logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Misje do ogarnięcia – nowa kampania Betclic

  PR 31.08.2022, przeczytano 842 razy
ilustracja

Jeden z czołowych legalnych bukmacherów rusza z nową kampanią wizerunkowo-produktową „Misje do ogarnięcia”. Tym razem w nietypowej dla zakładów bukmacherskich formie, chce promować nowy produkt marki – Misje.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/misje-do-ogarniecia-%E2%80%93-nowa-kampania-betclic,397047,artykul.html

Nowa kampania Betclic to kontynuacja nagradzanej kampanii „Wybierz swój kurs”, w której marka opowiadała historie młodych bohaterów, stawiających na marzenia wbrew oczekiwaniom bliskich. Betclic po raz kolejny odchodzi od stereotypowego traktowania zakładów bukmacherskich, jako opartych wyłącznie na wiedzy i doświadczeniu.

- Chcemy pokazać, że zakłady bukmacherskie to rozrywka dla wszystkich i każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Wyprodukowane w ramach kampanii filmy mają pokazywać, że nie trzeba być ekspertem, by przeżywać emocje związane z typowaniem wyników oraz, że to przede wszystkim zabawa – mówi Bartłomiej Płoskonka, Country Manager Betclic Polska.

Spoty mają promować Misje – nową ofertę bukmachera, dostępną od niedawana dla wszystkich użytkowników. W jej ramach uczestnicy wykonują określone zadania, za co otrzymują freebety.

Stworzone w ramach kampanii spoty przenoszą bohatera – zwykłego Kowalskiego – do scen rodem z profesjonalnych filmów akcji. Pierwszy z nich dostępny jest już na kanale Betclic na YouTube.

- Naszą misją było stworzenie prostego, a jednocześnie angażującego formatu, który pokaże, jak przeciętny Kowalski poradziłby sobie z zadaniami rodem z kina akcji: niezbyt dobrze, delikatnie mówiąc. A jednocześnie, jak świetnie ogarnia Misje Betclic. Wierzymy, że nasza misja została wykonana – dodaje Pablo Dominguez, Dyrektor Kreatywny w 180heartbeats+JvM.

Kampania będzie realizowana na wielu polach eksploatacji. W jej ramach stworzone zostały trzy filmy, które będą emitowane w Internecie oraz w największych stacjach telewizyjnych (m.in. TVN, Polsat, Canal+, czy TVP). Autorem konceptu kreatywnego jest agencja 180heartbeats + Jung v Matt. Spoty wyprodukował F25 Production House, natomiast za postprodukcję odpowiada Xantus. Filmy wyreżyserował Filip Bartczak. Media zaplanował i zakupił Star Media.

Źródło: Betclic

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

VML z wyróżnieniem w raporcie Agencja Reklamowa Roku
Podczas uroczystej Gali Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych redakcja Media Marketing Polska przyznała nagrody dla najlepszych agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce, w tym dla VML. 
Orion Woman: kreowanie marki osobistej
14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w...
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life
Celem najnowszej kampanii „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik” jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest około 400 wysokiej jakości artykułów w atrakcyjnej cenie. Cykl składa się z ośmiu odcinków, które co miesiąc będą pojawiały się na kanale Youtube, dedykowanej stronie...
Familijne w nowych opakowaniach
Familijne odświeżają wizerunek całej linii najpopularniejszych wafli rodzinnych w Polsce. Marka stawia na minimalizm i nowoczesny wygląd, przemawiający do współczesnych konsumentów. Asortyment w udoskonalonych opakowaniach sukcesywnie trafia do punktów sprzedaży, zastępując produkty z dotychczasowym designem. 
Grillowanie jest jednym z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu przez Polaków w okresie wiosenno-letnim. Darchem Cosmetics Sp. z o.o., polski producent chemii gospodarczej, a także produktów grillowych pod marką Flambit, rozpoczyna akcję wizerunkową Główny Operator Grilla. Inicjatywa ma docenić osoby, które operują rusztem podczas biesiadowania w gronie przyjaciół...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764