logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Aleksandrów Łódzki: Mobilny ploter tnący formatu A3+, obrys, gw. 24

18.05.2023
Cena: 2 000,00 zł
Oferta ważna do:30.06.2023 godz. 17:00
Odsłon: 203

strzałkailustracja

Mały, domowy ploter tnący amerykańskiej firmy Silhouette America, Inc., model: Silhouette Cameo 4 Plus, formatu A3+ (37cm szerokości cięcia).

Ploter Silhouette Cameo 4 Plus jest to nabiurkowy, łatwy w obsłudze a przy tym tani w eksploatacji ploter tnący dedykowany do małych nakładów: wycinania, kreślenia, wytłaczania (embossingu, debossingu), złoceń oraz płytkiego, mechanicznego grawerowania (etchingu).

Do plotera tnącego Silhouette Cameo 4 Plus można załadować zarówno materiał w arkuszach do formatu A3+ jak również folie samoprzylepne w rolce o długości aż do 18 mb.

Przy wykorzystaniu plotera Silhouette Cameo 4 Plus można ciąć:
papier biurowy, papier ozdobny, papier scrapbookingowy, brystol, cienki karton ozdobny, papier magnetyczny, papier fotograficzny, papier welinowy, papier sublimacyjny, papier samoprzylepny, papier termotransferowy (naprasowanka), folie samoprzylepne dekoracyjne (lustrzane, odblaskowe, świecące w ciemności, neonowe, holograficzne, pryzmatyczne, tęczowe, mrożone, karbonowe, wzorzyste itd.), folie szablonowe, hydrożelowe, do zadruku na drukarkach, flex, flock, subliflex, subliflock, termoplastyczne, okleinowe, polimerowe, welurowe itd.

Ploter tnący Silhouette Cameo 4 Plus jest idealnym wyborem do cięcia:
samoprzylepnych naklejek (np. na balony, pojazdy, przedmioty), etykiet, naklejek naściennych, szablonów do malowania, nadruków na odzież, gadżety, zaproszeń, kartek okolicznościowych, winietek, dekoracji, exploding boxów, pudełeczek dekoracyjnych, napisów, grafiki ostrzegawczej, zmywalnych tatuaży, grafiki typu kalkomania, grafiki zdrapki, topperów itd.

Ploter posiada funkcję wycinania po obrysie (nazywaną bardzo często w zależności od producenta: oposem, markerami, paserami, cięciem po konturze), umożliwiający pozwalającą na wycinanie nadruków wykonanych przy wykorzystaniu dowolnej drukarki.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mobilny-ploter-tnacy-formatu-a3%2B%2C-obrys%2C-gw.-24-%2C-aleksandrow-lodzki,90050,ogloszenie.html

https://www.ploteryhobby.pl/urzadzenia/ploter-tnacy-silhouette-cameo-4-plus/
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: vesploterpl
Telefon: 570 944 055
Kontakt: Urszula Padewska
ul. Zgierska 86/88 95-070 Aleksandrów Łódzki
e-mail: urszula.padewska@api.pl

Konto vesploterpl nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA

Aleksandrów Łódzki - więcej ofert

 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764