logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S

  PR 02.02.2023, przeczytano 387 razy
ilustracja

EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/monitor-graficzny-eizo-coloredge-cs2400s,398864,artykul.html

CS2400S jest pierwszym 24-calowym modelem z nowej generacji w linii monitorów graficznych ColorEdge CS. Model ten jest następcą popularnego CS2420, posiada nowoczesne złącze USB-C, ma też nowe ekologiczne opakowanie wykonane zgodnie z ideą odpowiedzialności biznesowej.

ColorEdge CS2400S zaprojektowano z myślą o różnorodnych potrzebach, jakie mają fotografowie, ilustratorzy czy projektanci. Ma 24.1” matrycę o rozdzielczości 1920 x 1200 reprodukującą 99% przestrzeni kolorów Adobe RGB. W zestawie jest autorskie oprogramowanie EIZO do kalibracji - ColorNavigator 7, które ułatwia i przyspiesza proces zarządzania kolorem.

Monitor ma złącze USB-C, które pozwala na podłączenie go do notebooka za pomocą jednego kabla. Ma też hub USB, do którego można podpiąć urządzenia peryferyjne. Wracając do biura, użytkownik musi tylko podłączyć zasilanie i kabel sygnałowy, by rozpocząć kreatywną pracę, bez borykania się z plątaniną kabli czy podpinania urządzeń peryferyjnych USB. Podłączenie poprzez kabel USB-C umożliwia również zasilanie podłączonych urządzeń takich jak tablet czy nawet notebook mocą 70 W. Takie rozwiązanie ułatwia życie, gdy korzystamy z komputera w różnych miejscach, na przykład w studio i w domu.

Monitor ma nowoczesną obudowę z zaokrąglonymi krawędziami i stabilną stopkę z dużym zakresem regulacji, pozwalającą dopasować jego pozycję do różnych warunków i użytkowników. Uchwyt z tyłu obudowy służy do przenoszenia monitora z miejsca na miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Odpowiedzialne podejście do zrównoważonej produkcji leży zarówno w interesie producentów, jak i użytkowników, którzy coraz częściej poszukują produktów z firm podejmujących inicjatywy mające na celu ochronę środowiska. W 2021 roku EIZO, poza innymi działaniami, podjęło kroki, by opakowania monitorów z serii FlexScan i RadiForce stały się bardziej przyjazne dla środowiska. CS2400S jest pierwszym modelem z serii ColorEdge, w którym karton i wytłoczki z papierowej pulpy zajęły miejsce styropianowych i plastikowych wypełniaczy.  

Inne cechy:

  • Płynne przejścia kolorów gwarantuje 10-bitowa matryca, wyświetlająca jednocześnie kolory z 16-bitowej tablicy LUT.[1]
  • Jednorodność ekranu uzyskana dzięki opatentowanej technologii digital uniformity equalizer (DUE).
  • Wejścia sygnałowe USB-C, DisplayPort i HDMI
  • Ergonomiczna stopka umożliwiająca regulowanie wysokości ekranu w zakresie 155 mm, odchylenie w pionie o 35° w górę, 5° w dół), obrót w poziomie o 344° i pracę w pozycji portretowej
  • Opcjonalnie dostępny jest kaptur umożliwiający montowanie na zaczepy magnetyczne
  • 5-lenia gwarancja[2]

Nowy model powinien pojawić się na polskim rynku w marcu.

Źródło: Alstor Sp. z o.o.

www.alstor.pl

Dodatkowe informacje:

[1] Konieczna jest karta graficzna i oprogramowanie, które obsługują 10-bitowy sygnał.
[2]Czas gwarancji jest ograniczony do 30,000 godzin.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
Good One to nowa firm, która przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.
Marka Krispol Partnerem kanału Youtube „Pomysł na Dom”
O tym, że Polacy są wielkimi miłośnikami mediów społecznościowych nie trzeba nikogo przekonywać. Przemawia za tym fakt, że większość z nich nie wyobraża sobie dnia bez chwili poświęconej na przeglądnie Facebooka, Instagrama czy YouTube’a. Media społecznościowe pozwalają wypełnić wolny czas oraz są źródłem ciekawego i wartościowego contentu. Właśnie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764