logo
WIADOMOŚCI

MPT FX-W-100+ Aqua: Ikonos w natarciu

Ikonos  PR 14.06.2017, przeczytano 319 razy
ilustracjastrzałka

W fabryce z Opola z linii produkcyjnej zszedł nowy materiał, MPT FX-W-100+ AQUA jest pierwszym w historii producenta materiałem dedykowanym do druku atramentami wodnymi oraz pigmentowymi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mpt-fx-w-100+-aqua:-ikonos-w-natarciu,32813,artykul.html

Producent dopiero zaczyna swoją przygodę z materiałami dedykowanymi do druku atramentami wodnymi, dlatego są otwarci na wszelkie sugestie i opinie użytkowników. Przygotowana pierwsza partia nowej folii jest przygotowana specjalnie do testów przez klientów firmy.

Nowy materiał jest oparty na folii PVC ze specjalnym powleczeniem dostosowanym do druku atramentami wodnymi i pigmentowymi, wydruki charakteryzują się pięknymi, nasyconymi barwami oraz bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów. Krótki czas schnięcia oraz szeroki gamut kolorystyczny sprawiają, że materiał ten charakteryzuje się wyjątkową łatwością zadruku. Materiał idealnie nadaje się do wszelkich krótko- i średniookresowych aplikacji wewnętrznych.

Wszyscy zainteresowani folią mogą zgłosić się do działu handlowego firmy w celu otrzymania darmowych próbek.

Źródło: Ikonos

www.ikonosmedia.eu


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Ikonos

(Media Ikonos Sp. z o.o.)

Ikonos o sobie:

Ikonos jest jednym z europejskich producentów mediów do druku wielkoformatowego z fabryką zlokalizowaną w Opolu. Oferujemy szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz (dedykowane do szkła, ścian, podłó itd), a także materiały do druku solwentowego, UV i sitodruku.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Agencja Lawenda Public Relations rozpoczęła współpracę z Narodową Organizacją Turystyczną Czarnogóry. Firma jest odpowiedzialna za promocję tego kraju wśród klientów indywidualnych oraz biznesowych.  
Forum GDD #Error
W tym roku Gdynia po raz kolejny stanie się miejscem wymiany myśli i doświadczeń specjalistów branży projektowej i entuzjastów dobrego wzornictwa. Hasło 11. edycji  festiwalu Gdynia Design Days – ERROR – mieści szereg interpretacji. Jak je rozumieć?
Już 6 czerwca Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych wręczy po raz pierwszy nagrodę specjalną za najlepszą optymalizację strony pod kątem SEO w ramach konkursu na Złotą Stronę Emitenta. Partnerem nagrody specjalnej jest On Board Think Kong.
Open Source Day 2018
Blisko 20 praktycznych sesji technicznych skupionych wokół 6 bloków tematycznych takich jak np. konteneryzacja, automatyzacja, data science, monitoring czy bezpieczeństwo IT czeka na uczestników konferencji Open Source Day 2018 odbywającej się 23 maja w Warszawie. Już od 11 lat wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy dla specjalistów zainteresowanych otwartym oprogramowaniem i źr&...
Marki szukają sposobów na zwiększenie sprzedaży i zatrzymanie klientów
Firmy coraz częściej inwestują w kampanie lojalnościowe budujące emocjonalną więź z klientem. Dobrze przeprowadzona akcja przekłada się na nawet kilkuprocentowy wzrost sprzedaży. Ponad 70 proc. osób, które czują, że ich lojalność jest wynagradzana, deklaruje chęć polecenia danej marki swoim znajomym i rodzinie. Częściej też odwiedzają oni jej sklepy i wydają w nich więcej pieniędzy. Trend dostrze...
 
poniedziałek 21.05.2018, 166 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone