WIADOMOŚCI

MPT FX-W-100+ Aqua: Ikonos w natarciu

Ikonos  PR - bezpłatny materiał PR | 14.06.2017, przeczytano 273 razy
ilustracjastrzałka
MPT FX-W-100+ Aqua: Ikonos w natarciu

W fabryce z Opola z linii produkcyjnej zszedł nowy materiał, MPT FX-W-100+ AQUA jest pierwszym w historii producenta materiałem dedykowanym do druku atramentami wodnymi oraz pigmentowymi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mpt-fx-w-100+-aqua:-ikonos-w-natarciu,32813,artykul.html

Producent dopiero zaczyna swoją przygodę z materiałami dedykowanymi do druku atramentami wodnymi, dlatego są otwarci na wszelkie sugestie i opinie użytkowników. Przygotowana pierwsza partia nowej folii jest przygotowana specjalnie do testów przez klientów firmy.

Nowy materiał jest oparty na folii PVC ze specjalnym powleczeniem dostosowanym do druku atramentami wodnymi i pigmentowymi, wydruki charakteryzują się pięknymi, nasyconymi barwami oraz bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów. Krótki czas schnięcia oraz szeroki gamut kolorystyczny sprawiają, że materiał ten charakteryzuje się wyjątkową łatwością zadruku. Materiał idealnie nadaje się do wszelkich krótko- i średniookresowych aplikacji wewnętrznych.

Wszyscy zainteresowani folią mogą zgłosić się do działu handlowego firmy w celu otrzymania darmowych próbek.

Źródło: Ikonos

www.ikonosmedia.eu


Tekst opublikował użytkownik: Ikonos

(Media Ikonos Sp. z o.o.)

Ikonos o sobie:

Ikonos jest jednym z europejskich producentów mediów do druku wielkoformatowego z fabryką zlokalizowaną w Opolu. Oferujemy szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz (dedykowane do szkła, ścian, podłó itd), a także materiały do druku solwentowego, UV i sitodruku.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
sobota 16.12.2017, 79 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone