logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

MNK Partners nowym klientem agencji Face it!

  PR 29.12.2020, przeczytano 334 razy

Agencja Face it! podpisała kontrakt na kompleksową obsługę PR z MNK Partners, globalną platformą zarządzania inwestycjami w nieruchomości. Od grudnia br. Face it! prowadzi biuro prasowe MNK Partners i promuje obecność marki na polskim rynku inwestycji nieruchomościowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mnk-partners-nowym-klientem-agencji-face-it%21,389709,artykul.html

Międzynarodowa platforma MNK Partners stwarza możliwości inwestowania w nieruchomości najwyższej klasy, w atrakcyjnych lokalizacjach i ze stabilnym portfelem najemców o długoterminowych umowach. Polskim oddziałem, którego zespół odpowiada za rynki Europy Środkowo-Wschodniej, kraje bałtyckie i skandynawskie, zarządza Małgorzata Cieślak-Belgy, znana na rynku nieruchomości ekspert inwestycyjna.

Pierwszą, kluczową inwestycją MNK Partners w Europie Środkowo-Wschodniej jest oddany do użytku w 2016 roku biurowiec klasy A w Warszawie przy ulicy Połczyńskiej, w całości wynajęty przez Grupę GPoland –dystrybutora marek odzieży, obuwia i akcesoriów.

- Cieszę się, że MNK Partners wybrało Face it! jako profesjonalnego doradcę wizerunkowego i PR w kluczowym momencie wejścia na nowe rynki w Europie. Face It! to sprawdzony zespół i rozbudowane narzędzia komunikacji, które gwarantują skuteczne dotarcie do wybranych interesariuszy. Zapewniamy naszemu klientowi prowadzenie dwujęzycznego biura prasowego, w związku z międzynarodowym charakterem inwestycji w Polsce i pozostałych krajach tej części Europy - powiedziała Joanna Adamiak, prezes zarządu Face it!

PR dla MNK Partners poprowadzi zespół, któremu przewodzi Dorota Zadroga, account executive, a wspierać ją będzie junior account executive - Aneta Koszyczek.

Debiutująca w obszarze CEE firma nie współpracowała dotychczas z żadną agencją PR. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Źródło: Face it!

agencjafaceit.pl

Dodatkowe informacje:

MNK Partners to niezależna firma zarządzająca funduszami i wehikułami inwestycyjnymi, specjalizująca się w inwestycjach w nieruchomości. Zatwierdzona przez Autorité des marchés financiers (AMF), została stworzona w 2017 roku przez Mansoura Khalifé. Na koniec roku 2020 MNK Partners doradzała swoim inwestorom przy transakcjach zlokalizowanych we Francji, Irlandii i Polsce o wartości ponad 200 mln euro. Spółka zarządzająca wspiera inwestorów w budowie, wycenie i rozbudowie portfela nieruchomości.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Podczas konferencji w dniu 28 kwietnia 2021 r. w godz. 10–15 na platformie Click Meeting (wszyscy zarejestrowani na konferencję otrzymają zaproszenia z linkiem do wejścia na wydarzenie) będą Państwo mogli wysłuchać prezentacji ekspertów z branży oraz wziąć udział w pokazach pracy maszyn.
Tomasz Lewandowski nowym kierownikiem marketingu Centrum Medycznego CMP
Od stycznia br. Tomasz Lewandowski pełni funkcję kierownika marketingu w Centrum Medycznym CMP. Wcześniej związany był z Tramwajami Warszawskimi.
W czasie pandemii COVID-19 polskie firmy wolały ograniczać koszty pozapłacowe i inwestycje niż obniżać wynagrodzenia – wynika z „Badania Polskiej Przedsiębiorczości” zleconego przez inFakt agencji ARC Rynek i Opinia. Wśród małych firm co piąta zdecydowała się podnieść płace.
Związek Cyfrowa Polska wspiera i edukuje polskich przedsiębiorców w dostosowywaniu  do zmian cyfrowych. W tym celu  wspólnie z Obserwatorium.biz oraz partnerami: Asseco, Certum oraz Samsung, przygotował specjalny e-poradnik, który ma pomóc polskim firmom  rozpoczęcie cyfryzacji  poprzez wdrożenie idei paperless. Projekt powstał w ramach...
Firma PU HETMAN po raz pierwszy w historii zdecydowała się rozpocząć działania komunikacyjne w zakresie PR. Na swojego przedstawiciela wybrała agencję keyPR.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764