logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mindshare Polska już po raz kolejny z Unileverem

  PR 17.09.2021, przeczytano 529 razy

Mindshare (GroupM/WPP) obronił budżet mediowy Unilevera. Klient, w wyniku globalnego przeglądu ofert, zdecydował się na kontynuację współpracy z agencją, z którą na polskim rynku związany jest nieprzerwanie od 2016 roku. Umowa została zawarta na kolejne 3 lata.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mindshare-polska-juz-po-raz-kolejny-z-unileverem,393023,artykul.html

Rozstrzygnięty przetarg umocnił pozycję Mindshare, jako największego partnera mediowego firmy Unilever.  

W Mindshare Polska działa ponad 30-osobowy zespół, pracujący dla marek Unilevera, takich jak Dove, Domestos, Cif, Coccolino, TRESemmé, Rexona, Axe, Knorr, Magnum, Ben & Jerry's czy BigMilk. Zarządza nim Żaneta Szysz, Director, Client Leadership.

– Przetarg na obsługę mediową firmy Unilever był dla nas jednym z największych i najważniejszych w tym roku. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że wygraliśmy go już po raz kolejny. To najlepszy dowód na skuteczność naszych strategii oraz działań, podejmowanych dla różnych marek z portfolio klienta. Część naszego zespołu z Unileverem pracuje na zasadach partnerskich od ponad 5-lat, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli kontynuować współpracę. Przed nami wiele nowych, ciekawych projektów. Dziękujemy za zaufanie – mówi Żaneta Szysz, Director, Client Leadership, Mindshare Polska.

Dove “Odwrócone Selfie” to jeden z przykładów kampanii, które zrealizował Mindshare dla firmy Unilever w Polsce.

Agencja w ostatnim czasie była także odpowiedzialna za promocję nowych produktów kosmetycznych Lux Botanicals, które zostały wprowadzone na polski rynek pod koniec kwietnia 2021.

Źródło: Mindshare Polska Sp z o.o.

www.mindshare.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zielona kampania Energi Obrotu
Z natury dobra energia – to hasło przewodnie najnowszej eko-kampanii Energi Obrotu, spółki z Grupy ORLEN. Kampania jest skierowane do gospodarstw domowych i ma zachęcać do inwestycji w ekologiczne i energooszczędne rozwiązania: fotowoltaikę oraz wprowadzone niedawno do oferty pompy ciepła. Ogólnopolska kampania Energi Obrotu ma wzmacniać jej wizerunek wśród...
Żabka Jush - aktywacja promocyjna z dowozami w plener
Żabka Jush w najnowszej kampanii wizerunkowej podkreśla, że jest obecna wszędzie tam, gdzie jej użytkownicy. Działaniom towarzyszy aktywacja konsumencka, polegająca na polowaniu na ukryte w przestrzeni miejskiej, a także w sieci kody promocyjne. Kampania pod hasłem  „Zamawiaj tam, gdzie się dzieje! Do domu i w plener” potrwa do ostatniego dnia sierpnia.
Streetcom z kampanią influencerską pizzy Feliciana Dr. Oetkera
Agencja Streetcom została wybrana do  realizacji działań z zakresu Influencer Marketingu. Agencja przygotowała oraz realizuje kampanię z 40 mikroinfluencerami dla marki Pizzy Feliciana Dr. Oetkera. W kampanii pokazywane są topowe smaki pizzy oraz roślinne nowości – dwa smaki pizzy Feliciana Vegan.
Prosta droga do zawału w kampanii świadomościowej skierowana do młodych
„Serca pilnuj, z prawdą ramię w ramię. Nie jesteś nieśmiertelny, życie to nie film!” – w hiphopowym klipie śpiewa Mikołaj Mądrzyk - Mikser, raper. O tym, że niezdrowa dieta, używki i stres to realne zagrożenie dla zdrowia i ryzyko wystąpienia zawału serca także w młodym wieku, w nowej kampanii świadomościowej „Prosta droga do zawału”  młodych Polaków kreatywnie...
Bakalland kontynuuje komunikację pod hasłem „Jesz, co dobre”
Marka Bakalland w nowej odsłonie prowadzi od połowy marca wielokanałową komunikację marketingową 360˚ pod hasłem „JESZ, co dobre”. Działania obejmują m.in. reklamę w TV, influencer i digital marketing, akcje in-store oraz OOH/DOOH. Outdoorowa część kampanii właśnie nabrała rozpędu. Ważnym punktem kampanii są działania w przestrzeni miejskiej i galeriach handlowych. 24...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764