logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

MORE – Miejskie Okna Reklamowe od Jetline

  PR 14.11.2019, przeczytano 448 razy
ilustracjastrzałka

MORE to więcej niż cyfrowa reklama zewnętrzna, to nowoczesne spojrzenie na witryny pawilonów, punktów usługowych czy gastronomicznych. Sieć ekranów stworzonych przez MyLED dla JetLINE jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów oraz marketerów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/more-%E2%80%93-miejskie-okna-reklamowe-od-jetline,384722,artykul.html

Czym są Miejskie Okna Reklamowe?

MORE to sieć ekranów LCD, które zlokalizowane są w Warszawie, przy głównych trasach uczęszczanych przez pieszych. Ekrany umieszczane są w witrynach w taki sposób, aby wpisywały się w estetykę miasta.

MORE nie są standardowymi ekranami TV, ale wysokiej jakości wyświetlaczami LCD, które dzięki synchronizacji z systemem zarządzania od MyLED pozwalają na realizację nawet najśmielszych pomysłów na kampanię DOOH. Wszystkie ekrany MORE mają ten sam wymiar – 55 cali (72x126 cm), a emitowane spoty trwają 10 sekund, dzięki czemu pozwalają osiągnąć spójność wyświetlania na wszystkich nośnikach. Co więcej, cała kampania: od przygotowania, przez wdrożenie, po analizę skuteczności i efektywności, jest obsługiwana jest przez MyLED. Wszystko dzieje się pod czujnym okiem reklamobiorcy, który zyskuje pełny dostęp do platformy, pozwalający mu na monitorowanie jej przebiegu.

Dlaczego wygląd witryn sklepów i lokali usługowych jest ważny?

Witryna to najlepszy sposób na zaproszenie przechodniów do odwiedzenia danego miejsca. Od wielu lat jest ona jedną z najpopularniejszych form reklamy. Przechodząc koło butiku możemy zobaczyć ekspozycję ubrań z aktualnej kolekcji, w drogeriach trafimy na reklamę nowej linii kosmetyków, a spacerując obok biura podróży możemy natknąć się na ciekawe oferty egzotycznych wakacji.

Sieć ekranów MORE jest zatem odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych reklamodawców. Miejskie Okna REklamowe dają usługodawcom więcej przestrzeni do prezentowania swoich produktów, a co za tym idzie, przyciągają do danego miejsca jeszcze więcej klientów. Natomiast ze względu na możliwości, jakie ekrany oferują podczas emisji spotów, stanowią efektywniejszą alternatywę dla zwykłych telewizorów. MORE idealnie zastępują witryny sklepowe, ponieważ są umieszczone na wysokości wzroku odbiorcy, przez co komunikat jest bardziej czytelny. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, stworzona przez MyLED sieć MORE daje możliwość cyfryzacji witryn.

MORE, czyli sposób na powiększenie przestrzeni reklamowej

Sieć ekranów MORE to możliwość nowej komunikacji z klientami. Zamiana standardowej wystawy na cyfrowy komunikat OOH umożliwia zaprezentowanie szerokiej oferty usług poprzez rotowania wyświetlanymi komunikatami, podmianę treści w dowolnym momencie oraz dostosowania komunikatów do odpowiedniego miejsca i czasu. Wszystkie te możliwości zwiększają skuteczność oddziaływania na odbiorcę.

Jak pokazują badania Outsmart i Talon Effectiveness, 58% osób twierdzi, że reklama produktu umieszczona w pobliżu miejsca sprzedaży może ich skłonić do zakupu. Natomiast aż 92%  konsumentów zauważa komunikaty OOH w ciągu 30 minut przed dokonaniem zakupu. Reklama DOOH umieszczona przed wejściem zachęca odbiorcę do odwiedzenia danego miejsca, a także wpływa na skrócenie czasu potrzebnego na podjęcie decyzji o zakupie.

Wdrożenie takiej formy reklamy możliwe jest dzięki platformie stworzonej przez MyLED –  twórcę systemu służącego do zarządzania emisją kampanii na blisko 400 ekranach DOOH zlokalizowanych na terenie całej Polski. Firma odpowiada też za przygotowanie i aktualizację treści reklamowych wyświetlanych na ekranach MORE. Obecnie MyLED, wraz z NCBiR, testuje na wybranych lokalizacjach autorskie rozwiązanie ARA, które pozwoli na badanie preferencji osób stanowiących widownię nośników i lepsze targetowanie przekazu.

Ekrany sieci MORE w niedalekiej przyszłości pojawią się również w innych polskich miastach.

Źródło: MyLED

Dodatkowe informacje:

Autor: Diana Polska-Pękala - Marketing & PR Manager w MyLED

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

SalesTube, agencja one stop shop dla e-commerce (Group One), została pierwszą firmą w CEE i jedną z 12 na świecie z certyfikatem Google Marketing Platform Surveys. Wyróżnienie potwierdza najwyższe kompetencje agencji zarówno w zakresie Google Marketing Platform jak i w obszarze analityczno-badawczym.
Zdaje się, że Google prowadzi walkę z wiatrakami. Android, czyli system mobilny giganta z Kalifornii jest najpopularniejszym oprogramowaniem na świecie. Na ten system powstają miliony aplikacji, a wśród nich znajdą się takie, które nie tylko są niebezpieczne dla urządzeń, ale przede wszystkim dla danych użytkowników. W 2019 roku Google zablokowało ponad 790...
Cathy Ibal z CNN International Commercial awansuje na stanowisko Senior Vice President na region EMEA
Cathy Ibal z CNN International Commercial (CNNIC) objęła stanowisko Senior Vice President na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) i będzie odpowiedzialna za komercyjną współpracę stacji z kluczowymi partnerami. Z siedziby w Paryżu będzie raportowała prezesowi CNNIC, Raniemu Raadowi.
Wyniki badania Gemius/PBI za styczeń 2020
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
Yieldbird pracuje nad systemem sprzedaży powierzchni reklamowych
Zespół firmy Yieldbird z Grupy Agora pracuje nad stworzeniem rozwiązania, które pomoże właścicielom serwisów internetowych w poprawie efektywności zarządzania posiadaną przez nich powierzchnią reklamową. Spółka otrzymała na działania związane z tym innowacyjnym projektem grant w wysokości 3,6 mln zł z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Inteligentny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764