logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Michał Szczur awansuje w Mindshare Polska

  PR 08.03.2024, przeczytano 455 razy
ilustracja

Z początkiem marca Michał Szczur awansował w strukturach agencji mediowej Mindshare Polska na stanowisko Head of Digital Strategy & Training. W nowej roli będzie odpowiadał m.in. za strategiczne wsparcie klientów, new business, a także szkolenia zarówno wewnątrz organizacji, jak i na zewnątrz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/michal-szczur-awansuje-w-mindshare-polska,403379,artykul.html

- Awans Michała to suma jego wyjątkowych kompetencji, zaangażowania oraz wkładu w rozwój Mindshare Polska. Jego rola jako lidera jest nie do przecenienia – wykazuje się nie tylko zdolnościami menedżerskimi, ale także umiejętnością inspirowania i motywowania innych do osiągania wspólnych celów. Jego podejście do pracy wewnątrz organizacji, jest również charakterystyczne w relacjach z klientami, w przypadku których stawia przede wszystkim na partnerskość i otwarty dialog. To w pełni zasłużony awans – komentuje Adrian Kawecki, CEO w Mindshare Polska

Michał Szczur do zespołu Mindshare Polska dołączył w 2010 roku jako Junior Executive. W 2015 roku objął stanowisko Managera w pionie Client Leadership, natomiast od 2021 roku pełnił rolę Digital Activation Lead. W czasie tych kilkunastu lat realizował działania dla klientów takich jak: mBank, Discovery Channel, IBM, NIKE czy Ubisoft.  Specjalizuje się w identyfikacji potrzeb klientów i oczekiwań biznesu, a także tworzeniu strategii digital.

Współtworzone przez niego działania były wielokrotnie wyróżniane w najważniejszych konkursach branżowych. Na swoim koncie ma cztery statuetki Effie Awards, dwie nagrody Golden Arrow, statuetkę Innovation Ad oraz European Mixx Awards.     

W ramach rozwoju osobistego ukończył m.in.: kurs Mini MBA w Paryżu, czy DIMAQ Professional. Jest również DIMAQ Master Trainer.

W nowej roli Michał zastąpił Agnieszkę Parfienowicz, która podjęła się nowych wyzwań w ramach GroupM Nexus.

Źródło: Mindshare Polska

Dodatkowe informacje:

Mindshare Polska jest oddziałem globalnego domu mediowego Mindshare, z siedzibą w Londynie. O najwyższą jakość usług dla klientów dba zespół specjalistów, odpowiedzialnych za planowanie i zakup komunikacji 360, consulting mediowy, strategie komunikacyjno-mediowe, transformacje digitalowe, e-commerce, badania ilościowe i jakościowe. Mindshare Polska współtworzy też GroupM, największą na świecie strukturę negocjacyjną, zwiększając tym samym przewagę konkurencyjną i korzyści dla swoich klientów na polskim rynku.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Natalia Żmuda dołącza do Feeders Agency
Do szeregów Feeders Agency dołącza Natalia Żmuda zajmując stanowisko Head of Social Media & Engagement. Od lutego rozpoczęła kierowanie pracami zespołu social mediowego i moderacyjnego, a także częścią teamu designerskiego odpowiedzialnego za produkcję contentu do mediów społecznościowych. Sprawuje pieczę nad jednymi z kluczowych klientów (Żywiec, Castorama, Pepsi, Cinema...
Zmiany w dziale Video Havas Media Network
Zgodnie z wprowadzoną na początku tego roku strategią Data Driven, agencja Havas Media Network inwestuje w rozwój narzędzi do optymalizacji kampanii wideo, zmienia się także struktura działu odpowiedzialnego za kampanie wideo. Zmiany mają na celu zapewnienie jak najlepszych doświadczeń klientów agencji w pracy z danymi, zgodnie z filozofią Make a Meaningful Difference.
Radosław Tarczyński z Eskimi do Veovee
Z początkiem kwietnia do zespołu Veovee dołączył Radosław Tarczyński, obejmując nowo utworzone stanowisko Businness Development Directora. Tarczyński będzie odpowiedzialny za stworzenie działu rozwiązań mobilnych dla klientów bezpośrednich ze szczególnym uwzględnieniem obszarów adgaming oraz adretail.
Kuba Kossut Dyrektorem Generalnym Adlook
Szybszy wzrost Adlook w obliczu utrzymujących się problemów branży związanych z prywatnością i zaostrzonymi przepisami - to sytuacja, z którą będzie mierzyć się firma pod przewodnictwem nowego Dyrektora Generalnego.
Nowy wiceprezes Link4 odpowiedzialny za marketing
Mikołaj Ciaś, menedżer od 20 lat związany z branżą FMCG, objął funkcję wiceprezesa zarządu LINK4. Będzie odpowiedzialny za obszary komercyjne, w tym między innymi, za marketing ubezpieczyciela. Wcześniej pracował w dużych korporacjach międzynarodowych, gdzie był dyrektorem marketingu i członkiem zarządu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764