logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Monika Maszkiewicz dołącza do Iberion

  PR 01.03.2023, przeczytano 1194 razy
ilustracja

Wraz z początkiem marca do grupy mediowo-społecznościowej Iberion dołącza Monika Maszkiewicz. Dziennikarka wzmocni dział video show-biznesowego serwisu Świat Gwiazd. Maszkiewicz wcześniej związana była z portalem Party.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/monika-maszkiewicz-dolacza-do-iberion,399127,artykul.html

- W Iberionie chcemy pracować tylko z najlepszymi ludźmi w branży, a Monika z pewnością jest taką osobą. Dzięki perfekcyjnemu warsztatowi dziennikarskiemu, kontaktom branżowym oraz etyce zawodowej, wypracowała sobie bardzo mocną pozycję w polskich mediach. Wiem, że dzięki temu transferowi już wkrótce zostawimy konkurencję daleko w tyle - mówi Maksymilian Tomanek, dyrektor operacyjny Iberion, który w spółce odpowiada m.in. za pion video.

- Cieszę się, że dołączam do nowoczesnej firmy, która nastawiona jest na ciągły rozwój, docenia wagę materiałów wideo i nowe media społecznościowe. Jestem bardzo podekscytowana, że połączyliśmy siły i wiem, że razem uda nam się stworzyć fantastyczne projekty - mówi Monika Maszkiewicz.

Monika Maszkiewicz przez ostatnie trzy lata związana była z portalem Party.pl grupy Burda Media Polska. Wcześniej przez trzy lata pracowała w Agorze, a poprzednie dwa - w Onecie w grupie Ringier Axel Springer Polska.

Źródło: Iberion sp. z o.o.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Niebiesko wszędzie: kampania towarzysząca debiutowi platformy Max
Max zadebiutował w Polsce 11 czerwca. Platforma oferuje dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak: HBO, DC czy Warner Bros. i najlepszych produkcji lokalnych, a także daje możliwość śledzenia wydarzeń sportowych, w tym wszystkich transmisji ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Start serwisu Max był największym wydarzeniem branży...
Sport.pl z projektem premium na Euro 2024
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej redakcja Sport.pl rozpoczęła nowy projekt dla kibiców zainteresowanych jakościowymi treściami sportowymi – Magazyn.Sport.pl na Euro. Na autorskiej stronie będzie można znaleźć pogłębione teksty eksperckie ukazujące ciekawe tematy związane z piłką nożną i historyczne oraz zaskakujące case studies. Dodatkowo, z okazji...
Dziesięciu twórców internetowych dołączyło do agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych. Są wśród nich m.in. Torii (łącznie 2,2 mln subskrypcji na trzech kanałach na YouTubie), duet PK Sisters (1,4 mln obserwujących na TikToku) czy Coocharz (258 tys. obserwujących na Instagramie).
Employee TV – z myślą o komunikacji wewnętrznej
Jak ważny jest dialog pomiędzy pracownikiem a pracodawcą? Jak dużym wyzwaniem jest skuteczne dotarcie z komunikatem w tradycyjnej formie? W efektywnej komunikacji wewnętrznej liczy się autentyczność, szacunek, zaangażowanie, ciekawy format i ludzka twarz biznesu. Dlatego agencja 24/7Communication stworzyła nowe narzędzie – Employee...
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do Radia Nowy Świat
Artura Barcisia usłyszeć będzie można po raz pierwszy 13 czerwca w audycji o g. 14.00. Damian Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o g. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764