więc ciągle eksperymentuje i poszukuje nowych form artystycznego wyrazu. Tworzy jedyne w swoim rodzaju uniwersum Spolsky pełne różnorodności, akceptacji i wolności. 

Zadebiutowała albumem „Miło Było Pana Poznać” (2017), a następnie umocniła swoją pozycję płytą „Dekalog Spolsky” (2019), na której znalazła się przebojowa „Bigotka”. Jej najnowsza płyta „Erotika Era” to muzyczny przekaz o seksualności, ciało pozytywności, wstydzie, relacji, oczekiwań wobec kobiet, któremu artystka daje bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach oraz teledyskach.

- Bardzo się cieszymy na wszystkie nowe osoby i nowe propozycje, które pojawią się na naszej antenie już w tym tygodniu. Wierzymy, że ta różnorodność, którą zaprezentują nowi autorzy przypadnie Państwu do gustu. Zapraszamy do słuchania i patronowania – mówi Magda Jethon, Redaktorka Naczelna Radia Nowy Świat.

Źródło: Radio Nowy Świat

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Interia i Polsat partnerami PKOl i Olimpijskiej Reprezentacji Polski
Wspólne wartości i jedna pasja. Interia i Polsat dołączają do Rodziny Olimpijskiej jako partnerzy medialni Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Media z Grupy Polsat Plus wspierają polskie nadzieje medalowe razem z milionami telewidzów oraz internautów odliczających dni do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Umowa zawarta...
Kampania reklamowa Polsat Box Go 140 kanałów
Ruszyła nowa kampania reklamowa promująca bogatą ofertę 140 kanałów telewizyjnych, dostępną w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Cały wachlarz popularnych stacji: sportowych, informacyjnych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, edukacyjnych, dla dzieci czy ogólnotematycznych można oglądać na wielu różnych urządzeniach. To idealna propozycja dla tych, którzy potrzebują...
TVN Warner Bros. Discovery liderem branży w pierwszej poł. 2024 r.
W pierwszej połowie 2024 roku TVN Warner Bros. Discovery zdominował konkurencję w pełni wykorzystując całe swoje portfolio, obejmujące telewizję, streaming oraz ekosystem stron internetowych. W okresie styczeń-czerwiec grupa utrzymała przewagę rynkową, osiągając średni udział w grupie komercyjnej na poziomie 23,7%. Stacja TVN zajęła pierwsze miejsce w rankingu wszystkich...
Komunikat TVP w sprawie wszczęcia śledztwa przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie
Telewizja Polska Spółka Akcyjna w likwidacji informuje, że na skutek złożonego w dniu 8 lipca 2024 roku przez TVP S.A. w likwidacji zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie dotyczącej wyrządzenia TVP S.A. w likwidacji szkody majątkowej w wielkich rozmiarach w latach 2018 – 2024 przez osoby zajmujące się...
Większa widownia przychody – TVP podsumowuje Euro 2024
Podczas zakończonych właśnie mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zgromadziła przed telewizorami 2,6 miliona widzów oraz 800 tys. e-widzów więcej niż podczas poprzedniego turnieju – Euro 2020. W mediach społecznościowych TVP pokonało wszystkie inne serwisy sportowe. Wyniki widowni przełożyły się na wzrost przychodów komercyjnych o 12%.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764