logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

More Bananas dla Love Catering

  PR 07.04.2021, przeczytano 152 razy

More Bananas od marca 2021 obsługuje w digitalu krakowską spółkę Love Catering, tworząca nową jakość w segmencie cateringu dietetycznego. Publikowane treści mają przybliżać ofertę indywidualnych diet pudełkowych, kształtować zdrowe nawyki żywieniowe i zachęcać do sięgnięcia po odpowiednio zbilansowane jedzenie, bogate w wartości odżywcze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/more-bananas-dla-love-catering,390939,artykul.html

- Zostaliśmy wybrani z uwagi na nasze kompetencje w digitalu, doświadczenie i stylistykę dotychczas realizowanych projektów. Komunikacja Love Catering od początku koncentruje się w social mediach. Poza jakościowym contentem prowadzimy także różnorodne działania reklamowe, zarówno Google Ads, jak i Facebook & Instagram Ads - opowiada Wojtek Żywolt, social media specialist w More Bananas.

Love Catering kreuje zupełnie nową jakość w segmencie cateringu premium, kierując swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów. Założyciele marki określają swoje produkty, jako dające więcej energii, odporności, dopasowania do trybu życia i czasu na przyjemności. Menu jest różnorodne, ciekawe, dopracowane, jakościowe i przygotowywane przez Szefa Kuchni, który doświadczenie zdobywał w restauracjach nagradzanych gwiazdkami Michelin. W ofercie dostępne są diety Balance, Sport, Slim Fit i Low Carb. Dobór potraw można skonsultować z dietetykiem, aby dopasować wariant posiłków i liczbę kalorii do trybu życia i celu, jaki chcemy osiągnąć, dzięki indywidualnie zaplanowanemu cateringowi.

- Love Catering zamyka w pudełkach restauracyjną jakość. To jest element, który nas wyróżnia. Chcemy zwalczyć pokutujący stereotyp zdrowego odżywiania, jako czasochłonnego i monotonnego. Dietetyczne posiłki mogą być pyszne, bogate w smaki i dowiezione pod drzwi o wyznaczonej porze. Bierzemy na siebie wybór dań i sami dbamy o zróżnicowany jadłospis, zgodnie z celami klientów, niezależnie od tego, czy chodzi o schudnięcie, utrzymanie wagi, poprawę wyników sportowych czy po prostu zdrowy i świadomy sposób odżywiania. Posiłki w wersjach standard oraz w wariantach wykluczeniowych takich jak Gluten Free, Lacto Free, Vege, Vege + Fish, No Fish lub Eat Less Meat, przygotowywane są na bieżąco ze świeżych składników. To, co otrzymują nasi klienci, to gwarancja urozmaiconego, dopasowanego do ich upodobań, wartościowego jedzenia, przygotowanego przez prawdziwych profesjonalistów. Nasz przepis na sukces to miłość do gotowania, najlepsze produkty i wybrani dostawcy - mówi Ewa Wodnicka, założycielka i członek zarządu Love Catering.

Love Catering zdecydował się na współpracę z More Bananas po przedstawieniu oferty zgodnej ze strategią rozwoju marki. Za działania w social media po stronie agencji odpowiadają: Wojtek Żywolt (social media specialist), za Google Ads Zuzanna Frydel (junior performance specialist), ze wsparciem graficznym Pauliny Janowiec (graphic designer).

Źródło: More Bananas

www.morebananas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platforma ESB - nowa funkcjonalność
Od tego tygodnia na platformie ESB jest dostępna nowa funkcjonalność. Pozwala ona na logowanie się agencji reklamowych.
Trwa kampania Spodów Tortowych od Dan Cake
Główny motyw przekazu komunikacyjnego opiera się na tym, że Spody Tortowe to podstawa do świętowania urodzin, imienin, rocznicy, osiemnastki, chrztu, komunii, a nawet zwykłej domówki i każdej innej okazji. Aby wyeksponować różnorodność możliwości w tym zakresie, została zorganizowana sesja zdjęciowa dla 10 autorskich przepisów Gabrieli Sowy -...
Ponad 4,5 miliona podrobionych produktów i komponentów drukarskich w rękach HP
W zeszłym roku, na terenie Europy, Bliskiego Wschody i Afryki (EMEA), Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk, zespół HP Anti-Counterfeiting and Fraud (ACF) skonfiskował ponad 4.5 miliona sfałszowanych produktów, części i komponentów drukarskich – wliczając w to duże ilości tuszy i tonerów. Przejęcia miały miejsce między listopadem 2019 r. a...
Strategiczne partnerstwo OLX i Abstra na kanale „Do Roboty”
Abstra rozpoczęło współpracę z partnerem strategicznym – OLX przy realizacji cyklu na kanale „Do Roboty” (YouTube) poświęconemu 52 różnym zawodom. Partnerstwo pozwoliło stworzyć formułę stanowiącą połączenie rozrywki z promocją kategorii OLX Praca.
Nowa kampania reklamowa serków wiejskich OSM Piątnica
OSM Piątnica to pierwszy producent w Polsce, który wprowadził na rynek serki wiejskie. Stały się one znakiem rozpoznawczym Spółdzielni, a Piątnica jest obecnie liderem tej kategorii w Polsce. Klasyczny Serek Wiejski z Piątnicy to delikatne ziarna twarożku zanurzone w słodkiej śmietance. Obecnie, oprócz podstawowej wersji, dostępne są także Serki Wiejskie z...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764