logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wakacje z marketingiem: Warsztaty More Bananas

  PR 12.06.2019, przeczytano 243 razy

Krakowska agencja More Bananas startuje z wakacyjnymi warsztatami z zakresu marketingu. W ramach cyklicznych spotkań prowadzonych pod hasłem: #KarmimyWiedzą, odbędzie się osiem szkoleń poświęconych m.in. social media, content marketingowi i działaniom PR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wakacje-z-marketingiem%3A-warsztaty-more-bananas,382854,artykul.html

Przez cały lipiec i sierpień w siedzibie More Bananas na krakowskich Bronowicach będą odbywać się Bananowe Warsztaty #KarmimyWiedzą. Poprowadzą je specjaliści z agencji, którzy na co dzień zajmują się współpracą z klientem w zakresie działań marketingowych (social media, content, influencer marketing). W gronie szkoleniowców znaleźli się m.in. dyrektor kreatywna Anna Ledwoń-Blacha i social media manager Karolina Kumor.

Warsztaty są skierowane do osób, które interesują się branżą marketingową, chcą w niej pracować lub już działają na rynku, ale chętnie usystematyzują wiedzę. Na warsztaty można zapisać się TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt warsztatu to 61,50 zł brutto. Szczegółowe informacje o warsztatach są dostępne na fanpage’u More Bananas.

Kalendarz warsztatów:

  • 3 lipca - Facebook
  • 10 lipca - Facebook ADS
  • 17 lipca - Copywriting
  • 24 lipca - Content
  • 31 lipca - Instagram
  • 7 sierpnia - Influencer marketing
  • 21 sierpnia - PR
  • 28 sierpnia - LinkedIn

Źródło: More Bananas

www.morebananas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Arlon Graphics: Teraz po polsku
Dla dalszego wsparcia polskich klientów Arlon uruchamia polską wersję swojej strony internetowej. Na stronie jest mnóstwo szczegółowych informacji o produktach,  aplikacjach, profilach druku, wskazówkach technicznych, aktualizacjach oraz o tym, jak otrzymać handlowe lub techniczne wsparcie.
Usługi YSoft SafeQ Integrated Print Management i Document Capture Solution są teraz zintegrowane z urządzeniami wielofunkcyjnymi Brother.
Awans w Os3
Marta Bresińska awansowała na stanowisko Group Account Directora w oS3.  To nowa pozycja w agencji.
Usługa Not Recommend odzyskała juz ponad 3,9 miliona złotych
Not Recommend to jedyne tego typu narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm wiarygodnych finansowo. Dzięki niej udało się już odzyskać ponad 3,9 miliona złotych.
Marka Freeyu ogłasza współpracę z Marcinem Gortatem
W ramach współpracy marka FreeYu została jednym z głównym partnerów fundacji Marcina Gortata Mierz Wysoko, której celem jest wspieranie młodych ludzi w realizacji własnych marzeń sportowych. Pierwsze aktywacje w których marka będzie aktywnie brać udział to wydarzenia sportowe dla dzieci, Marcin Gortat Camp, które odbędą się w czerwcu w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764