Tczew: monter reklam

26.02.2015
Wynagrodzenie: 1 500,00 zł
Oferta ważna do:15.03.2015 godz. 00:00
Odsłon: 1051

W związku z dynamicznym rozwojem firma KaeF Reklamy z Tczewa zatrudni pracowników z doświadczeniem,do montażu i produkcji reklam.
Wymagania: umiejętność aplikacji folii na witrynach, powierzchniach płaskich, autach, montaż banerów, kasetonów itp. dyspozycyjność, zdolności manualne, opanowanie i pracowitość
Obowiązki: produkcja i montaż reklam
Oferujemy: wysokie zarobki, atrakcyjne systemy wynagrodzeń. Możliwość ciągłego doskonalenia i rozwoju swoich umiejętności.
CV z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: reklamy@kaef.com.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/monter-reklam%2C-tczew,58149,ogloszenie.html

Ofertę złożył: kaefreklamy
KaeF Reklamy
Telefon: 691310991
Kontakt: KaeF Reklamy
83-110 Tczew ul. 30 Stycznia 31

Konto kaefreklamy nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.