logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mirosław Skotarczyk w jury 20. edycji Effie Awards Poland

  PR 10.06.2019, przeczytano 251 razy

W jury konkursu Effie Awards Poland zasiądzie Mirek Skotarczyk, Head of Strategy i Partner w Communication Unlimited.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/miroslaw-skotarczyk-w-jury-20.-edycji-effie-awards-poland,382828,artykul.html

Właśnie ogłoszono skład jury tegorocznej jubileuszowej, bo 20 edycji Effie Awards Poland, do którego został wybrany i zaproszony Mirek Skotarczyk, Head of Strategy i Partner w agencji marketingu zintegrowanego Communication Unlimited.

Mirosław Skotarczyk jest związany z branżą konsultingu od ponad 15 lat. Pracował przy opracowywaniu strategii marek konsumenckich i korporacyjnych między innymi takich marek jak Lux Med, Proste Historie, Kujawski, Pudliszki, PGE, Bakoma, Domino`s Pizza, IKEA, Profi. Zanim rozpoczął współpracę z Communication Unlimited, był strategiem i partnerem w firmie doradztwa marketingowego Stratosfera Added Value oraz Spark Strategy.

W Effie Worldwide przedstawiciele marketingowej społeczności mogą powalczyć o nagrody, w aż 23 kategoriach. Mirosław Skotarczyk wszedł w skład grupy jurorskiej – „napoje alkoholowe, napoje bezalkoholowe oraz żywność”.

- To wielkie wyróżnienie, ale zarazem wielka odpowiedzialność, tym bardziej że kategoria, którą będę oceniał, należy do najbardziej wymagających i konkurencyjnych pod względem ilości graczy oraz ilości komunikatów. Szczególnie ważna jest oryginalność przekazu komunikacyjnego, która musi się przekładać się na wyniki sprzedażowe – powiedział Mirek Skotarczyk.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Źródło: Communication Unlimited Sp. z o.o.

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bluerank z dwiema nagrodami w European Search Awards 2019
Podczas gali w Budapeszcie rozdano najważniejsze, doroczne nagrody europejskie w obszarach SEO, PPC, Digital i Content Marketing. Dwie nagrody European Search Awards 2019 zdobyła firma Bluerank, będąc najlepszą w kategoriach  Best use of search – Retail oraz Pan European Campaign. To już dziewiąta i dziesiąta statuetka ESA na koncie agencji.
Glass: the Lions for Change oraz Titanium Lion dla „Ostatniego Twojego Weekendu”
"Ostatni Twój Weekend", zrealizowany przez VMLY&R Poland, Wavemaker, Papaya Films i Facebook dla Gazeta.pl i partnerów - Mastercard, BNP Paribas Bank Polska i Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zdobył Grand Prix w kategorii Glass: the Lions for Change oraz Titanium Lion. Dodatkowo, VMLY&R Poland została wybrana Agencją Roku 2019 Cannes Lions w kategoriach...
Uwaga specjaliści od namingu: Konkurs na nazwę planety!
Międzynarodowa Unia Astronomiczna (IAU) wraz z Polskim Towarzystwem Astronomicznym (PTA) ogłaszają ogólnonarodowy konkurs na nazwy dla planety pozasłonecznej i jej gwiazdy. To część globalnej inicjatywy podjętej w ramach obchodów stulecia IAU – każdy kraj otrzymuje prawo nadania nazwy jednej gwieździe oraz krążącej wokół niej planecie. Swoje...
Golden Arrow 2019: Znamy wyniki konkursu!
Ogoszono wyniki Golden Arrow 2019 - konkursu efektywności i innowacyjności narzędzi komunikacji marketingowej organizowanego przez VFP Communications oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.
ING wyróżniony w konkursie Golden Arrow za działania marketingowe
W tegorocznej edycji konkursu Golden Arrow ING Bank Śląski został doceniony za efektywność i innowacyjność działań marketingowych. Bank otrzymał nagrodę główną w kategorii digital marketing – SEM, wyróżnienie w kategorii wideo za cykl filmów – „Prosto o pieniądzach” oraz dodatkowe wyróżnienie w kategorii open za e-learning o prostym języku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764