logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mimaki JFX200-2513 w targowej cenie

  PR 26.09.2019, przeczytano 874 razy
ilustracjastrzałka

Kolejna maszyna, która podbiła serca europejczyków poprzez swoją wszechstronność zastosowania. Mimaki JFX200-2513 to ploter LED UV, który sprawdził się w praktycznie każdej branży, szklarskiej, ceramicznej, meblarskiej, elektronicznej, automotive, reklamowej etc…


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mimaki-jfx200-2513-w-targowej-cenie,384118,artykul.html

Możliwość zadruku w formacie 2,5x1,3 metra jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu Klienci cenią sobie to urządzenie. Dodatkowo jest stosunkowo nieduże, natomiast stwarza olbrzymie możliwości podniesienia produkcyjności poprzez intuicyjność obsługi czy też wzbogacenie produktu finalnego o grafiki w najlepszej jakości.

Firma Reprograf-Grafikus oferuje teraz ploter w promocyjnej cenie. Czas promocji jest ograniczony.

Źródło: Reprograf-Grafikus SA

www.reprograf-grafikus.com.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ReproLFP

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kanlux, jedna z europejskich firm sektora oświetleniowego, przedłużyła współpracę z krakowską agencją More Bananas. Specjaliści od marketingu zajmują się mediami społecznościowymi śląskiej marki oraz kampaniami Facebook Ads i Google Ads.
Voice Contact Center współpracuje z Allegro w obszarze Customer Experience
Spółka z Grupy OEX wspiera od października 2019 roku najbardziej popularną platformę zakupową  w realizacji strategii excellent customer experience. Odpowiada między innymi za wsparcie procesów biznesowych w obszarze obsługi klienta, kampanii komercyjnych i marketingowych oraz za budowanie katalogu produktów na platformie.
Karolina Studzińska w 19 Południku
Z początkiem czerwca br. do zespołu 19 Południka dołączyła Karolina Studzińska, obejmując stanowisko Project Managera. Jest odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie projektami obsługiwanych przez agencję klientów.
Serviceplan Health autorem kolejnej kampanii dla marki Biotebal
Serviceplan Health (Group One) - warszawski oddział międzynarodowej grupy specjalizującej się w komunikacji marketingowej w kategorii zdrowia, realizuje kolejny projekt  dla  marki Biotebal z portfolio Polpharma S.A. Za koncepcję kreatywną i nadzór nad realizacją kampanii, pod kierunkiem zespołu Serviceplan Health, po raz trzeci z rzędu odpowiada agencja kreatywna Change...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764