logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Moto.pl z wyróżnieniem w konkursie e-Mobility Media Awards 2022

  PR 14.09.2022, przeczytano 293 razy

Serwis Moto.pl otrzymał wyróżnienie w kategorii Medium Branżowe Roku podczas gali Kongresu Nowej Mobilności, która odbyła się 13 września br. na terenie EC1 Łódź – miasto Kultury. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych oraz PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. A już wkrótce serwis zainauguruje piątą, jubileuszową edycję plebiscytu „The Best of Moto”, w którym zwycięzców wskazują nie tylko eksperci, ale i internauci.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/moto.pl-z-wyroznieniem-w-konkursie-e-mobility-media-awards-2022,397197,artykul.html

Konkurs e-Mobility Media Awards 2022  

Konkurs e-Mobility Media Awards 2022 docenia dziennikarzy i redakcje, których codzienna praca buduje świadomość społeczną w zakresie pojazdów elektrycznych. Podczas wydarzenia wyróżniane są także marki prowadzące najskuteczniejsze kampanie informacyjno-promocyjne, edukacyjne oraz marketingowe na rzecz zeroemisyjnego transportu. Nagrody przyznawane są łącznie w 16 kategoriach. W tym roku wyróżnienie w kategorii Medium Branżowe Roku trafiło do serwisu Moto.pl, a podczas uroczystej gali odebrał je Tomasz Korniejew, dyrektor Moto.pl.

– Cieszymy się, że serwis Moto.pl został wyróżniony w konkursie e-Mobility Media Awards 2022 – mówi Tomasz Korniejew. – Ekologia i elektromobilność stanowią filary naszej działalności. Każdego dnia staramy się promować bardziej ekologiczne rozwiązania w dziedzinie motoryzacji. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak ważne jest ich wprowadzanie w kontekście kryzysu klimatycznego, przed którym wszyscy stoimy. Bardzo cieszy nas także większa otwartość kierowców na samochody elektryczne, co przedstawiliśmy w naszym raporcie opublikowanym w czerwcu 2022 r. – dodaje.  

Plebiscyt „The Best of Moto”

Już w najbliższy czwartek, 15 września br. rozpocznie się piąta edycja flagowego plebiscytu serwisu – „The Best of Moto”, który na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w polskiej branży motoryzacyjnej. W konkursie nagrodę główną przyznaje jury, w skład którego wchodzą nie tylko dziennikarze Moto.pl, ale także przedstawiciele innych mediów, specjalizujący się w dziedzinie motoryzacji oraz internauci. Najbliższa odsłona zostanie wzbogacona o nową kategorię – „Gadżet Motoryzacyjny Roku”. W sumie w tym roku utworzono 11 kategorii specjalnych i 4 kategorie eksperckie. Dodatkowo, przyznana zostanie jedna nagroda główna. Głosowanie potrwa od 15 września do 15 listopada br., a zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się w czwartek, 24 listopada br.

– Serwis Moto.pl poszerza swoje treści, również o te poświęcone nowoczesnym technologiom, motoryzacyjnemu lifestyle’owi, a także różnego rodzaju gadżetom i akcesoriom - stąd pojawienie się nowej kategorii w naszym plebiscycie – mówi Tomasz Korniejew. – Tworząc „The Best of Moto”, wychodzimy poza znane schematy – angażujemy do współpracy nie tylko media i jurorów z Agory, ale także współpracujemy z redakcjami spoza naszego wydawnictwa. Sięgamy po nowoczesne kanały komunikacji, włączając do działań również influencerów, a ceremonię wręczania statuetek transmitujemy na żywo na stronie głównej Gazeta.pl. Dzięki sile medialnej Agory, naszym partnerom i kampanii na nośnikach reklamy zewnętrznej komunikujemy wyniki plebiscytu na niespotykaną skalę – dodaje.

5. edycja plebiscytu „The Best of Moto” będzie promowana w radiu (radiostacje Grupy Radiowej Agory), w kinach sieci Helios, na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w internecie, m.in. w serwisach Gazeta.pl i na profilach portalu w mediach społecznościowych.  

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polscy konsumenci coraz chętniej korzystają z serwisów streamingowych, a szczególny wzrost popularności, jeśli chodzi o średnią liczbę subskrypcji do platform wideo, widać wśród oglądających w wieku 25-34 lata. W przeliczeniu na osobę Polacy posiadają abonament do średnio ponad dwóch serwisów umożliwiających streaming treści wideo –...
Nowa, urodzinowa sekcja w serwisie Dobreprogramy.pl
Serwis dobreprogramy.pl obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Redakcja  przygotowała specjalną sekcję, w której publikuje treści przenoszące użytkowników w przeszłość. Pokazuje też zmiany, jakie przez ostatnie dwie dekady zaszły na rynku technologii. Z okazji jubileuszu przygotowano też konkurs dla użytkowników.
W Polsat Box oraz w serwisie Polsat Box Go pojawiły się kolejne nowości – cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K. W Polsat Box stacje są dostępne dla użytkowników dekoderów 4K od najniższych pakietów (S/Wygodnego), w każdej z trzech technologii: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT z...
Be Healthy Magazine – miesięcznik premium WP Abczdrowie
Redakcja WP abcZdrowie stworzyła nowy lifestylowy miesięcznik premium. Be Healthy Magazine skierowany jest do czytelników ceniących zdrowy styl życia. Pierwszy numer dotyczy picia wody, a każde kolejne wydanie poświęcone będzie i„Be healthy” znaczy tyle, co cieszyć się dobrym zdrowiem. W każdym numerze czytelnicy otrzymają porcję porad na inny temat z zakresu...
Radio Złote Przeboje rozwija swoją podcastową ofertę. Już jutro - w czwartek, 1 grudnia 2022 r. na zloteprzeboje.pl, platformach streamingowych oraz na oficjalnym kanale Radia Złote Przeboje na platformie YouTube pojawi się pierwszy odcinek nowej serii „Lekko, czyli czas na zmiany”, na którą złożą się rozmowy z ekspertami...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764