logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mindshare Polska z 3 nagrodami w Mixx Awards Europe

  PR 05.06.2019, przeczytano 258 razy
ilustracjastrzałka

Dom mediowy Mindshare Polska wygrał złotą i dwie brązowe statuetki  w MIXX Awards Europe, jednym z najważniejszych konkursów w branży digitalowej. Wyniki zostały ogłoszone podczas gali Interact, która odbyła się w Warszawie 4 czerwca.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mindshare-polska-z-3-nagrodami-w-mixx-awards-europe,382769,artykul.html

Mindshare Polska może pochwalić się niebywałym sukcesem: z czterech nominacji w tegorocznej edycji konkursu, dom mediowy otrzymał aż trzy nagrody, w tym złoto. Zrealizowane kampanie zostały nagrodzone:

  • złotem – kampania „Castorama Inspires” w kategorii „effective use of data”
  • brązem – kampania dla AXE „What’s your magic” w kategorii „social media”
  • brązem – kampania „Tymbark Funbot” w kategorii „virtual and augmented reality”.

Projekty zdobyły uznanie zwłaszcza za wykorzystanie zaawansowanej analityki danych oraz stworzenie jakościowego i angażującego contentu.

- Cieszymy się, że realizowane przez nas projekty są nagradzane nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Obecność na międzynarodowych konkursach potwierdza nasze szerokie kompetencje – nie tylko jako części globalnej organizacji. To zasługa naszego różnorodnego teamu ekspertów, którzy nie tylko obserwują trendy na rynku, ale również je wyprzedzają. Jesteśmy dumni również z zaufania klientów, którzy powierzają nam swoje kampanie i decydują się na nowatorskie podejście do nich – za co oczywiście serdecznie dziękujemy – skomentował Adrian Kawecki, CEO Mindshare Polska.

Oprócz nagród w MIXX Awards Europe, tym roku Mindshare Polska zdobył również tytuł Domu Mediowego Roku. Potwierdza to, że dzięki błyskawicznym zmianom, dostosowywaniu się do potrzeb rynku i szerokiej ofercie biznesowej popartej 20-letnim doświadczeniem, dom mediowy nie zatrzymuje, ale wręcz przyspiesza swój rozwój.

Źródło: Mindshare Polska

www.mindshare.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Art Moves 2019: Katastrofa nadciągnie na bilbordach!
10 najlepszych prac pozanych zostanie na bilbordach w trakcie Festiwalu Art Moves we wrześniu / październiku 2019 w Toruniu. Twórca najlepszej pracy otrzyma główną nagrodę w wysokości 5000 PLN.
Konkurs: Gadżety dla biblioteki
Biblioteka Miejska w Łodzi ogłasza konkurs na projekty gadżetów promocyjnych. Konkurs ma charakter otwarty.
Carnaval Sztukmistrzów: Konkurs na jubileuszowy plakat cyrkowy
Warsztaty Kultury w Lublinie ogłaszają konkurs na projekt plakatu cyrkowego z okazji jubileuszu 10-lecia festiwalu Carnaval Sztukmistrzów. Celem konkursu jest wyłonienie projektu plakatu, który będzie plastyczną wizytówką imprezy.
Oppo: Creators Awards - nowy konkurs fotograficzny dla miłośników fotografii mobilnej
OPPO, wiodący globalny producent smartfonów, uruchamia od dziś wyjątkowy projekt - OPPO Creators Awards 2019 - otwarty dla każdego konkurs na najlepsze zdjęcia wykonane smartfonem, którego celem jest wspieranie i inspirowanie nowego pokolenia miłośników fotografii mobilnej na całym świecie.
Nagrody KTR dla projektu Ostatni „Twój Weekend”
Akcja zakupu, wydania ostatniego numeru i zamknięcia magazynu „Twój Weekend”, przeprowadzona z okazji Dnia Kobiet przez Gazeta.pl, VMLY&R Poland, MasterCard i BNP Paribas, zdobyła aż sześć nagród KTR – najbardziej prestiżowego konkursu reklamowego w Polsce. Podczas gali, która odbyła się w piątek, 7 czerwca br. projekt został...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764