logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Monochromatyczny Phaser 5500 do pracy w sieci

  PR 24.01.2005, przeczytano 559 razy

Xerox rozszerzył serię produktów Phaser o sieciową drukarkę laserową Phaser 5500. To wysokonakładowe urządzanie do druku czarno-białego przeznaczone jest dla firm i grup roboczych, które potrzebują szybkiej, elastycznej drukarki, zdolnej do obsługi wielu różnorodnych i nośników, od kartek A4 po pocztówki i koperty.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/monochromatyczny-phaser-5500-do-pracy-w-sieci,2582,artykul.html

Sieciowa drukarka laserowa Phaser 5500 oferuje istotne korzyści jako podstawowe biurowe urządzenie drukujące. Drukując z szybkością 50 stron na minutę Phaser 5500 zapewnia rzeczywistą rozdzielczość 1200 dpi przy pełnej szybkości nominalnej. Jest wyposażony w procesor 500 MHz i 128 MB pamięci (z możliwością rozbudowy do 512 MB). Czas wydruku pierwszej strony (w stanie gotowości) wynosi 3 sekundy.

Phaser 5500 obsługuje szeroką gamę nośników, łącznie z formatem A3 i oferuje pojemność wejściową aż do 4100 arkuszy, a także opcje wykończeniowe — zszywanie i dziurkowanie z dwoma lub czterema otworami. Jest wyposażony w oprogramowanie administracyjne CentreWare, które umożliwia zarządzanie drukarką z wykorzystaniem dowolnej przeglądarki WWW.

Drukarka Phaser 5500 jest objęta 2 letnią gwarancją naprawy w miejscu instalacji. Urządzenie jest dostępne w cenie około 13 tysięcy brutto u Autoryzowanych Partnerów Xerox Polska (pełna lista pod adresem http://www.xerox.pl/partnerzy/index.php). Informacje o Autoryzowanych Partnerach Xerox można również uzyskać pod numerem telefonu 0 801 081 081 lub 0-22 878 78 00.

Źródło: Xerox Polska


avatar użytkownika
?

Tekst opublikował użytkownik: reklama

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

VML z wyróżnieniem w raporcie Agencja Reklamowa Roku
Podczas uroczystej Gali Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych redakcja Media Marketing Polska przyznała nagrody dla najlepszych agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce, w tym dla VML. 
Orion Woman: kreowanie marki osobistej
14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w...
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life
Celem najnowszej kampanii „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik” jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest około 400 wysokiej jakości artykułów w atrakcyjnej cenie. Cykl składa się z ośmiu odcinków, które co miesiąc będą pojawiały się na kanale Youtube, dedykowanej stronie...
Familijne w nowych opakowaniach
Familijne odświeżają wizerunek całej linii najpopularniejszych wafli rodzinnych w Polsce. Marka stawia na minimalizm i nowoczesny wygląd, przemawiający do współczesnych konsumentów. Asortyment w udoskonalonych opakowaniach sukcesywnie trafia do punktów sprzedaży, zastępując produkty z dotychczasowym designem. 
Grillowanie jest jednym z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu przez Polaków w okresie wiosenno-letnim. Darchem Cosmetics Sp. z o.o., polski producent chemii gospodarczej, a także produktów grillowych pod marką Flambit, rozpoczyna akcję wizerunkową Główny Operator Grilla. Inicjatywa ma docenić osoby, które operują rusztem podczas biesiadowania w gronie przyjaciół...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764