logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Monitor interaktywny Newline Elara

  PR 28.09.2022, przeczytano 394 razy
ilustracjastrzałka

Monitory interaktywne to narzędzia, które konsekwentnie wpisują się w naszą biznesową, a właściwie cyfrową rzeczywistość. Ekrany dotykowe to najbardziej poszukiwane rozwiązania, pod warunkiem, że są intuicyjne, szybko działają i są bezpieczne. To chyba trzy podstawowe cechy, których powinniśmy wymagać od urządzeń z tej kategorii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/monitor-interaktywny-newline-elara,397385,artykul.html

Dziś już nie musimy decydować w oparciu o teksty, specyfikacje czy filmy. Dziś możemy odwiedzić Showroom Newline w Warszawie i sprawdzić - czy dane rozwiązanie spełnia nasze oczekiwania.

Monitor Newline Elara można przetestować w Showroomie Newline w Warszawie po wcześniejszym umówieniu terminu.

Newline Elara ma wszystko to, czego powinniśmy oczekiwać od wielkoformatowego monitora do pracy w biurze. Nie tylko krystalicznie czysty obraz 4K i żywe kolory, ale także rozwiązania, które czynią z tego urządzenia skuteczne narzędzie do pracy i współpracy.

Warto zwrócić uwagę na:

 • Android 11 – Newline Interactive jako pierwszy zaproponował monitory interaktywne z tą wersją systemu Google’a. To przede wszystkim lepsze zarządzanie pamięcią i uprawnieniami aplikacji. System zauważalnie zwiększa wydajność i responsywność.
 • 8-rdzeniowy procesor – dzięki temu użytkownik zauważa szybsze, bardziej płynne działanie zwłaszcza skomplikowanych aplikacji.
 • USB-C 3.2 to gwarancja natychmiastowego dostępu do danych, audio, wideo, a także ładowania o mocy 100W
 • Najnowszy standard – WiFi 6.0 i Bluetooth 5.2
 • Narzędzia do wideokonferencji - głośniki 2.1 (2 x 20W + 15W Subwoofer) oraz kamera 4K 30fps + 8 mikrofonów
 • Certyfikowany OPTICAL BONDING – technologia polegająca na tym, że szyba ochronna jest na całej powierzchni sklejona z panelem LCD w jeden moduł. Jest to proces wymagający odpowiedniego kleju i technologii produkcji. W efekcie mamy wrażenie pisania „jak po kartce papieru”, brak refleksów świetlnych i obraz znakomicie widoczny z każdego miejsca w sali – kąt 178°. 
 • Szyba antybakteryjna potwierdzona certyfikatem TUV - testy zostały wykonane metodą JIS Z2801, która pozwala określić antybakteryjną aktywność i skuteczność danej powierzchni. Standardowy test trwa 24h, a skuteczność powłoki antybakteryjnej monitorów Newline została oznaczona na poziomie ponad 99,9%. Oznacza to, że tyle wirusów i bakterii zostało zneutralizowanych w badanym czasie.
 • Sprzętowy filtr niebieskiego  światła - bez wpływu na wyświetlane kolory (chroni oczy przed zmęczeniem)

Użytkownicy Newline Elara otrzymują w zestawie oprogramowanie składające się na unikalny ekosystem Newline:

 • WHITEBOARD – biała tablica, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń.
 • CAST bezprzewodowe przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.  
 • BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie - wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.
 • LAUNCH CONTROL - za pomocą jednego kliknięcia daje dostęp do aplikacji, kalendarzy i połączeń wideo. W ten sposób – szybko i bezpiecznie można zyskać dostęp do swojego konta Office 365.
 • REACTIV SUITE – fantastyczne narzędzie do współpracy. Nieograniczona, cyfrowa przestrzeń robocza pozwalająca bez ograniczeń udostępniać multimedia i dokumenty. Prezentować pomysły i efekty pracy, omawiać projekty i nanosić uwagi pracując równie łatwo, ale znacznie wygodniej i efektywniej niż na papierze.
 • DISPLAY MANAGEMENT daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami
 • ENGAGE oprogramowanie do nauczania wyposażone w ponad 130 narzędzi tematycznych.
 • CLASSROOM TOOLS to dziewięć narzędzi wspierających pracę podczas lekcji – takich jak stoper, kalendarz, podświetlenie czy kurtyna.
 • APP STORE - każdy użytkownik monitora Newline może skorzystać z biblioteki proponowanych aplikacji.

Monitory Newline są objęte 3- letnią gwarancją producenta. Żywotność monitora to 50 000 godzin.

Źródło: Newline Interactive

www.newline.solutions

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z początkiem grudnia za opracowanie i realizację komunikacji dla wszystkich marek T-Mobile Polska będzie odpowiadała agencja PZL. Do zadań nowego partnera będzie należało m.in. stworzenie strategii komunikacji T-Mobile, adaptacje globalnych działań marki, działania ATL i wydarzenia specjalne.
(Gaming) Influencer Marketing to temat przewodni drugiej edycji konferencji WE!RE GAMERS Marketing Talks. Wydarzenie zaplanowane na 11 stycznia 2023, skierowane jest do marketerów, zarówno marek endemicznych jak nieendemicznych oraz sektorowi game dev, a udział w nim jest bezpłatny.
Noventiq będzie nową nazwą firmy Softline
Globalny dostawca rozwiązań i usług z zakresu IT z siedzibą w Londynie i oddziałem m.in. w Polsce, firma Softline Holding PLC, będzie kontynuować działalność pod nową nazwą NOVENTIQ. Rebranding jest otwarciem nowego rozdziału dla tej wartej ponad 1 mld dolarów firmy, która zdecydowała się na sprzedaż swojej rosyjskiej działalności.
Dentsu X z działaniami mediowymi dla marki Tom Ford
Wystartowały działania promujące luksusowe kosmetyki i zapachy od Tom Ford Beauty, w tym NOIR EXTREME PARFUM. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja dentsu X (dentsu Polska).
Erecruiter wybiera Kohe
Studio KOHE zostało wybrane do współpracy przez eRecruiter (część Grupy Pracuj), dostawcę platformy do zarządzania rekrutacjami. KOHE odpowiedzialne było za całościowe opracowanie strony www.erecruiter.pl
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764