logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

MSI ogłasza konkurs dla twórców MSI Creator Awards 2023

  PR 21.04.2023, przeczytano 576 razy
ilustracja

MSI ogłasza długo oczekiwany konkurs MSI Creator Awards 2023, obejmujący trzy odrębne kategorie: projektowanie graficzne, animacja 2D/3D i film. Uczestnicy każdej z nich będą rywalizować na globalnej scenie, a najlepsi mają szansę na szereg imponujących nagród, w tym pieniężnych w wysokości 4000 USD, najnowocześniejszy laptop MSI zaprojektowany specjalnie do tworzenia treści oraz luksusową wycieczkę all-inclusive na Adobe MAX o wartości ponad 5000 USD. Ponadto zwycięzcy będą mogli zaprezentować swoje dzieła na stoisku MSI na Adobe MAX, stronie internetowej i kanałach w mediach społecznościowych firmy oraz otrzymają możliwość pracy nad przyszłymi projektami MSI.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/msi-oglasza-konkurs-dla-tworcow-msi-creator-awards-2023,399715,artykul.html

MSI ogłosił MSI Creator Awards 2023. Globalny konkurs ma na celu zaprezentowanie wyjątkowych dzieł utalentowanych twórców z całego świata i wspieranie ich w przyszłych przedsięwzięciach poprzez dostarczanie najnowszych technologii w laptopach MSI. Zwycięzcy konkursu otrzymają szeroką międzynarodową ekspozycję na Adobe MAX, stronie internetowej MSI i platformach społecznościowych, a także potencjalną możliwość pracy nad przyszłymi projektami MSI.

MSI Creator Awards 2023 wyróżnia najbardziej innowacyjnych i wyjątkowych twórców w trzech kategoriach: projektowanie graficzne, animacja 2D/3D i film. W ubiegłym roku do konkursu wpłynęły tysiące imponujących dzieł, a na swoje ulubione zagłosowało ponad dziesięć tysięcy osób. Wśród laureatów zeszłorocznej edycji MSI Creator Awards znalazło się nawet dwoje Polaków, czyli Jakub, który został wyróżniony w kategorii projektowanie graficzne i Agnieszka, święcąca triumfy w kategorii grafiki trójwymiarowej. W tym roku MSI dodało jeszcze jedną nagrodę, która jest wybierana w obrębie kraju, co oznacza, że szanse na wygraną są jeszcze większe.

Główną wartością tegorocznego konkursu MSI Creator Awards jest „Wyobraźnia napędza twórców”. Konkurs koncentruje się wokół radości życia, rzucając wyzwanie twórcom, by przekazali swoją wizję poprzez sztukę cyfrową. Konkurs jest otwarty dla wszystkich twórców z całego świata, a zgłoszenia będą przyjmowane od 20 kwietnia do 20 lipca 2023 r.

Zwycięzcy MSI Creator Awards otrzymają nagrody, w tym 4000 USD w gotówce, wycieczkę all-inclusive na Adobe MAX 2023 (obejmuje przelot, hotel, stypendium w wysokości 200 USD na wycieczkę i przepustkę Adobe MAX 2023), laptop MSI z serii Creator/ Studio, możliwość pracy nad produktami MSI w przyszłości oraz międzynarodową promocję dzięki obecności na stronach internetowych MSI i kanałach mediów społecznościowych, a także na stoisku MSI Adobe MAX.

MSI Creator Awards zapewnia twórcom platformę do zaprezentowania swojego talentu i umiejętności. Konkurs łączy estetykę z najnowszą technologią, jak ta stosowana w laptopach MSI, która zapewnia niezawodne i rozbudowane możliwości. Zwycięzcy MSI Creator Awards zostaną ogłoszeni w sierpniu 2023 r. Dołącz do konkursu MSI Creator Awards i daj się ponieść wyobraźni!

Źródło: MSI

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żabka przyznała nagrodę specjalną w 24. konkursie Galerii Plakatu AMS
Grupa Żabka przyznała nagrodę specjalną 24. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS pod hasłem „Wygodnie i odpowiedzialnie, czyli jak?”. Otrzymała ją Katarzyna Panek. Przyznano także dwa wyróżnienia, które trafiły do Anny Czochary i współautorek drugiej pracy – Agaty Gołębiewskiej oraz Natalii Majchrzak. Konkurs już od prawie dwóch dekad...
Złote Spinacze 2023 rozdane!
Znamy zwycięzców 21. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie 97 nagród – 28 Złotych, 36 Srebrnych oraz 33 Brązowe Spinacze. W tym roku trzy agencje PR zdobyły tytuł „Najlepszego w konkursie” i odebrały podczas Gali Tytanowe Spinacze.
42 brązowe, 23 srebrne i 5 złotych statuetek Effie Awards 2023
Nagrody za najbardziej efektywne kampanie i rozwiązania biznesowe zostały wręczone 7 listopada w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie. Tegoroczne Jury Effie, które obradowało pod przewodnictwem Magdaleny Kotlarczyk, Dyrektorki Google Polska, która...
German Design Awards 2024 dla baterii kuchennych Omnires
Bateria z intuicyjnym systemem do filtrowania wody, zaprojektowana przez Paulinę Shacalis, otrzymała prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie German Design Awards 2024. Jury doceniło ten minimalistyczny projekt, który jest przykładem innowacyjnego myślenia marki i świadomego podejścia do projektowania.
Reprezentantki UW ze srebrem w mistrzostwach świata PR
W listopadzie trzydzieści drużyn z Azji, Europy, Afryki i Ameryki Północnej rywalizowało ze sobą w organizowanym przez ICCO (International Communication Consultancy Organization) konkursie dla młodych, kreatywnych specjalistów Public Relations.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764