logo
WIADOMOŚCI

MPT FX-W-100+ Aqua: Ikonos w natarciu

Ikonos  PR 14.06.2017, przeczytano 303 razy
ilustracjastrzałka
MPT FX-W-100+ Aqua: Ikonos w natarciu

W fabryce z Opola z linii produkcyjnej zszedł nowy materiał, MPT FX-W-100+ AQUA jest pierwszym w historii producenta materiałem dedykowanym do druku atramentami wodnymi oraz pigmentowymi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mpt-fx-w-100+-aqua:-ikonos-w-natarciu,32813,artykul.html

Producent dopiero zaczyna swoją przygodę z materiałami dedykowanymi do druku atramentami wodnymi, dlatego są otwarci na wszelkie sugestie i opinie użytkowników. Przygotowana pierwsza partia nowej folii jest przygotowana specjalnie do testów przez klientów firmy.

Nowy materiał jest oparty na folii PVC ze specjalnym powleczeniem dostosowanym do druku atramentami wodnymi i pigmentowymi, wydruki charakteryzują się pięknymi, nasyconymi barwami oraz bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów. Krótki czas schnięcia oraz szeroki gamut kolorystyczny sprawiają, że materiał ten charakteryzuje się wyjątkową łatwością zadruku. Materiał idealnie nadaje się do wszelkich krótko- i średniookresowych aplikacji wewnętrznych.

Wszyscy zainteresowani folią mogą zgłosić się do działu handlowego firmy w celu otrzymania darmowych próbek.

Źródło: Ikonos

www.ikonosmedia.eu


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Ikonos

(Media Ikonos Sp. z o.o.)

Ikonos o sobie:

Ikonos jest jednym z europejskich producentów mediów do druku wielkoformatowego z fabryką zlokalizowaną w Opolu. Oferujemy szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz (dedykowane do szkła, ścian, podłó itd), a także materiały do druku solwentowego, UV i sitodruku.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Dacre Montgomery w kampanii Reserved
Dacre Montgomery jest jak współczesny James Dean. Jego serialowa rola Billy’ego w drugiej części serialu „Stranger Things na długo zapada w pamięć. W tym sezonie partneruje Cindy Crawford w filmowej kampanii Reserved idealnie sprawdza się jako model najnowszej męskiej kolekcji marki . Przenikliwe spojrzenie łamiące niejedno serce wspaniale współgra z bielą t-shirtow i denimowych stylizacji. Współ...
Isobar Poland Group (Dentsu Aegis Network Polska) będzie odpowiedzialna za wszystkie działania strategiczno-kreatywne oraz całą komunikację marki Škoda na polskim rynku.  O wyniku przetargu zadecydowało przygotowanie najlepszej oferty z wyróżniającą się koncepcją, niekonwencjonalną strategią i jej dostosowanie do wyzwań stojących przed marką. 
Adam Nawałka bohaterem kampanii piwa Warka
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Adam Nawałka nawiązał współpracę z Warką. Trener weźmie udział w kampanii obejmującej m.in. spoty telewizyjne i internet.
Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska został członkiem IAB Technology Laboratory – niezależnego, międzynarodowego konsorcjum badawczo-rozwojowego, którego zadaniem jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wspieranie firm we wdrażaniu globalnych standardów branżowych. Członkostwo wzmacnia kompetencje IAB Polska jako organizacji reprezentującej branżę interakty...
Kampania „Bądź bohaterem Krakowa. Płać podatki w naszym mieście”
Urząd Miasta Krakowa kontynuuje komunikację przygotowaną przez Opus B.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone