logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mindshare Polska z 3 nagrodami w Mixx Awards Europe

  PR 05.06.2019, przeczytano 318 razy
ilustracjastrzałka

Dom mediowy Mindshare Polska wygrał złotą i dwie brązowe statuetki  w MIXX Awards Europe, jednym z najważniejszych konkursów w branży digitalowej. Wyniki zostały ogłoszone podczas gali Interact, która odbyła się w Warszawie 4 czerwca.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mindshare-polska-z-3-nagrodami-w-mixx-awards-europe,382769,artykul.html

Mindshare Polska może pochwalić się niebywałym sukcesem: z czterech nominacji w tegorocznej edycji konkursu, dom mediowy otrzymał aż trzy nagrody, w tym złoto. Zrealizowane kampanie zostały nagrodzone:

  • złotem – kampania „Castorama Inspires” w kategorii „effective use of data”
  • brązem – kampania dla AXE „What’s your magic” w kategorii „social media”
  • brązem – kampania „Tymbark Funbot” w kategorii „virtual and augmented reality”.

Projekty zdobyły uznanie zwłaszcza za wykorzystanie zaawansowanej analityki danych oraz stworzenie jakościowego i angażującego contentu.

- Cieszymy się, że realizowane przez nas projekty są nagradzane nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Obecność na międzynarodowych konkursach potwierdza nasze szerokie kompetencje – nie tylko jako części globalnej organizacji. To zasługa naszego różnorodnego teamu ekspertów, którzy nie tylko obserwują trendy na rynku, ale również je wyprzedzają. Jesteśmy dumni również z zaufania klientów, którzy powierzają nam swoje kampanie i decydują się na nowatorskie podejście do nich – za co oczywiście serdecznie dziękujemy – skomentował Adrian Kawecki, CEO Mindshare Polska.

Oprócz nagród w MIXX Awards Europe, tym roku Mindshare Polska zdobył również tytuł Domu Mediowego Roku. Potwierdza to, że dzięki błyskawicznym zmianom, dostosowywaniu się do potrzeb rynku i szerokiej ofercie biznesowej popartej 20-letnim doświadczeniem, dom mediowy nie zatrzymuje, ale wręcz przyspiesza swój rozwój.

Źródło: Mindshare Polska

www.mindshare.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy już zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane właśnie podczas wrześniowej imprezy.
Firma Google ogłosiła nominacje do nagród Google Premier Partner Awards 2019 w sześciu kategoriach. Bluerank ma szansę na tytuł najlepszego partnera w kategorii DISPLAY za kampanię dla Jean Louis David oraz w kategorii VIDEO – za projekt dla Rainbow. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 października podczas gali w Dublinie.
Tofu Studio ponownie z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design i po raz drugi otrzymało tę prestiżową nagrodę. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy przygotowany na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku.
Konkurs na mural w Piasecznie
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza do udziału konkursie na projekt muralu. Do wygrania jest 10 tys. zł.
Złote Spinacze 2019. Kategorie konkursowe
Złote Spinacze to konkurs o otwartym charakterze. Kierowany jest do podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce: agencji PR, działów PR i komunikacji, firm i instytucji, organów samorządowych i organizacji pozarządowych. Tegoroczna edycja jest siedemnastą w historii konkursu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764