logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Multisport promuje powroty do treningów w obiektach sportowych

  PR 15.07.2020, przeczytano 301 razy
ilustracjastrzałka

Swoje home-made hantle… możesz już wypić. W ramach kampanii edukacyjno-wizerunkowej marka MultiSport przypomina, że jej użytkownicy mogą już odłożyć domowe sprzęty, z którymi ćwiczyli w okresie izolacji, i powrócić do treningów w obiektach sportowych. Kampania zachęca również do udziału w wakacyjnej grywalizacji, premiującej aktywność fizyczną.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/multisport-promuje-powroty-do-treningow-w-obiektach-sportowych,387781,artykul.html

Ogólnopolska kampania Dobrze, że jesteś! bazuje na humorystycznej wizji aktywności fizycznej z okresu izolacji społecznej, kiedy zamknięte zostały obiekty sportowo-rekreacyjne. Z powodu pandemii miłośnicy sportu przez ponad dwa miesiące ćwiczyli online, zamieniali mieszkania w sale treningowe, a profesjonalny sprzęt sportowy zastępowali przedmiotami codziennego użytku. Dziś domowe treningi mogą w końcu zejść na dalszy plan.

O ponownej możliwości korzystania z obiektów sportowo-rekreacyjnych przypominają użytkownikom Programu MultiSport humorystyczne kreacje reklamowe, które są podstawą wakacyjnej kampanii Dobrze, że jesteś! prowadzonej na przełomie lipca i sierpnia w  kanałach online na poziomie ogólnopolskim, jak i lokalnie w przestrzeni miejskiej. Kreacje statyczne pojawią się m.in. na ulicach Warszawy, a animowane wersje plakatów warszawiacy będą mogli obejrzeć także na ekranach w Metrze.

Home-made hantle na Olx

W serwisie aukcyjnym Olx miłośnicy aktywności fizycznej, poszukujący akcesoriów sportowych, znajdą „oferty sprzedaży” m.in. domowego sparing-partnera oraz home-made hantli w postaci butelek z wodą.

Ćwicz bezpiecznie i tak, jak lubisz

Wszystkie działania reklamowe kierują odbiorców na dedykowaną akcji stronę internetową www.kartamultisport.pl/dobrze-ze-jestes, gdzie dostępne są informacje dotyczące:

  • bezpieczeństwa sanitarnego w obiektach sportowo-rekreacyjnych,
  • Letniej Gry MultiSport i nagród, które można uzyskać za zebrane podczas aktywności fizycznej punkty,
  • treningów i zdrowego odżywiania, w tym materiały eksperckie i profesjonalne konsultacje online z trenerami i dietetykami, które ułatwią zdrowy powrót do regularnej aktywności fizycznej.

Organizatorzy podkreślają, że głównymi adresatami projektu i działań komunikacyjnych są użytkownicy Programu MultiSport, a kampania Dobrze, że jesteś! odpowie w najbliższych tygodniach także na aktualne potrzeby klientów, czyli firm udostepniających karty swoim pracownikom oraz partnerów, czyli obiektów sportowo-rekreacyjnych, które honorują karty MultiSport.

Kampanię na zlecenie Benefit Systems realizuje agencja kreatywna NAV agency oraz agencja digitalowa Mint Media.

ilustracjastrzałka

Źródło: Benefit Systems

www.benefitsystems.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja mediowa Starcom Polska (Publicis Groupe Polska) uruchomiła własny podcast zatytułowany „Rozmowy Strategiczne”, który ma się stać dla Klientów agencji i całej brażny marketingowej, następnym po serwisie www.cmoinsider.pl źródłem wiedzy i inspiracji na temat najbardziej aktualnych tendencji w biznesie i komunikacji marketingowej.
Portfolio agencji poszerzyło się o Klienta z branży zdalnej edukacji. ContentHouse jest odpowiedzialny za realizację działań contentmarketingowych dla platformy nauki języka angielskiego Tutlo.
#Mamkontrolę – kampania społeczna, która otwarcie mówi o spożywaniu alkoholu
Problem nadmiernego i szkodliwego spożywania alkoholu dotyczy większej liczby osób niż pozornie się wydaje. Niepowodzenia w pracy, urodziny kolegi, nerwowy dzień – wszystko może być pretekstem.
Druk 3D zmienia oblicze branży rozrywkowej
Niemal każde studio filmowe posiada już drukarkę 3D. Rekwizytorzy, filmowcy i projektanci kostiumów wykorzystują tę technologię na różnych poziomach. Drukowanie w 3D pozwoliło stworzyć repliki kości dinozaurów na potrzeby filmu „Jurassic World”. Film „Czarna Pantera” dostał Oscara za kostiumy stworzone właśnie na drukarkach 3D. Polskie...
Agencja Keypr dla Fundacji Sue Ryder
Fundacja Sue Ryder wybrała Agencję Public Relations keyPR do obsługi całościowych działań komunikacyjnych. Współpraca rozpoczęła się w lipcu 2020 i potrwa 12 miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764