logo
WIADOMOŚCI

Mindshare Polska wyodrębnia zespół FAST – ekspertów w zakresie mediów adaptatywnych

Mateusz Zawiślak  PR 19.05.2017, przeczytano 316 razy

FAST (Future Adaptive Specialist Teams) to nowoutworzony, specjalistyczny pion skupiający ekspertów w dziedzinie mediów adaptatywnych (tzw. real-time media). Wyodrębniona w ramach struktury domu mediowego Mindshare Polska komórka jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, planowanie mediów digital oraz realizację projektów specjalnych z wykorzystaniem kanałów SEM, Paid Social, Display oraz Video w modelu Programmatic, działań z zakresu Performance Marketingu oraz reklamy natywnej. Zarządzanie pionem FAST powierzono Radosławowi Kopczyńskiemu, który z początkiem stycznia br. dołączył do zespołu Mindshare Polska, obejmując stanowisko Dyrektora FAST.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mindshare-polska-wyodrebnia-zespol-fast-–-ekspertow-w-zakresie-mediow-adaptatywnych,32538,artykul.html

– Wyodrębnienie pionu FAST jest naszą odpowiedzią na zachodzące w mediach na całym świecie zmiany, których nieodłączną częścią jest stale rosnąca rola mediów adaptatywnych. Ich obsługa wymaga specjalistycznej wiedzy zarówno na poziomie operacyjnym, jak i strategicznym. Dlatego głównym zadaniem Zespołu FAST jest wsparcie klientów Mindshare w bardziej efektywnym zarzadzaniu działaniami w tzw. adaptive layer, czyli obszarze mediów, w których zmiany można przeprowadzić w każdej chwili, dostosowując je do bieżących wydarzeń, potrzeb czy zachowań konsumentów – wyjaśnia Anna Nowak, Partner, Invention w Mindshare Polska.

Zakres kompetencji specjalistów pionu FAST obejmuje 6 wiodących obszarów: Programmatic, SEM, Paid Social, Performance, Native Advertising i Asset Optimization (SEO). Dział odpowiada za kompleksowe opracowanie strategii, planowanie mediów digital oraz koordynację projektów specjalnych realizowanych dla klientów domu mediowego Mindshare. Specjaliści komórki FAST przy planowaniu i zakupie mediów adaptatywnych współpracują z zespołami klienckimi, a także z GroupM, która zapewnia zaplecze technologiczne, dedykowane produkty adaptatywne oraz wsparcie zespołów wyspecjalizowanych w optymalizacji poszczególnych działań. Radosław Kopczyński, Dyrektor pionu FAST raportuje bezpośrednio do Anny Nowak, Partnera Invention w Mindshare Polska.

Radosław Kopczyński przed dołączeniem do zespołu Mindshare był związany ze spółkami z GroupM. W domu mediowym MEC odpowiadał za obszar Programmatic, SEM i SEO, pełnił funkcję Programmatic & Biddable Media Deputy Directora, którą w ostatnim czasie łączył z rolą Programmatic Lead w regionie CEE. Wcześniej w ramach struktury GroupM odpowiadał za obszar działań SEM i SEO dla klientów domów mediowych MEC i Maxus. W swojej karierze zawodowej odpowiadał także za wsparcie strategiczne zespołów, szkolenia z zakresu SEM i nadzór nad projektami SEO. Posiada blisko 10-letnie doświadczenie w planowaniu i realizacji złożonych projektów digitalowych dla klientów branż motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, finansowej oraz FMCG.

Źródło: Mindshare Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Styczeń 1999. Boje o Encada: Visitronics walczy z Atrium, Océ szuka pomysłów
Rok 1999 rozpoczęliśmy – a jakże! - śledząc boje na rynku ploterów drukujących. W tym czasie nie było to jeszcze obowiązkowe wyposażenie pracowni reklamowych, z których wiele bazowało nadal na technice cięcia folii. Jednak dla obserwatorów rynku reklamy wizualnej było jasne, że przyszłość należy właśnie do drukarek wielkoformatowych. Encad był wówczas...
Firma Lexmark International, Inc. przedstawiła właśnie nową generację monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych dla klientów biznesowych. Produkty zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na jedyne w swoim rodzaju połączenie niezawodności, produktywności i bezpieczeństwa.
Marka Familijne startuje z kampanią pod hasłem „Mus je schrupać”
W ramach kampanii „Mus je schrupać” emisję spotów reklamowych zaplanowano do 19 sierpnia br. w zasięgowych stacjach telewizyjnych (TVP, Polsat, TVN). Równolegle będą prowadzone aktywności w kanałach social media i kampania digitalowa. Przewidziano także reklamy w prasie branżowej.
Nowa Gwiazda w mieście - polska kampania przedstawicielstwa Mitsubishi
Pod hasłem "Nowa gwiazda w mieście" wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa firmy Mitsubishi Motors wprowadzająca na nasz rynek odświeżony model - Mitsubishi Space Star 2018. Działania reklamowe mają na celu budowanie wizerunku modelu oraz wyróżnienie auta w oparciu o wartości marki i jego japoński charakter. Kampania została całościowo zrealizowana przez polski oddział...
Opus B: Ćwierćwiecze za nami
W tym roku świętujemy swoje 25 urodziny.
 
poniedziałek 25.06.2018, 168 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone