logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Michał Samul członkiem zarządu TVN Discovery Polska

  PR 30.12.2019, przeczytano 359 razy
ilustracja

21 grudnia br. Michał Samul obejmuje stanowisko szefa Pionu Informacji TVN. Jednocześnie dołącza do zarządu TVN Discovery Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/michal-samul-czlonkiem-zarzadu-tvn-discovery-polska,385211,artykul.html

Z dniem 21 grudnia Michał Samul przejmuje funkcje redaktora naczelnego TVN24 i „Faktów” oraz szefa Pionu Informacji TVN od Adama Pieczyńskiego, który postanowił zakończyć karierę zawodową. Jako członek zarządu TVN Discovery Polska Samul będzie odpowiadał za wszystkie kanały i programy informacyjne oraz newsowe serwisy online nadawcy.

- Bardzo się cieszę, że Michał obejmuje stery w pionie newsów. Wiem, że znakomicie zna i rozumie wyzwania, przed którymi stoją dziś media informacyjne. Jestem przekonany, że będzie doskonałym liderem transformacji cyfrowej, która w nich obecnie zachodzi – powiedział Piotr Korycki, prezes i dyrektor zarządzający TVN Discovery Polska.

Michał Samul związany jest z TVN24, pierwszą polską telewizją informacyjną, od początku jej istnienia. Od 2001 roku był wydawcą anteny, w 2003 roku został szefem Zespołu Redaktorów a następnie także Zespołu Wydawców stacji.

Od chwili uruchomienia TVN24 współpracował z Adamem Pieczyńskim. Przez ostatnie 12 lat był zastępcą redaktora naczelnego, od 2014 roku zajmował stanowisko dyrektora Departamentu Programów i Nowych Mediów TVN24. Odpowiadał w tym czasie m.in. za współpracę z innymi mediami, rekrutację dziennikarzy, wydania specjalne, wieczory wyborcze, wprowadzanie nowych programów i pasm. Nadzorował też pracę szefów portali informacyjnych TVN24.

Przed dołączeniem do zespołu TVN24 Samul związany był z Wizją TV a wcześniej współpracował m.in. z TVP (TAI). Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Źródło: TVN Discovery Polska

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Efekty pandemii widoczne w wyszukiwarce Google
W ostatnich tygodniach życie codzienne i zawodowe Polaków przeniosło się do sieci. Tam również szukamy informacji, jak sobie radzić z nową rzeczywistością. Statystyki wyszukiwarki Google pokazują, że wśród najpopularniejszych haseł są te związane z pracą zdalną, zwolnieniami czy zasiłkami dla bezrobotnych. Z kolei przedsiębiorcy masowo szukają informacji...
Według danych StatCounter Chrome jest liderem wśród przeglądarek internetowych – na świecie korzysta z niej już 62% użytkowników, a w Polsce aż 71%. Nie dziwi więc poruszenie, które w branży wywołała zapowiedź Google o zaprzestaniu obsługi tzw. third-party cookies. Ta (r)ewolucja nie jest jednak czymś całkowicie nowym i zaskakującym. Już w 2017 roku...
„OK Google, powiedz mi coś dobrego” - codzienna dawka pozytywnych wiadomości
Na dobre wieści wszyscy czekają nie tylko w czasach zagrożenia czy kryzysu. Odnajdywanie konstruktywnych historii i popularyzowanie dziennikarskich relacji o tym, jak rozwiązywane są ważne problemy społeczne to cel nowego projektu Google Polska oraz Outriders. Już dziś użytkownicy Asystenta Google, dzięki prostej komendzie  „OK Google, powiedz mi coś dobrego”,...
W 6 miesięcy od pierwszej informacji na temat wdrożenia 5G technologia ta jest już dostępna w sieci Play, a do końca czerwca obejmie swym zasięgiem 53 miasta i miejscowości na terenie Polski. Dotyczy to zarówno dużych aglomeracji, jak i mniejszych miejscowości. Sieć 5G w Play wykorzystuje pasmo 2100 MHz.
Kim Brunhuber nowym prezenterem CNN International w Atlancie
Kim Brunhuber dołącza do zespołu CNN International (CNNI) jako nowy prezenter, który będzie pracował w siedzibie stacji w Atlancie. Poprowadzi poranne wydania CNN Newsroom dotyczące Europy w soboty oraz niedziele, a także programy informacyjne w dni powszednie. Zatrudnienie Kima ogłosił wczoraj Mike McCarthy, Executive Vice President i General Manager w CNNI.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764