logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Monitory K2 marki Acer podnoszące komfort pracy

  PR 23.10.2014, przeczytano 964 razy
ilustracjastrzałka

Marka Acer, znana głównie z laptopów i tabletów posiada także bogatą ofertę monitorów dla profesjonalistów i osób dbających o wysoki komfort pracy na tych urządzeniach. Wprowadzane na europejski, w tym także polski, rynek monitory charakteryzują się eleganckim, smukłym wyglądem, wysoką rozdzielczością oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, które obniżają poziom zmęczenia oczu, pozwalają ustawić monitor w najwygodniejszej pozycji i dają możliwość profesjonalnej pracy w domowych warunkach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/monitory-k2-marki-acer-podnoszace-komfort-pracy,22997,artykul.html

Seria K2

Serię K2 charakteryzuje dopracowany design, widoczny w obudowach wykończonych delikatnie błyszczącym materiałem. Monitory można pochylać w zakresie od -5 do 25 stopni, dostosowując ich ułożenie do wygody i potrzeb użytkownika. Filmy wysokiej jakości odtwarzane są w szybkim czasie reakcji, wynoszącym 2ms. Produkty tej serii wyposażono w wyjścia HDMI, DVI i VGA.

Nowoczesne technologie w monitorach Acer

Monitory Acer charakteryzują się zastosowaniem nowoczesnych technologii, znacznie podnoszącymi komfort codziennej pracy. Jednym z wyznaczników standardów Acer jest technologia Acer ComfyView, która działa w oparciu o niwelowanie odblasków pojawiających się na ekranie oraz gwarantuje większą jasność ekranu, zwiększając przyjemność płynącą z oglądania obrazów i filmów na monitorach Acer. Za najlepsze odwzorowanie barw odpowiada Acer Adaptive Contrast Management (ACM), czyli funkcja adaptacyjnej regulacji kontrastu, która dostosowuje go do analizowanej sceny. Dodatkową zaletą funkcji ACM jest zmniejszenie zużycia energii niezbędnej do pracy monitora.

Monitory przyjazne środowisku

Seria K2 spełnia wymogi dyrektywy EPEATGold, stosując podświetlenie diodami LED pozbawionymi rtęci. Monitory spełniają też wymagania normy ENERGY STAR 6.0. Szkło pokrywające ekrany serii K2 nie zawiera szkodliwego dla środowiska arsenu. Aspekt dbania o środowisko dotyczy nie tylko technologii poszczególnych urządzeń, ale nawet tak praktycznych rozwiązań, jak opakowania produktów Acer, które wykonane są z materiałów nadających się do powtórnego użycia.

K272HULB – nowy wymiar codziennej pracy

Jednym z modeli należących do serii K2 jest K272HULB, 27-calowy monitor obsługujący rozdzielczość WQHD*. Współczynnik obrazu w K272HULB wynosi 16:9, a poziome i pionowe kąty widzenia wynoszą po 178 stopni. Maksymalna obsługiwana rozdzielczość wynosi 2560 x 1440. Urządzenie obsługuje 16,7 miliona kolorów, współczynnik kontrastu równy jest 100 000 000 : 1, a jasność wynosi 350 cd/m². Modele K272HULB wyposażone są w dwa porty HDMI oraz, jak pozostałe urządzenia serii K2, w DVI i VGA.  Monitor kosztuje 1299 zł.

Z serii K2 dostępne są także monitory LED Full HD, jak Acer K222HQL, o przekątnej 21,5" w cenie 399 zł, czy Acer K242HL z ekranem o przekątnej 24" i niskim czasem reakcji 2 ms, w cenie 499 zł.

Źródło: Acer

Dodatkowe informacje:

WQHD - Wide Quad High Definition – poczwórna rozdzielczość HD, wynosząca 2560 x 1440 p.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Herbapol odświeża markę: rebranding i nowy logotyp
Herbapol, producent produktów ziołowych, ogłasza strategiczną zmianę w swojej linii kosmetyków. Firma postanowiła skupić się na eksponowaniu silnej i wiarygodnej marki Herbapol, rezygnując z submarki Polana. Zmiana ta jest efektem dogłębnych badań rynkowych i ma na celu wzmocnienie zaufania konsumentów oraz podkreślenie najwyższej jakości produktów...
Kampanie programmatic DOOH z platformą Display&Video360
AMS, Salestube i Value Media zrealizowały pierwsze kampanie programmatic DOOH za pośrednictwem platformy Display&Video360
Logo Superbet koszulkach Górnika Zabrze
Nowa, dwuletnia umowa, w ramach której logo Superbet znajdzie się na froncie koszulki Górnika Zabrze to ukoronowanie udanej współpracy w poprzednich trzech latach. – Chcemy razem budować wielkiego Górnika. Widzimy, że klub zmierza w dobrym kierunku i dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze mocniej zaangażować w ten sponsoring – podkreśla Łukasz...
Premiera Danio Jogurt Pitny ze wsparciem Altavia Kamikaze + K2
Agencja Altavia Kamikaze + K2 wygrała przetarg na koncept i realizację kreatywno-strategicznych działań aktywacyjnych związanych z launchem nowego produktu w portfolio Danone - Danio Jogurt Pitny.
Moc równowagi w kampanii Energi Obrót
Fotobalkonika, magazyny energii czy pompy ciepła – to tylko kilka z wielu produktów okołoenergetycznych, które w swojej ofercie posiada Energa Obrót. Spółka 15 lipca rozpoczyna nową kampanię świadomościowo-produktową sygnowaną hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie. Kampania potrwa do końca października. Jej...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764