WIADOMOŚCI

Mleczko, Osadzińska i Danaj projektują dla Aura Centrum

Mateusz Zawiślak  PR 20.03.2017, przeczytano 146 razy
ilustracjastrzałka
Mleczko, Osadzińska i Danaj projektują dla Aura Centrum

Troje uznanych rysowników stoi za kolekcjami wyjątkowych gadżetów, które olsztyńskie centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mleczko,-osadzinska-i-danaj-projektuja-dla-aura-centrum,31868,artykul.html

Produkty codziennego użytku nie muszą być nudne i brzydkie. Polscy projektanci udowodnili to nie raz. Dobry rysunek jest samodzielnym dziełem sztuki, ale niewątpliwym atutem ilustracji jest łatwość wykorzystania jej na potrzeby sztuki użytkowej. To otwiera możliwości współpracy z wieloma podmiotami. Ciekawym przykładem takiej kooperacji jest najnowsza kampania centrum handlowego Aura w Olsztynie z udziałem trojga znanych polskich rysowników.

Do współpracy przy każdej edycji akcji Do trzech razy sztuka! zaproszono znanego rysownika lub ilustratora. W edycji wiosennej, która rozpocznie się 23 marca br., a zakończy 2 kwietnia br. klienci będą mogli otrzymać za zakupy torby zaprojektowane przez Olkę Osadzińską, uzdolnioną ilustratorkę młodego pokolenia. W edycji wakacyjnej, zaplanowanej od 16 do 25 czerwca br. do zdobycia będą poduszki ozdobione przez Porysunki, czyli Magdę Danaj. Ostatnia odsłona, jesienna, która będzie miała miejsce między 8 a 17 września br., to kolekcja kubków autorstwa Andrzeja Mleczki.

- Chciałam stworzyć coś, co będzie atrakcyjnym elementem dekoracyjnym dla użytkowego produktu, jakim jest płócienna torba. Zdecydowałam się na trzy kompozycje z delikatnymi kobiecymi postaciami otoczonymi wiosennymi kwiatami. Ilustracje będą wypełniały format A4, ale będą bez tła, dzięki czemu torba będzie wyglądała bardziej elegancko. Myślę, że będzie to super dodatek na wiosnę i lato – opowiada o swojej kolekcji dla Aury Centrum Olka Osadzińska.

Cykliczna akcja prosprzedażowa Kolekcja Aury organizowana będzie trzy razy w roku. Każda seria unikatowych gadżetów będzie dostępna za zakupy tylko w centrum handlowym Aura w Olsztynie. Klient, który okaże paragony na min. 150 zł, będzie mógł otrzymać jeden element z całej kolekcji, liczącej kilkaset sztuk wyjątkowych przedmiotów. Akcja każdorazowo potrwa 10 dni. Kolekcja Aury ma też swój wymiar charytatywny – każda odebrana nagroda to 10 zł przekazane przez centrum handlowe Aura na wsparcie wybranej organizacji charytatywnej w Olsztynie.

Źródło: Aura Centrum

www.auracentrum.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
sobota 17.02.2018, 128 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone