logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

MS Versatile II – do napełniania kartridży

DariaKostera  PR 17.01.2005, przeczytano 2347 razy

Firma AGAWA.PL SP. Z O.O., będąca specjalistą w dziedzinie regeneracji kartridży do drukarek atramentowych i laserowych coraz bardziej stara się wypełnić luki w branży, w której działa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ms-versatile-ii--do-napelniania-kartridzy,2567,artykul.html

To właśnie ona jako pierwsza wprowadziła na rynek polski specjalistyczne urządzenia do regeneracji kartridży. To właśnie ona także specjalizuje się w organizacji szkoleń, które w znacznym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży regeneracji.
Najnowszym produktem, jaki właśnie wprowadzony został na rynek to uniwersalna maszyna do napełniania kartridży czarnych i kolorowych nosząca nazwę MS VERSATILE II. Maszyna tego typu jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm mieszczących się w niewielkich lokalizacjach, gdzie klient przynosi kartridż świeżo wyjęty z urządzenia drukującego i chce na miejscu napełnić go atramentem Jak podaje specjalista od regeneracji – firma AGAWA.PL - maszyna ta służy do regeneracji kartridży atramentowych do drukarek marki HEWLETT PACKARD 14/26/29/33 oraz 15/45. Po zainstalowaniu przewodu z igłą jesteśmy wstanie napełnić kartridże black praktycznie wszystkich typów drukarek takich jak: Hewlett Packard 27/56/8765/8767/10/14 oraz kartridże Lexmark serii 12A1970/10N0016/18L0032/17G0050 jak również Canon BC 01/02 / BX 3/ BC20 oraz wielu innych.
Specyfikacja techniczna:
· Urządzenie posiada specjalny klip do napełniania (odsysania) atramentem w kartridżu black,
· Wbudowana jest także uniwersalna stacja do napełniania kartridży kolorowych praktycznie wszystkich typów,
· możliwość płynnej regulacji ilości dozowanego atramentu (specjalny Panel Sterowania),
· dodatkowo zainstalowana jest przystawka ssąca dzięki której można udrażniać dysze drukujące głowicy, odsysać z kartridża resztki starego atramentu, płyn czyszczący lub banieczki powietrza,
· specjalny przełącznik rozdzielający umożliwia pobór danego typu atramentu,
· maszyna pobiera energię z gniazdka sieci elektrycznej (220 V). Do pracy urządzenia nie jest wymagane sprężone powietrze.
Niewielka (40x30x30 cm), zaledwie 5-kilogramowa maszyna MS VERSATILE II zaprezentowana jest w całej swojej okazałości na stronie http://www.agawa.pl/g1.asp?nrs=4
Ponadto firma zapewnia profesjonalne przygotowanie każdego klienta do obsługi zakupionego urządzenia bez dodatkowych opłat w siedzibie głównej dystrybutora.


+ + +

Tekst opublikował użytkownik: DariaKostera

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Galaktus PR – agencja komunikacyjna zajmująca się obsługą marek gamingowych i technologicznych informuje, że do ich bazy klienckiej dołączyły trzy polskie studia developerskie – Ovid Works, 3R Games i QED Games oraz twórcy narzędzia dla artystów oraz ilustratorów – Magma.
Maciej Podgórski obejmuje stanowisko Integrated Strategy Lead w Dentsu Polska
Maciej Podgórski objął stanowisko Integrated Strategy Lead w grupie dentsu Polska, gdzie będzie odpowiadał za integrację usług doradztwa marketingowego, technologicznego i biznesowego świadczonych kluczowym klientom grupy w regionie CEE w ramach pionu Creative.
Nowości Epson na Promo Show 2023
Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują...
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że...
Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku
Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764