logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Multitouch Globe - technologia dotykowa na okrągło

  PR 24.01.2012, przeczytano 1044 razy

Firma DISPLAX Interactive Systems zapowiedziała wprowadzenie na rynek interaktywnej dotykowej powierzchni w kształcie kuli. DISPLAX Multitouch Globe ma średnicę jednego metra i umożliwia użytkownikom wchodzenie w interakcję z wyświetlanym kontentem za pomocą dotyku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/multitouch-globe---technologia-dotykowa-na-okraglo-,14441,artykul.html

Rozwiązanie zostanie zaprezentowane po raz pierwszy na targach Integrated Systems Europe, które odbędą się w dniach 31.I-2.II w Amsterdamie.

Multitouch Globe wykorzystuje opatentowaną technologię pojemnościową multitouch firmy DISPLAX. Technologia ta jest obecnie dostępna jako przezroczysta i elastyczna folia polimerowa. Może zostać wykorzystana do nieprzewodzących powierzchni płaskich, zmieniając je w czułe na dotyk. Kontent jest wyświetlany przy użyciu projektora wyposażonego w obiektyw fish-eye.

Tego typu rozwiązanie może być szczególnie użyteczne przede wszystkim w muzeach, sieciach telewizyjnych, systemach informacji geograficznej, a także miejscach odwiedzanych w celach rozrywkowych.

Źródło: SignageInfo

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764