logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mindshare Polska domem mediowym roku 2019

  PR 27.05.2019, przeczytano 442 razy
ilustracjastrzałka

23 maja br. podczas gali „Agencja, Dom Mediowy, Marketer Roku” organizowanej przez Magazyn Media & Marketing Polska, Mindshare Polska zdobył tytuł „Domu Mediowego Roku”. Agencja została doceniona za spektakularne wyniki, wysoką jakość usług, a także konsekwentny rozwój oferty biznesowej, wykraczającej poza standardowe planowanie i zakup mediów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mindshare-polska-domem-mediowym-roku-2019,382610,artykul.html

– Przyznany tytuł „Domu Mediowego Roku” jest doskonałym zwieńczeniem 20-letniej obecności Mindshare w Polsce. Od samego początku dążymy, by być numerem 1. – nie tylko według branżowych rankingów, ale przede wszystkim naszych klientów. To właśnie dlatego stale rozwijamy strategiczną ofertę. Dzięki wyspecjalizowanym pionom oraz nowo powołanemu działowi Shop+, możemy pochwalić się w pełni 360⁰ kompetencjami marketingowymi, a stały rozwój dotychczas istniejących zespołów pozwala nam na realizowanie efektywnych kampanii – komentuje Adrian Kawecki, CEO Mindshare Polska.

- Nasze działania doceniają klienci – zaufały nam marki z pierwszej dziesiątki reklamodawców w Polsce, z którymi od lat mamy trwałe relacje. Wystarczy wspomnieć długotrwałą współpracę z mBankiem, którego budżet w 2018 r. pozyskaliśmy po raz trzeci. Jesteśmy również dumni ze wszystkich nagród, które dotąd otrzymaliśmy, ale musimy zaznaczyć – nie zamierzamy zwalniać tempa – dodaje Joanna Kazak, Partner Zarządzający, Mindshare Polska.

2019 rok także zdecydowanie należy do Mindshare Polska – oprócz wprowadzenia na rynek Shop+, nowej struktury integrującej działania e-commerce dla klientów, dom mediowy stworzył inkubator ważnych społecznie projektów Planning for Purpose, a także zdobył 4 nominacje w konkursie MIXX Awards Europe. Z kolei w poprzednim roku agencja zdobyła łącznie 12 statuetek w najważniejszych branżowych konkursach: MIXX Awards (5 nagród), Effie Awards (3 nagrody), Innovation (2 nagrody), Golden Arrow ( 2 nagrody).

Tytuł „Domu Mediowego Roku” przyznawany jest przez M&MP w oparciu o wyniki niezależnego badania satysfakcji klientów „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2018", które zostało przeprowadzone przez instytut Kantar Millward Brown na próbie ponad 1,2 tys. marketing managerów, informacji przekazywanych przez agencje oraz eksperckiej wiedzy dziennikarzy M&MP na temat rynku. To już 18 edycja konkursu.

Źródło: Mindshare Polska

www.mindshare.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gala IAB Mixx Awards transmitowana online
Już 6 października o godzinie 19:00 ogłosimy nagrodzonych w 14. edycji IAB MIXX Awards. Kto zwycięży w digitalu? Zapraszamy do oglądania gali rozdania nagród w nowej wirtualnej formule dostępnej dla każdego. Wydarzenie będzie transmitowane live na Facebooku IAB Polska.
Znamy już wyniki I etapu DIMAQ UNI – dziewiątej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z marketingu internetowego, organizowanego wspólnie przez IAB Polska i Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 5 prac licencjackich i 5 prac magisterskich.
Kampania reklamowa Generali nagrodzona przez Gazetę Ubezpieczeniową
„Pierwsza globalna kampania reklamowa Grupy Generali z agentami w roli głównej” została uznana przez redakcję Gazety Ubezpieczeniowej za najważniejszą Inicjatywę Sierpnia na rynku ubezpieczeniowym. Tygodnik docenił fakt, że w spotach Generali w centrum uwagi umieszczeni zostali agenci ubezpieczeniowi.
Animacja o historii „Sądu Ostatecznego” ponownie nagrodzona przez CA
Communication Arts, czasopismo dla osób zajmujących się profesjonalnie komunikacją wizualną, tym razem ogłosiło zwycięzców 61 edycji dorocznego konkursu poświęconego projektowaniu graficznemu. Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana przez TOFU Studio na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku trafiła do ścisłego grona tegorocznych...
PZU nagrodzone za kampanię „Praktyczna wiedza ma sens”
Kampania PZU „Praktyczna wiedza ma sens” została wyróżniona w prestiżowym konkursie Employer Branding Excellence Awards 2020. Konkurs organizowany jest przez HRM Institute, który promuje najlepsze praktyki employer brandingowe w Polsce. PZU otrzymało wyróżnienie w kategorii „Kampania internetowa”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764