logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Murator intensyfikuje działania na nowych rynkach i umacnia 'Super Express'

   07.09.2010, przeczytano 1115 razy

W związku z rozwojem nowych projektów, m.in. w obszarze Internetu i przedsięwzięć telewizyjnych, zmienia się zakres obowiązków członków Zarządu Murator SA. Wydawnictwo chce również umocnić pozycję dziennika 'Super Express', którego rozwojem zajmie się nowy dyrektor zarządzający.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/murator-intensyfikuje-dzialania-na-nowych-rynkach-i-umacnia--super-express-,11237,artykul.html

Katarzyna Białek, wiceprezes Zarządu, skoncentruje się przede wszystkim na rozwoju projektów Muratora z dziedziny Internetu. Jej dotychczasowe obowiązki dyrektora zarządzającego magazynami wnętrzarskimi: 'Dobre Wnętrze', 'M jak mieszkanie' i 'Moje Mieszkanie' przejmie Ewa P. Porębska, wiceprezes Zarządu, a pismami dla kobiet ('M jak mama', 'Zdrowie') zajmie się Agnieszka Anielska, prezes Zarządu.

Ewa P. Porębska sprawuje w Muratorze nadzór nad rozwojem pism z segmentu hobby ('Żagle', 'Podróże') i jest redaktorem naczelnym miesięcznika 'Architektura-murator'. Agnieszka Anielska jest prezesem Zarządów spółek z Grupy ZPR: Murator SA, Time SA i Promotor United Entertainment Sp. z o.o.

Małgorzata Golińska, wiceprezes Zarządu, obejmuje nadzór na projektami telewizji tematycznych i zajmie się tworzeniem w ramach struktur Muratora centrum kompetencyjnego treści rozrywkowych.

Obowiązki dyrektora zarządzającego dziennikiem 'Super Express', sprawowane dotychczas przez Małgorzatę Golińską, przejmuje Ewa Lampart, która doświadczenie na rynku mediowym zdobywała wprowadzając na rynek prasowy dzienniki ogólnopolskie 'Fakt' i 'Dziennik' oraz zarządzała nimi w obszarze marketingu.

Zarząd Murator SA tworzą ponadto: Renata Krzewska, wiceprezes Zarządu, dyrektor generalny; Tomasz Szakiel, wiceprezes Zarządu oraz Konrad Łaski, wiceprezes Zarządu. Ich kompetencje nie uległy zmianie.

Źródło: Murator SA

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Think Tank PE: 39 proc. Europejczyków nie jest świadomych swoich praw w sieci
39 proc. Europejczyków nie jest świadomych swoich praw w sieci. Dlatego Komisja Europejska przedstawiła projekt deklaracji praw i zasad cyfrowych, którego celem jest zwiększenie wiedzy w tym zakresie i stworzenie nadrzędnych ram odniesienia dla transformacji cyfrowej - czytamy w raporcie Think Tanku Parlamentu Europejskiego.
Arthur D. Little (ADL) opublikował swój flagowy raport na temat globalnego rynku mediów na rok 2022. Skupia się on na tym, w jaki sposób firmy z branży medialnej, sportowej i rozrywkowej powinny zareagować na świat post-COVID, zarówno wykorzystując istniejące możliwości, jak i przekształcając swoją działalność, aby pozostać atrakcyjnymi dla...
Radosław Majdan dołącza do newsroomu sportowego Ringier Axel Springer Polska jako komentator i dziennikarz. Nowe stanowisko obejmie od października 2022 r.
Wirtualna Polska na początku roku przyjęła Strategię Zrównoważonego Rozwoju, gdzie jednym z filarów jest zapewnienie pracownikom możliwości rozwoju i środowiska pracy szanującego różnorodność. Teraz spółka podpisała Kartę Różnorodności, która jest inicjatywą pod patronatem Komisji Europejskiej i jednym z ważnych kroków  w...
Unijne prawa i wolności oraz wartości europejskie powinny być respektowane w internecie w taki sam sposób, jak poza nim. Proponowana deklaracja praw i zasad cyfrowych ma też promować europejskie podejście do transformacji cyfrowej na arenie międzynarodowej - podkreślono w raporcie Think Tanku Parlamentu Europejskiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764