logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mroczne strony psychologii w nowym podcaście TOK FM

  PR 01.04.2024, przeczytano 410 razy
ilustracja

2 kwietnia na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM będzie miał premierę nowy cykl podcastowy zatytułowany "Zbrodnie lekarzy dusz". Jego autorką jest Jagna Kaczanowska, dziennikarka i psycholożka.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mroczne-strony-psychologii-w-nowym-podcascie-tok-fm,403677,artykul.html

"Zbrodnie lekarzy dusz" to liczący osiem odcinków cykl, w którym zostaną przedstawione najciemniejsze strony w historii psychologii. Jagna Kaczanowska opowie o nieetycznych eksperymentach i terapiach, a także psychiatrach i psychologach, którzy przekroczyli granice nieprzekraczalne. Wychodząc od psychologicznego „true crime” - nieetycznego, okrutnego eksperymentu czy terapii - rozmawiamy o meandrach ludzkiej psychiki. - mówi autorka podcastu.

W każdym z odcinków zostanie przedstawiona jedna historia. Stanie się ona pretekstem do rozmów z gośćmi – ekspertami w danym obszarze. Wśród tematów odcinków "Zbrodni..." będzie m.in. słynny stanfordzki eksperyment więzienny, lobotomia, czy "leczenie" homoseksualizmu za pomocą elektrowstrząsów.

Jagna Kaczanowska to psycholożka i dziennikarka od lat zawodowo interesująca się psychologią. Jest m.in. autorką książek, a także współautorką popularnego podcastu „Dialogi waginy i penisa” (wraz z Andrzejem Gryżewskim i Beatą Biały).

Premiera 2 kwietnia o godz. 12:00 na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM. Tego dnia pojawią się dwa pierwsze odcinki - pierwszy z nich będzie dostępny dla wszystkich, a kolejne - dla subskrybentów TOK FM Premium. Nowe odcinki będą publikowane co wtorek.

Za redakcję cyklu i reżyserię postprodukcji odpowiada Bartosz Dąbrowski, za produkcję - Magda Birecka, a oprawę graficzną przygotował Andrzej Piłatowicz / Studio Zaiste.

Źródło: Agora S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pakiet Ukraina - 10 nowych kanałów w ofercie Vectry
Od 16 kwietnia 2024 roku Vectra, wiodący dostawca usług internetowych, telewizyjnych i telefonii komórkowej w Polsce, wprowadza specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej tematyce — od wiadomości po rozrywkę, sport, edukację i programy dla dzieci.
II tura w mediach społecznościowych – porównanie kandydatow
Choć wyniki wyborów samorządowych zostały już ogłoszone, w wielu miastach wojewódzkich wciąż nie udało się wyłonić prezydentów miast podczas I tury wyborów. Należy zauważyć, że zgodnie z raportem PRCN „Kandydaci na Prezydentów miast wojewódzkich w social mediach - Który z kandydatów na prezydentów...
Fake kNOw more: emocje a podatność młodzieży na dezinformację
Młodzi ludzie są bardzo narażeni na manipulację w internecie. Często klikają w różne treści nie zdając sobie sprawy, że robią to pod wpływem emocji. To właśnie one stanowią punkt wyjścia w programie Fake kNOw more , który pokazuje młodzieży, że lepsze rozpoznawanie emocji, pozwala podejmować bardziej przemyślane decyzje także te w internecie....
Raport Seegame: potencjał reklamowy Twitcha
Reklamy na platformach live streamingowych są coraz popularniejszym sposobem dotarcia do pożądanych grup odbiorców – na Twitchu, już co trzecia osoba zwraca na nie uwagę 1 . Które kreacje przyciągają wzrok społeczności, co motywuje ją do oglądania reklam, a także jakie elementy powinien zawierać angażujący przekaz? Open Mobi (na...
Polskie Radio z wpisem o stanie likwidacji w KRS
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako reprezentant Skarbu Państwa będącego właścicielem 100% akcji Spółki, informuje, że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy dokonał wpisu do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, na mocy którego Polskie Radio zostało postawione w stan likwidacji. Jedynym uprawnionym organem do zarządzania Spółką jest likwidator Paweł Majcher.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764