WIADOMOŚCI

Mimaki School 2017 pod patronatem Signs.pl

redakcja   11.08.2017, przeczytano 482 razy
ilustracja
Mimaki School 2017 pod patronatem Signs.pl

Sico Polska i japoński producent maszyn drukujących firma Mimaki mają przyjemność zaprosić wszystkich  zajmujących się drukiem wielkoformatowym do udziału w wyjątkowym cyklu szkoleniowym. Mimaki School to pierwsza w Polsce inicjatywa szkoleniowa o tak szerokim zakresie skierowana do drukarzy, pracowników produkcji, grafików, handlowców oraz managerów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mimaki-school-2017-pod-patronatem-signs.pl,33388,artykul.html

Celem „szkoły” jest podniesienie kwalifikacji zawodowych, wymiana wiedzy i umiejętności pomiędzy drukarzami, inżynierami serwisu, producentami maszyn, oprogramowania i mediów, specjalistami z Polski i Europy, przedstawicielami mediów, świata nauki oraz sztuki. Nie mniej ważnymi celami są integracja środowiska i pokazania kierunków rozwoju branży.

Mimaki School rozpoczynamy na 7 września w Poznaniu, potem Kraków i Wrocław oraz w październiku Łódź, Gdańsk i Warszawa. Sześć spotkań poświęconych drukowi solwentowemu, UV oraz drukowi na tekstyliach. Tematyka każdego ze spotkań będzie inna, uczestnicy mogą wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań (ilość miejsc ograniczona).

Każde szkolenie kończy się egzaminem podsumowującym zdobyte umiejętności. Wszyscy otrzymają dyplomy ukończenia kursu wraz z podaną ilością uzyskanych punktów, najlepsi otrzymają zaproszenie do uczestnictwa w Gali Mimaki School oraz nagrody.

Gala odbędzie się w Poznaniu 26 października. Będzie to szczególne spotkanie „najlepszych z najlepszych”, połączone z egzaminem, po którym zostaną wyłonieni najlepsi drukarze w Polsce, laureaci Mimaki School.

Gala Mimaki School to wiele atrakcji dla najlepszych, min. szkoła bezpiecznej jazdy Mercedesa, występy kabaretu, uroczysty bankiet i wiele nagród ufundowanych przez organizatorów i sponsorów.

Mimaki School zasady uczestnictwa

  1. Uczestnictwo w Mimaki School wymaga rejestracji. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem strony internetowej www.mimakischool.pl, strony www.sico.pl, oraz poprzez dostarczenie do Sico Polska wypełnionego formularza rejestracyjnego za pośrednictwem e-maila: mimakischool@sico.pl;  fax’u lub osobiście.
  2. Udział w Mimaki School jest płatny, koszt to 100 zł/netto od osoby za jedno szkolenie (jedno miasto). Płatność na podstawie fv wystawionej przez Sico Polska. Wpłat należy dokonać do dnia poprzedzającego spotkanie.
  3. Ilość miejsc w poszczególnych szkoleniach (miastach) jest ograniczona. Gwarancją uczestnictwa jest potwierdzona wpłata. Po wyczerpaniu limitu miejsc zgłoszenia nie będą przyjmowane.
  4. Z jednej firmy może wziąć udział maksymalnie dwie osoby, każda z osób może wziąć udział w dowolnej ilości szkoleń.
  5. Test zaliczeniowy sesji szkoleniowej będzie testem wielokrotnego wyboru.

Tematyka lekcji jest dedykowana do zainteresowanych w całym kraju i niezależnie od lokalizacji zapraszamy na lekcje tych, którzy chcą zasięgnąć wiedzy z konkretnej tematyki.

Źródło: Sico Polska

www.sico.pl

Raporty Signs.pl
    logo LFP
WIĘCEJ

Dodatkowe informacje:

Sponsorzy główni: Mimaki Europe, Sico Polska
Sponsorzy: Mactac, Heatcoat, Cham Paper, JM, Ergosoft, Monti Antonio
Partner: Mercedes-Benz MB Motors
Patroni medialni: Signs.pl, Visual Communication, OOH Magazine, T&P.

R E K L A M A

Komentarze

 
środa 21.02.2018, 95 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone