logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mimaki w Folplexie

  PR 22.03.2007, przeczytano 1393 razy
ilustracjastrzałka

Firma Folplex, od przeszło 16 lat zajmująca się sprzedażą materiałów do wyrobów reklam, wyrobów z plexi i PCV: stojaków, kasetonów, prezenterów, ekspozytorów, tablic reklamowych, podświetlanych liter przestrzennych, druku wielkoformatowego, grawerowaniem i cięciem laserem oraz produkcją upominków reklamowych, powiększyła swoje zaplecze maszynowe o nowy, bardzo szybki ploter solwentowy, Mimaki JV5-160S.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mimaki-w-folplexie,5306,artykul.html

Mimaki JV5-160S to jeden z najszybszych ploterów solwentowych na rynku, który jednocześnie pozwala na zachowanie najwyższej jakości wydruków. W optymalnych warunkach uzyskuje prędkość zadruku 54 m2/h w trybie 540x720 dpi, natomiast 40 m2 na godzinę w rozdzielczości 540x1080 dpi; 1m2 zadrukowuje w czasie 90 sekund. Maksymalna szerokość pola zadruku to 160 cm.

Używany jest do druku na mediach "lekkich" tzn. na foliach samoprzylepnych (mat, błysk, banerowe, bezbarwne, translucentne) oraz folii One Way Vision.

Dążąc do coraz lepszych osiągnięć, zwiększania efektywności, a zarazem stale dbając o satysfakcję Klientów, Folplex zawsze stara się proponować jak najbardziej konkurencyjne ceny. Realizacja powyższych założeń jest możliwa dzięki doborowi odpowiednich narzędzi pracy. Mimaki JV5 automatycznie rozpoznaje grubość medium, dzięki czemu umożliwia osiągnięcie optymalnej jakości druku nawet przy zadruku mediów o różnej grubości. Automatyczna kontrola stanu dysz eliminuje niepotrzebne straty w materiale i atramencie, co pozwala na obniżenie kosztów.

Wszystkie te cechy wpływają na podwyższenie standardu wykonywanych przez firmę prac. Zlecenia realizowane są dużo szybciej, ich jakość uległa polepszeniu, a ceny obniżeniu dzięki eliminacji strat.

Firma Folplex zajmuje się tworzeniem reklam wizualnych dla Klientów indywidualnych i agencji reklamowych. Posiada własne zaplecze materiałowe i techniczne, dzięki czemu wszelkie przedsięwzięcia realizuje od momentu powstania projektu aż do jego montażu. Dysponuje trzema oddziałami w Warszawie, obsługuje Klientów z całej Polski. Szczegóły i najnowsza oferta na stronie Folplexu: WWW.taniareklama.pl.

Źródło: Folplex


avatar użytkownika
?

Tekst opublikował użytkownik: folplex

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

30. urodziny marki DKNY: kampania z udziałem Halsey i The Martinez Brothers
Jesień 2019 r. to pora 30. urodzin marki DKNY i jej podejścia do stylu. Zamiast spoglądać w przeszłość nowa kampania marki skupia się na tu i teraz, wykorzystując intensywne, wyraźne portrety rodzimych nowojorczyków Halsey i The Martinez Brothers. Fotografie wykonała Amy Troost, a stylistą był Carlos Nazario.
Historie, które uskrzydlają w kampanii promującej dawstwo szpiku
Po sukcesie kampanii edukacyjnej „Vs Życie” portal NOIZZ i Fundacja DKMS kontynuują współpracę, której celem jest popularyzowanie idei dawstwa szpiku. Nowa odsłona kampanii #niesamowiteuczucie oparta jest na historiach Dawców szpiku, którzy dali szansę na życie chorym, potrzebującym przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych. W ramach akcji „To #niesamowiteuczucie...
Nowa rola CMO wymaga wsparcia technologicznego z obszaru zbierania i analizowania danych o kliencie końcowym.
Android 10: Nowy wygląd, nowe logo
W ciągu ostatniej dekady otwarta platforma Android umożliwiła rozwijającej się społeczności producentów i deweloperów, dotarcie ze swoimi urządzeniami i aplikacjami do użytkowników na całym świecie. Nasz system dostępny jest między innymi na telefonach, tabletach, zegarkach, telewizorach i w samochodach - łącznie na ponad 2,5 miliarda różnych urządzeń. Chcemy mieć...
Samsung: matryca światłoczuła 108 Mp do smartfonów
Firma Samsung Electronics zaprezentowała 108-megapikselową (Mp) matrycę światłoczułą Samsung ISOCELL Bright HMX, która jako pierwsza w branży przekracza granicę 100 milionów pikseli. To najnowsze rozwiązanie sprawia, że Samsung może poszerzyć ofertę matryc światłoczułych o wielkości piksela wynoszącej 0,8 μm z niedawno przedstawionej wersji o ultrawysokiej rozdzielczości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764