logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Milka z mikołajkowym odcinkiem programu Milionerzy w TVN

  PR 02.12.2020, przeczytano 243 razy

3 grudnia br. o godz. 20:55 na antenie TVN zostanie wyemitowany specjalny, mikołajkowy odcinek popularnego programu Milionerzy, przygotowany we współpracy z marką Milka (Mondelez Polska). Jego gośćmi będą prezenterzy znani z porannego pasma stacji Dzień Dobry TVN - Anna Kalczyńska, Paulina Krupińska, Damian Michałowski i Andrzej Sołtysik. Sponsorowana przez Milkę wygrana w programie zostanie w całości przekazana na działalność charytatywną Fundacji TVN. Akcja jest elementem świątecznej kampanii marki pod hasłem „Obdaruj tych, którzy dzielą się sercem”. Za zaplanowanie i zakup mediów oraz kompleksową realizację projektu dotyczącego programu Milionerzy odpowiada Mindshare Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/milka-z-mikolajkowym-odcinkiem-programu-milionerzy-w-tvn,389408,artykul.html

Celem świątecznej kampanii marki Milka jest zainspirowanie do okazywania czułości oraz bezinteresowności wobec innych w czasie Świąt Bożego Narodzenia. To właśnie w tym okresie troska oraz wzajemna życzliwość mają szczególne znaczenie - zwłaszcza w tym roku.

- W trakcie ostatnich trudnych miesięcy często słyszeliśmy lub sami spotykaliśmy się z drobnymi gestami życzliwości. W ramach trwającej kampanii chcemy zachęcić ludzi do wyrażenia wdzięczności za wsparcie, które otrzymali. Okres zbliżających się Świąt to dobry moment, aby docenić osoby z wielkim sercem tzw. „Mikołajów dnia codziennego”, np. obdarowując ich drobnym upominkiem, który sprawi przyjemność – mówi Łukasz Kozłowski, Senior Brand Manager Chocolate, Mondelez Polska.

- Przed tegorocznym Bożym Narodzeniem zależało nam, aby jak najmocniej podkreślić ideę stojącą za świąteczną kampanią Milki. Dlatego też poza standardowymi działaniami reklamowymi nawiązaliśmy współpracę z TVN i programem Milionerzy, podczas którego marka podaruje też „coś wymiernie dobrego” od siebie. Wygrana, której jest sponsorem, zostanie w pełni przekazana Fundacji TVN – mówi Maciej Świątek, Director, Client Leadership, Mindshare Polska.

W odcinku specjalnym programu Milionerzy, którego partnerem została Milka, wezmą udział prezenterzy Dzień Dobry TVN: Anna Kalczyńska, Paulina Krupińska, Damian Michałowski i Andrzej Sołtysik. Upominkami dla uczestników programu będą świąteczne słodycze Milki. Marka będzie widoczna również w oprawie wizualnej odcinka – w jego kluczowych momentach kolory wybranych elementów studia przybiorą charakterystyczną dla tego brandu barwę lillac.

Premiera odcinka odbędzie się w czwartek 3 grudnia br. o godz. 20:55 na antenie głównej stacji TVN. Powtórkę programu będzie można obejrzeć w niedzielę 6 grudnia br. o godz. 14:15. Promocja wydania specjalnego Milionerów jest wspierana wejściami w Dzień Dobry TVN. Z kolei relacja zza kulis jego produkcji zostanie pokazana w programie Co za Tydzień.

Mikołajkowy odcinek Milionerów, sygnowany marką Milka, jest elementem świątecznej kampanii brandu pod hasłem „Obdaruj tych, którzy dzielą się sercem”, która wystartowała w połowie listopada. Działania reklamowe są prowadzone na nośnikach OOH, w telewizji i w kanale digital. Aktywności objęły również współpracę z influencerami.

Planowaniem, zakupem mediów oraz kompleksową realizacją niestandardowej współpracy z TVN w ramach programu Milionerzy zajął się Mindshare Polska. Za stworzenie idei kreatywnej kampanii oraz realizację formatów reklamowych odpowiada Ogilvy Polska.

Źródło: Mondelez Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, zajmie się obsługą mediową marki Tarczyński, niekwestionowanego lidera w kategorii kabanosów i przekąsek białkowych w Polsce.
Niewidzialna przemoc – SOS Wioski Dziecięce z nową kampanią społeczną o cyberprzemocy wśród nastolatków
Prawie połowa polskich nastolatków doświadczyła agresji w internecie, a 39% z nich nie powiedziało o tym nikomu. Dlaczego? Na to pytanie starają się odpowiedzieć eksperci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i Państwowego Instytutu Badawczego NASK we wspólnej kampanii pod hasłem: „Przemoc w internecie zostawia niewidzialne rany”.
Kolejny rok z rzędu More Bananas wspiera markę Pracuj.pl marketingowo. Krakowska agencja jest odpowiedzialna za kreacje na Facebooku i Instagramie, kampanie z influencerami oraz produkcje audio i wideo.
Blum w trasie online - event w czasach pandemii
Wydarzenie Blum w trasie zmieniło tryb i pojawiło się online. Za to legalne zgromadzenie było odpowiedzialne wrocławskie OMI Media House.
Firma Epson została wysoko oceniona za działania na rzecz ochrony środowiska oraz transparentności.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764