logo
WIADOMOŚCI

Michał Bauer nowym dyrektorem marketingu "Gazety Wyborczej"

Mateusz Zawiślak  PR 06.06.2017, przeczytano 244 razy
Miachał Bauer Fot. Adam Stępień/Agencja Gazeta

Od 1 czerwca br. dyrektorem marketingu "Gazety Wyborczej" jest Michał Bauer, który zastąpił na tym stanowisku Joannę Kmiecicką.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/michal-bauer-nowym-dyrektorem-marketingu-_gazety-wyborczej_,32735,artykul.html

Michał Bauer zaczął pracę w „Gazecie Wyborczej” w 1991 roku - najpierw jako dziennikarz, a potem jako szef promocji oddziału w Poznaniu. Od 2000 roku pełnił funkcję kierownika ogólnopolskiego Działu promocji redakcyjnej dziennika. W późniejszych latach pracował jako szef promocji oddziału w Katowicach, należał także do zespołu marketingu dziennika „Nowy Dzień” wydawanego przez Agorę.

Był szefem marketingu „Gazety Prawnej” oraz dyrektorem w polskiej filii Planeta Marketing Institucional - wydawcy kolekcji prasowych, współpracował także z grupą wydawniczą RBA.

Połączone wcześniej działy: projektów specjalnych i marketingu zostały rozdzielone. Działem projektów specjalnych będzie zarządzać teraz Joanna Kwas - dotychczasowa szefowa Działu sprzedaży „Gazety Wyborczej”

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Migracja mediów ku produkcjom IP Live
Sektor mediów zmierza wielkimi krokami ku przyszłości, w której centralne miejsce zajmować będą rozwiązania IP. Jest to spowodowane z jednej strony rosnącym popytem rynkowym, a z drugiej dużym przyspieszeniem prac nad standardami, protokołami i zapewnieniem wzajemnej współpracy.  Stacje telewizyjne będące klientami Sony coraz chętniej sięgają po rozwiązania IP...
Ustawodawcy z USA i Europy domagają się od Facebooka wyjaśnień na temat oświadczenia w którym dowiadujemy się, że podzielił się on danymi użytkowników z firmą Cambridge Analytica zajmującą się analizą polityczną związaną z prezydentem Donaldem Trumpem podczas wyborów prezydenckich w 2016 roku. Według The New Your Times korzystając z danych użytkowników firma mogła pomóc Trumpowi wygrać wyb...
O tym, że Cloud Technologies analizuje aktywność internautów z niemal całego świata wiadomo nie od dziś. Jedna z największych hurtowni danych na świecie przetwarza już ponad 12 miliardów anonimowych profili internautów z 200 państw świata. Dane firmy Cloud Technologies zostały zweryfikowane i potwierdzone przez niezależną firmę badawczą Nielsen, za pomocą narzędzia Digital Ad Ratings, które st...
Oex Cursor: Aplikacje raportowe zwiększają efektywność projektów wspierających sprzedaż
Działania z obszaru shopper marketingu i audytów w punktach sprzedaży coraz częściej wspiera technologia. Zaawansowane aplikacje raportowe umożliwiają natychmiastowy dostęp do danych z realizowanych akcji, co pozwala skuteczniej monitorować ich efekty.
CNN International Commercial i Lexus zawiązują partnerstwo w zakresie tworzenia cyfrowych treści
Lexus rozpoczyna współpracę w zakresie tworzenia treści cyfrowych z CNN International Commercial. Partnerstwo podkreśla jedną z fundamentalnych wartości Lexusa - koncepcję japońskiej gościnności, omotenashi, i jej zastosowanie w sektorze dóbr luksusowych na całym świecie.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone