logo
WIADOMOŚCI

Mundial 2014 w Brazylii z perspektywy wyszukiwarki Google [INFOGRAFIKA]

redakcja  PR 11.06.2014, przeczytano 1387 razy
ilustracjastrzałka
Mundial 2014 w Brazylii z perspektywy wyszukiwarki Google [INFOGRAFIKA]

Na podstawie analizy fraz wpisywanych w wyszukiwarkę Google, agencja SEMTEC przygotowała infografikę dotyczącą najczęściej wyszukiwanych fraz na temat tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mundial-2014-w-brazylii-z-perspektywy-wyszukiwarki-google-infografika,21905,artykul.html

Z infografiki można dowiedzieć się m.in. która nacja najczęściej wyszukuje frazy związane z Mundialem, którzy zawodnicy są najpopularniejsi oraz które brazylijskie miasto cieszy się największym zainteresowaniem.

Źródło: SEMTEC

www.semtec.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Wydatki reklamowe w lutym 2018
Instytut Monitorowania Mediów zbadał wydatki reklamowe w lutym 2018 roku w wybranych branżach: farmaceutycznej, handlowej, motoryzacyjnej, finansowej i telekomunikacyjnej. Największe wydatki generują reklamy branży farmaceutycznej (produkty na przeziębienie i grypę) oraz handlowej (sklepy z elektroniką).
Otwarte okno Telewizji WP w UPC
Z wiosenną ofertą programową Telewizji WP będzie mógł zapoznać się każdy abonent UPC posiadający pakiet Select lub Max. Kanał został promocyjnie udostępniony w tzw. otwartym oknie. Premierowy sezon Ucha Prezesa oraz inne nowości będzie mogło zobaczyć około 1 mln klientów Telewizji Cyfrowej UPC.
Saatchi & Saatchi Is usprawnia e-commerce
Saatchi & Saatchi IS prezentuje Accessibility Project – szablony eCommerce do tworzenia innowacyjnych kart produktowych, z których mogą korzystać bez problemów również osoby z niepełnosprawnością wzrokową, słuchową i mobilną. Rozwiązania są bezpłatne i kompatybilne z najnowszymi przeglądarkami i systemami operacyjnymi.
Netflix ogłosił oficjalny tytuł swojego pierwszego polskiego serialu oryginalnego - 1983. Polska produkcja to kolejna inwestycja firmy na europejskim rynku. Zdjęcia do serialu już ruszyły. Reżyserkami ośmioodcinkowego sezonu są nominowana do Oscara Agnieszka Holland i Kasia Adamik oraz Olga Chajdas i Agnieszka Smoczyńska. Światowa premiera 1983 planowana jest na 2018 rok - tylko na Netflix...
Reklamy online odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu dzisiejszej sieci - forum, na którym każdy autor dobrych pomysłów i treści może dotrzeć do wielu odbiorców oraz potencjalnie zarobić na życie. Wspierająca reklamy i bezpłatna dla wszystkich sieć musi być miejscem, gdzie można bezpiecznie i skutecznie tworzyć, uczyć się i reklamować. Niestety nie zawsze tak jest. Niezależnie od tego, c...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone