logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mistrzowie Lasera 2018: Jury rozpoczęło prace

   28.12.2018, przeczytano 574 razy
strzałkistrzałka
Mistrzowie Lasera 2018: Jury rozpoczęło prace FabLab Małopolska
ZOBACZ ILUSTRACJE

17 grudnia 2018 roku zakończyło się przyjmowanie realizacji konkursowych. Trwają prace Komisji, która wybierze zwycięzców konkursu Mistrzowie Lasera 2018. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mistrzowie-lasera-2018%3A-jury-rozpoczelo-prace,380636,artykul.html

Do konkursu zgłosiły się liczne firmy z całej Polski. Nadesłane prace prezentują dekoracje świąteczne. Wiele z nich cechuje oryginalne podejście, niebanalne rozwiązania, przedstawienie szerokich możliwości jakie oferuje technologia laserowa. Sklejka i drewno to naturalne materiały, które stanową bardzo wdzięczną bazę do wykonania imponujących i ekologicznych realizacji. Dzieki uprzejmości organizatora – firmy Colop Polska, prezentujemy zgłoszone práce w naszej Galerii.

Przypomnijmy, że konkurs podzielony jest na dwie kategorie – realizacje oceniane na podstawie przesłanych przez uczestników oryginałów oraz realizacje oceniane na podstawie zdjęć. Zadanie polegało na wykonaniu dekoracji światecznych loterem laserowym CO2 z uzyciem drewna lub sklejki.

Nagrody obejmują zarówno akcesoria przydatne w pracy operatora lasera, jak i te bardziej neutralne - jak bony marki Apart czy Wittchen. Na ręce zwycięzców obydwu kategorii trafi oprogramowanie 1-Touch Laser Photo, które pozwala na bardzo szybką obróbkę zdjęć, przeznaczonych do grawerowania na takich materiałach jak: drewno, laminat czy kamień. Drugie miejsce zostanie nagrodzone matą adhezyjną niezwykle ułatwiającą uzyskanie doskonałych efektów obróbki na trudnych materiałach takich jak folia czy papier. Zdobywcy trzeciego i czwartego miejsca zdobędą odpowiednio bony APART i WITTCHEN.

Komisja konkursowa wyłoni łącznie 8 najlepszych uczestników: czterech w kategorii pierwszej i czterech w kategorii drugiej. Wyniki obrad jury ogłoszone zostaną wkrótce na stronie lasery.pl

Konkurs objęty jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: Colop Polska

Galeria: Mistrzowie Lasera 2018

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nominacje w Konkursie Biuletynów Firmowych 2019
Po gorącym i intensywnym lecie, podczas którego członkowie Jury Konkursu Biuletynów Firmowych  oceniali zgłoszone prace, przyszedł czas na ogłoszenie nominacji w 14 kategoriach konkursowych.
Bydgoszcz jest Polska - konkurs na okolicznościowe logo
Bydgoszcz jest Polska 1920 – to hasło przewodnie zbliżających się obchodów. Na konferencji prasowej w dniu 5 września ogłoszono konkursy na dofinansowanie projektów i wydarzeń, oficjalny logotyp oraz okolicznościowy mural. Wszystko po to, by w sposób szczególny upamiętnić jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego miasta.
Konkurs na projekt bluzy i czapki inspirowanej historią Stoczni Gdańskiej
Stocznia Gdańska jest miejscem-symbolem narodzin społecznego ruchu „Solidarności”, który przyczynił się do zmian geopolitycznych i zainicjował proces zmian społecznych i ideologicznych nie tylko w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, ale także na całym świecie, prowadząc do upadku komunizmu w Europie, zakończenia „zimnej wojny” i przezwyciężenia światowych...
Ogłoszenie wyników konkursu Benq 2019 Designvue Competition
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie BenQ 2019 DesignVue Competition! Otrzymaliśmy ponad 300 zakwalifikowanych projektów, które zostały ocenione przez 8 sędziów z 4 krajów. Oto wyniki konkursu:
12. edycja festiwalu Art Moves startuje 6 września w Toruniu
Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach Art Moves odbędzie się w Toruniu po raz dwunasty. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Nadciągająca katastrofa czy szansa by uratować siebie i świat?”. W ramach festiwalu, jak co roku, zobaczymy w przestrzeni miejskiej Torunia prace uzdolnionych debiutantów, jak i uznanych, międzynarodowych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764