logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Młody Bóg na emeryturze – kolejna odsłona kampanii Prudential

  PR 04.11.2016, przeczytano 659 razy
ilustracjastrzałka

Emerytura młodego boga. Czy na pewno dostatnia i bezstresowa? O tym w zabawny sposób traktuje najnowsza odsłona kampanii reklamowej Prudential. Od dzisiaj reklamy można oglądać w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i kanałach tematycznych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mlody-bog-na-emeryturze-%E2%80%93-kolejna-odslona-kampanii-prudential-,30447,artykul.html

Prudential wystartował dzisiaj z najnowszą kampanią reklamową. Koncept młodego boga – nagradzany w branżowych konkursach – został twórczo rozwinięty. Tym razem bohater spotów reklamowych, tytułowy młody bóg, snuje wizję swojej idealnej, wręcz idyllicznej emerytury.  Niestety, jego wyobrażenia o spokojnym życiu na poziomie, do którego się przyzwyczaił, okazują się złudne. Dowiaduje się bowiem, że już dziś Polacy spędzają na emeryturze średnio ok. 20 lat swojego życia. Co więcej, długość życia rośnie, a więc może okazać się, że w jego przypadku będzie to nawet 30 lat… Tymczasem jego przyszła emerytura może wynieść raptem ok. 1/3 obecnej pensji. Jak zatem przeżyć 1/3 życia za 1/3 pensji?

Konkluzją spotu i przesłaniem kampanii jest zachęcenie do oszczędzania na własną emeryturę zawczasu. Pomóc w tym może ubezpieczenie oszczędnościowe Prudential.

Kreację spotów przygotowała agencja BBDO Warszawa, za planowanie i zakup mediów oraz za działania związane z kampanią w Internecie odpowiada dom mediowy SMG Starcom. Spoty wyreżyserował Bartek Ignaciuk, a ich produkcją zajął się dom produkcyjny Lucky Luciano. Na ekranach pojawią trzy wersje spotów: 45-, 30- i 15-sekundowe. Na potrzeby Internetu przewidziano dedykowane spoty interaktywne. Kampania potrwa przynajmniej przez kilka najbliższych miesięcy i zostanie wsparta również zaskakującymi reklamami kinowymi (imitującymi trailery filmowe), a także działaniami PR.


Źródło: Prudential

www.prudential.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764