logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Michał Ceglarz awansuje w strukturach Focus Media Group

  PR 13.03.2019, przeczytano 341 razy

Michał Ceglarz objął stanowisko Group Account Manager w Focus Media Group. Jest to nowo utworzona pozycja, powstała w wyniku wdrożenia w agencji systemu pracy, opartego na multidyscyplinarnych zespołach projektowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/michal-ceglarz-awansuje-w-strukturach-focus-media-group,381610,artykul.html

Michał Ceglarz do Focus Media Group dołączył ponad 7 lat temu. Obecnie na stanowisku Group Account Manager odpowiada za koordynację pracy dwóch zespołów, realizujących działania dla klientów z sektora finansowego. Wcześniej jako Senior Account Manager prowadził wybrane projekty dla klientów Focus Media Group oraz uczestniczył w działaniach new business, koordynując pracę wewnątrz agencji przy tworzeniu ofert przetargowych. Realizował działania m.in. dla takich firm jak: Nationale-Nederlanden, Polsat, Princes Foods, PZU czy VELUX. Jednym z największych projektów, który nadzorował było wdrożenie nowej strategii komunikacji marki VELUX. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w agencji marketingu zintegrowanego MAT (Grupa ADV), gdzie współtworzył działania dla HTC i Yamaha Motor Polska.

Źródło: Focus Media Group

www.focusmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Blum w trasie online - event w czasach pandemii
Wydarzenie Blum w trasie zmieniło tryb i pojawiło się online. Za to legalne zgromadzenie było odpowiedzialne wrocławskie OMI Media House.
Firma Epson została wysoko oceniona za działania na rzecz ochrony środowiska oraz transparentności.
Robert Kubica, kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen, ambasadorem marki Alfa Romeo w Polsce
Po ogłoszeniu 5-letniej gwarancji na wszystkie nowe samochody, Alfa Romeo prezentuje drugi filar nowej strategii marki w Polsce. Ambasadorem marki zostaje Robert Kubica, najsłynniejszy kierowca wyścigowy w Polsce i jednocześnie kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen.
CES 2021: Udoskonalone monitory LG z serii LG Ultra na 2021 rok
Prezentując podczas targów CES 2021 nową linię monitorów Ultra, firma LG Electronics umacnia swoją ugruntowaną już pozycję w segmencie monitorów premium. Najnowsze monitory z serii UltraGear, UltraWide i UltraFine opracowano z myślą o graczach, artystach oraz profesjonalistach. Zapewniają znakomitą produktywność oraz najwyższą satysfakcję z rozrywki, a tym...
Świąteczne piżamy z nawiązaniem do kampanii Coca-Coli
Coca-Cola połączyła siły z włoską marką Tezenis. W efekcie powstała świąteczna kolekcja bielizny nocnej i piżam, przeznaczona na zimowe wieczory. Każde ubranie nawiązuje do kampanii świątecznych Coca-Cola, które towarzyszą nam już od 100 lat.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764