WIADOMOŚCI

Monika Szymborska dyrektor programową w Wirtualnej Polsce

Mateusz Zawiślak  PR 05.06.2017, przeczytano 286 razy

Monika Szymborska dołącza do zespołu Wirtualnej Polski, gdzie obejmie stanowisko dyrektor programowej video&tv. Szymborska odpowiadać będzie za zarządzanie i rozwój ramówki online oraz za programy informacyjne i publicystyczne Telewizji WP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/monika-szymborska-dyrektor-programowa-w-wirtualnej-polsce,32719,artykul.html

- Chcemy tworzyć w Grupie WP wyróżniające się, zarówno jakością jak i wynikami produkcje video. Monika Szymborska ma tu dokonania zasługujące na najwyższe uznanie. Zbudowała w Polsce kategorię interwencyjnych programów społecznych i przez kilkanaście lat utrzymywała ich świetną jakość i wyniki. Cieszę się, że przyjęła moje zaproszenie do Grupy WP. Będziemy wspólnie tworzyć wyjątkowe dziennikarstwo video online i telewizyjne. Naszą obietnicą wobec widzów, czytelników i akcjonariuszy jest ścisła współpraca pomiędzy portalem WP a Telewizją WP. Dlatego Monika Szymborska weźmie odpowiedzialność za programy informacyjne i publicystyczne w obu obszarach. Będzie blisko współpracować z Barbarą Bilińską, która jako dyrektor programowa Telewizji WP odpowiada za ramówkę rozrywkową, filmową i dokumentalną – mówi Tomasz Machała, VP Editor-in-Chief Wirtualnej Polski.

Monika Szymborska całe życie zawodowe związana jest z mediami. Pracowała jako reporterka Polskiego Radia, była współzałożycielką pierwszego komercyjnego “Radia Flash” na Śląsku. W telewizji TVN przez minione 14 lat była producentką programów “Pod napięciem” i “Superwizjer” oraz autorką sukcesu programu “Uwaga!”.

Źródło: Wirtualna Polska SA

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
środa 21.02.2018, 75 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone