logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mimaki w Folplexie

  PR 22.03.2007, przeczytano 1378 razy
ilustracjastrzałka

Firma Folplex, od przeszło 16 lat zajmująca się sprzedażą materiałów do wyrobów reklam, wyrobów z plexi i PCV: stojaków, kasetonów, prezenterów, ekspozytorów, tablic reklamowych, podświetlanych liter przestrzennych, druku wielkoformatowego, grawerowaniem i cięciem laserem oraz produkcją upominków reklamowych, powiększyła swoje zaplecze maszynowe o nowy, bardzo szybki ploter solwentowy, Mimaki JV5-160S.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mimaki-w-folplexie,5306,artykul.html

Mimaki JV5-160S to jeden z najszybszych ploterów solwentowych na rynku, który jednocześnie pozwala na zachowanie najwyższej jakości wydruków. W optymalnych warunkach uzyskuje prędkość zadruku 54 m2/h w trybie 540x720 dpi, natomiast 40 m2 na godzinę w rozdzielczości 540x1080 dpi; 1m2 zadrukowuje w czasie 90 sekund. Maksymalna szerokość pola zadruku to 160 cm.

Używany jest do druku na mediach "lekkich" tzn. na foliach samoprzylepnych (mat, błysk, banerowe, bezbarwne, translucentne) oraz folii One Way Vision.

Dążąc do coraz lepszych osiągnięć, zwiększania efektywności, a zarazem stale dbając o satysfakcję Klientów, Folplex zawsze stara się proponować jak najbardziej konkurencyjne ceny. Realizacja powyższych założeń jest możliwa dzięki doborowi odpowiednich narzędzi pracy. Mimaki JV5 automatycznie rozpoznaje grubość medium, dzięki czemu umożliwia osiągnięcie optymalnej jakości druku nawet przy zadruku mediów o różnej grubości. Automatyczna kontrola stanu dysz eliminuje niepotrzebne straty w materiale i atramencie, co pozwala na obniżenie kosztów.

Wszystkie te cechy wpływają na podwyższenie standardu wykonywanych przez firmę prac. Zlecenia realizowane są dużo szybciej, ich jakość uległa polepszeniu, a ceny obniżeniu dzięki eliminacji strat.

Firma Folplex zajmuje się tworzeniem reklam wizualnych dla Klientów indywidualnych i agencji reklamowych. Posiada własne zaplecze materiałowe i techniczne, dzięki czemu wszelkie przedsięwzięcia realizuje od momentu powstania projektu aż do jego montażu. Dysponuje trzema oddziałami w Warszawie, obsługuje Klientów z całej Polski. Szczegóły i najnowsza oferta na stronie Folplexu: WWW.taniareklama.pl.

Źródło: Folplex


avatar użytkownika
?

Tekst opublikował użytkownik: folplex

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Aplikacje Samochodowe od A do Z po raz 26.
Od ponad 10 lat, z początkiem wiosennego sezonu aplikacyjnego, Atrium i Ikonos organizują warsztaty pt. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Łącznie w całym cyklu wzięło już udział ponad 1000 uczestników.
Wyróżnienie firmy Prograf SG w konkursie Fespa 2019
FESPA to najważniejsze wydarzenie branży reklamowej w Europie. Podczas tej imprezy najważniejsi gracze tego rynku prezentują swoje osiągnięcia w zakresie druku - technik i materiałów.
W związku z wątpliwościami natury etycznej, skierowanymi do Rady Etyki Public Relations przez Luizę Jurgiel-Żyłę, Prezeskę Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, REPR oświadcza, iż nie dysponuje faktograficzną wiedzą pozwalającą na wydanie opinii w sprawie publikacji książkowej pt. „Delfin. Mateusz Morawiecki”. Ze względu na jej specyfikę, dla podjęcia odpowiedniego...
„Piąty wymiar” – twórcza przestrzeń w CH Atrium Promenada
Agencja marketingowa Valkea we współpracy z Atrium Poland przygotowała kolejny innowacyjny projekt dla Atrium Promenada. Tym razem na terenie centrum handlowego powstała wyjątkowa przestrzeń twórcza pod nazwą „Piąty Wymiar”. Dzięki niej wszyscy odwiedzający mają od teraz możliwość wzięcia udziału w regularnych i bezpłatnych zajęciach rozwojowych oraz warsztatach...
Walk PR rozpoczął współpracę z Grupą Nosalowy. Do zadań agencji należeć będzie kompleksowa obsługa PR nowego hotelu Grupy – Nosalowy Park Hotel & SPA.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764