logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mistrzowie Lasera 2018: Jury rozpoczęło prace

   28.12.2018, przeczytano 540 razy
strzałkistrzałka
Mistrzowie Lasera 2018: Jury rozpoczęło prace FabLab Małopolska
ZOBACZ ILUSTRACJE

17 grudnia 2018 roku zakończyło się przyjmowanie realizacji konkursowych. Trwają prace Komisji, która wybierze zwycięzców konkursu Mistrzowie Lasera 2018. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mistrzowie-lasera-2018%3A-jury-rozpoczelo-prace,380636,artykul.html

Do konkursu zgłosiły się liczne firmy z całej Polski. Nadesłane prace prezentują dekoracje świąteczne. Wiele z nich cechuje oryginalne podejście, niebanalne rozwiązania, przedstawienie szerokich możliwości jakie oferuje technologia laserowa. Sklejka i drewno to naturalne materiały, które stanową bardzo wdzięczną bazę do wykonania imponujących i ekologicznych realizacji. Dzieki uprzejmości organizatora – firmy Colop Polska, prezentujemy zgłoszone práce w naszej Galerii.

Przypomnijmy, że konkurs podzielony jest na dwie kategorie – realizacje oceniane na podstawie przesłanych przez uczestników oryginałów oraz realizacje oceniane na podstawie zdjęć. Zadanie polegało na wykonaniu dekoracji światecznych loterem laserowym CO2 z uzyciem drewna lub sklejki.

Nagrody obejmują zarówno akcesoria przydatne w pracy operatora lasera, jak i te bardziej neutralne - jak bony marki Apart czy Wittchen. Na ręce zwycięzców obydwu kategorii trafi oprogramowanie 1-Touch Laser Photo, które pozwala na bardzo szybką obróbkę zdjęć, przeznaczonych do grawerowania na takich materiałach jak: drewno, laminat czy kamień. Drugie miejsce zostanie nagrodzone matą adhezyjną niezwykle ułatwiającą uzyskanie doskonałych efektów obróbki na trudnych materiałach takich jak folia czy papier. Zdobywcy trzeciego i czwartego miejsca zdobędą odpowiednio bony APART i WITTCHEN.

Komisja konkursowa wyłoni łącznie 8 najlepszych uczestników: czterech w kategorii pierwszej i czterech w kategorii drugiej. Wyniki obrad jury ogłoszone zostaną wkrótce na stronie lasery.pl

Konkurs objęty jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: Colop Polska

Galeria: Mistrzowie Lasera 2018

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania Onetu „100 lat Polsko” zdobyła drugie miejsce w konkursie INMA Global Media Award 2019 w kategorii Best Public Relations or Community Service Campaign, organizowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Mediów Informacyjnych INMA. Zwycięzców ogłoszono 17 maja podczas INMA World Congress w Nowym Jorku.
Trwa Łódź Design Festival 2019 – konkurs make me! rozstrzygnięty
Podczas gali otwarcia 13. edycji Łódź Design Festival zostały wręczone nagrody o wartości 65 tysięcy złotych w konkursie make me! W tym roku otrzymali je Patrick Henry Nagel i Nils Körner za projekt „One Dollar Glasses” oraz Mateusz Mioduszewski za projekt „ASHka - ceramika z popiołu”.
Konkurs na logo Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon
Koniec z prostym niebieskim napisem „Cogiteon”. Do końca maja Małopolskie Centrum Nauki czeka na propozycje nowej identyfikacji wizualnej. Ma kojarzyć się z edukacją i człowiekiem, ma być czytelne i nowoczesne. Jak będzie wyglądać, przekonamy się już w połowie czerwca.
Konkurs Renault: Przyjmowanie zgłoszeń zakończone
Zakończył się czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu „Renault Easy City. Design the Future” skierowanego do osób, które podobnie jak Renault chcą uczestniczyć w kreowaniu miast i transportu przyszłości. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie miejsca przesiadkowego z infrastrukturą dla autonomicznego, współdzielonego pojazdu Renault EZ-GO. Organizatorzy otrzymali 13 prac...
Konkurs na logotypy wydziałów Politechniki Krakowskiej
W związku z reformą Szkolnictwa Wyższego Politechnika Krakowska zmienia swoją strukturę i postanowiła ujednolicić identyfikację wizualną swoich wydziałów. Politechnika pozostawia kolorystykę i sygnet dotychczasowego logo bez zmian dopuszczając jednocześnie zmianę typografii logotypu. Dotychczasowa identyfikacja wizualna wydziałów wymaga natomiast unowocześnienia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764