logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Monitory Philips z wbudowanym tunerem TV

  PR 30.03.2012, przeczytano 971 razy
ilustracjastrzałka

Firma MMD, producent i dystrybutor monitorów marki PHILIPS, zapowiada wprowadzenie na polski rynek w kwietniu br. dwóch nowych modeli monitorów z wbudowanym tunerem TV: 221TE4LB i 231TE4LB o przekątnych odpowiednio 21,5 oraz 23 cala. Monitory doskonale sprawdzą się w czasie codziennej pracy z komputerem, podczas grania na konsoli, a także w roli telewizora.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/monitory-philips-z-wbudowanym-tunerem-tv,15124,artykul.html

Podświetlone systemem białych diod LED monitory PHILIPS 221TE4LB i 231TE4LB wyświetlają obraz o rozdzielczości 1920x1080, maksymalnej jasności 250 cd/m2 oraz współczynnikach kontrastu równych 1000:1 (statyczny) i 20 000 000:1 (dynamiczny). Typowy czas reakcji matrycy to 5 ms, a kąty widzenia wynoszą odpowiednio 170/160 stopni w poziomie i w pionie.

Wbudowany w monitory PHILIPS tuner odbiera zarówno sygnał analogowy, jak i cyfrowy (DVB-T oraz DVB-C), a także wspiera kodowanie MPEG-4. Monitory posiadają telegazetę, funkcję automatycznego dostrajania oraz polską wersję językową menu ekranowego. Oba modele wyposażone są w powłokę przeciwodblaskową, redukującą ilość refleksów otoczenia na ekranie, a także obsługują skanowanie progresywne, co zapobiega męczeniu się oczu, gdyż eliminuje migotanie obrazu.

Dzięki szerokiej gamie złączy, m.in. USB, HDMI 1.4a, D-Sub, SCART, S/PDIF, do monitorów PHILIPS 221TE4LB i 231TE4LB możemy łatwo podłączyć odtwarzacze Blu-ray, DVD, konsole do gier czy zestawy kina domowego. Monitory posiadają wbudowane głośniki, o mocy RMS równej 3 W każdy, co eliminuje konieczność podpinania głośników zewnętrznych.

Dzięki funkcji SmartSound użytkownik ma możliwość wybrania jednego z 7 predefiniowanych ustawień korektora dźwięku, takich jak: Kino, Gra czy Sport. Także w przypadku obrazu, zamiast ręcznego dobierania parametrów, istnieje możliwość wyboru jednego z 8 trybów funkcji SmartPicture, m.in. Kino, Gry, Naturalny czy Oszczędność energii.

Monitory 221TE4LB i 231TE4LB w trybie włączenia pobierają zaledwie 25,6 W energii elektrycznej.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
LG prezentuje swoje najnowsze wyświetlacze na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764