Warszawa: Monter reklam/ producent reklam

21.12.2021
Oferta ważna do:13.01.2022 godz. 00:00
Odsłon: 1076

Poszukujemy osoby z umiejętnościami i doświadczeniem do pracy przy produkcji i montażu reklam:

Zakres obowiązków
Produkcja i montaże reklam: konstrukcje wolnostojące, kasetony, litery 3d
Oklejanie powierzchni płaskich

Wymagania
- doświadczenie w aplikacji folii
- doświadczenie przy montażu reklam
- samodzielność
- prawo jazdy

Zapewniamy
- prace na cały etat ze stałym wynagrodzeniem.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji : kawecki@oznakujbiuro.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/monter-reklam--producent-reklam%2C-warszawa,85626,ogloszenie.html

Ofertę złożył: Oznakuj_Biuro
Oznakuj Biuro
Kontakt: Agnieszka Urbanowicz

e-mail: urbanowicz@oznakujbiuro.pl

Konto Oznakuj_Biuro nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Warszawa: Pracownik produkcji/ Monter (Dam pracę)
termin: 24.04.2023 00:00

Warszawa: Monter reklam/ producent reklam (Dam pracę)
termin: 09.09.2021 00:00