logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Michał Chabas w PMPG Polskie Media

  PR 01.10.2021, przeczytano 669 razy

1 października br. stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. Rozwoju Produktów (Wprost i Do Rzeczy) w PMPG Polskie Media S.A. obejmie Michał Chabas.  Do jego głównych zadań należeć będą: strategiczny rozwój Grupy PMPG, analiza nisz i szans rynkowych, współpraca z partnerami biznesowymi dostarczającymi know-how w zakresie technologii i kontentu oraz współpraca z dyrektorami rozwoju produktu w zakresie zoperacjonalizowania strategii Grupy na poziomie poszczególnych serwisów i tytułów wydawniczych. Na tym stanowisku będzie raportował do prezes zarządu PMPG Polskie Media Katarzyny Gintrowskiej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/michal-chabas-w-pmpg-polskie-media,393217,artykul.html

Michał Chabas ostatnio był związany z Wirtualną Polską gdzie zarządzał i odpowiadał produktowo za stronę główną WP oraz obszary sportu, O2, informacji i serwisów lokalnych. Wcześniej pracował w CISCO, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż technologii na terytorium Polski.

- Z podziwem śledziłem jak w ostatnich latach PMPG z sukcesem budowała zasięgi produktów wydawniczych online, a w przypadku tygodnika WPROST realizowała jego całkowitą cyfryzację. Ta transformacja nie dobiegła jeszcze końca. Zależy mi na kontynuowaniu obranej ścieżki odważnych decyzji. W ostatnich latach na rynku wydawniczym online doszło do rozwoju wielu procesów, które wdrożone będą stanowiły dla całej PMPG ogromną szansę na dalszy wzrost zasięgów, lojalizację użytkowników i przyrost liczby subskrybentów. – deklaruje Michał Chabas.

Od 1 października do zespołu PMPG dołączy również Adam Zaręba, który na stanowisku Managera ds. Sprzedaży Programatycznej i Siatki Reklamowej będzie odpowiadał za rozwój i efektywne zarządzanie siatką reklamową.

Adam Zaręba przez ostatnie pięć i pól roku pracował w spółce Yieldbird, gdzie zarządzał zespołem analityków odpowiedzialnych za maksymalizację przychodów największych wydawców. Wcześniej był związany ze spółką Agora.

Źródło: PMPG Polskie Media S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje 5. sezon Arte Opera w Arte.tv
W czwartek 6 października premierą „Lakmé” Léo Delibesa w reżyserii Laurenta Pelly'ego, transmitowaną na żywo z Opéra Comique w Paryżu, rozpocznie się piąty sezon ARTE Opera, w ramach którego zostaną pokazane najnowsze i najwybitniejsze produkcje operowe i baletowe z najlepszych teatrów z 13 europejskich krajów. W tym roku...
Nowy sezon prac Grup Roboczych IAB Polska uważamy za otwarty! W ubiegłym tygodniu część grup wybrała swoich przedstawicieli i przedstawicielki. Oto oni:
Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Podczas trwających mistrzostw świata w siatkówce kobiet, WP SportoweFakty na bieżąco przygotowują dla kibiców relacje i najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. Specjalny vlog prezentuje jakie nastroje panują w szatni polskiej drużyny.
Antyweb.pl, jeden z najważniejszych serwisów w Polsce piszących o tym co dzieje się w polskim i światowym internecie, dołącza do Grupy Polsat Plus. Będzie stanowił istotne wzmocnienie Grupy w obszarze nowych technologii.
WP Pilot wciąż rozwija ofertę. We wrześniu pojawiły się w niej cztery nowe kanały, które zapewnią widzom jeszcze więcej rozrywki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764