logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Murator świętuje 40 urodziny

  PR 27.01.2023, przeczytano 347 razy

Pierwsze wydanie czasopisma Murator ukazało się w styczniu 1983 roku i liczyło 64 strony. Do tej pory wydanych zostało 466 numerów miesięcznika.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/murator-swietuje-40-urodziny,398777,artykul.html

- Murator to synonim jakości i kompetencji. Od 40 lat staramy się, aby taka była nasza marka – mówi redaktor naczelny Muratora, Piotr Laskowski.

Wydanie dostępne jest również w wersji cyfrowej. Od ponad 20-tu lat towarzyszą mu największe w Polsce serwisy internetowe o tematyce remontowo-budowlanej: Murator.pl i kierowany do branży budowlanej MuratorPlus.pl, które w listopadzie 2022 r. odwiedziło 5,5 mln realnych użytkowników (źródło: Mediapanel).

Murator to również Murator TV na Youtube z ponad 700 filmami poradnikowymi, które zostały obejrzane do tej pory ponad 43 miliony razy. To także liczna społeczność – na forum i w social media – grupa „Gdybym budował drugi raz” założona pod marką Murator na FB liczy blisko 360 000 członków.

- Podążając za trendami, coraz większą wagę przywiązujemy do obszaru digital, mamy 40 lat, ale absolutnie nie odczuwamy kryzysu 40-latka – przeciwnie, łapiemy coraz silniejszy wiatr w żagle, dużo jeszcze przed nami, nieustannie się rozwijamy – komentuje Piotr Laskowski.

Murator to także projekty gotowe domów, budynków usługowych, gospodarczych i dla rolnictwa, z własną pracownią architektoniczną W.M. Murator Projekt i platformą do ich sprzedaży Murator PROJEKTY (muratorprojekty.pl), oferującą ponad 6000 projektów. Towarzyszy im zespół niezależnych ekspertów kredytowych Murator FINANSE.

Dzięki szeroko zakrojonej tematyce branżowej, eksperckości, jakości treści i multimedialności, Murator dociera do licznej grupy zainteresowanych tematyką remontowo-budowlaną, wyposażenia wnętrz, nieruchomości, finansów i prawa. Są to inwestorzy indywidulani, budujący oraz właściciele domów i mieszkań, a także profesjonaliści - wykonawcy, architekci, projektanci i deweloperzy.

W jubileuszowym numerze Muratora redakcja podsumowuje 40 lat działalności wydawniczej Muratora, prezentuje najciekawsze projekty domów realizowanych w ubiegłym roku, a także przegląd zmieniających się trendów w budownictwie i remontach na przestrzeni lat.

Specjalnie dla Muratora grupa uznanych architektów przeanalizowała zmiany i kierunki, w jakich podążają projektanci domów jednorodzinnych i stworzyła raport o projektowaniu kiedyś, dziś i w nadchodzącej przyszłości.

Wraz z ukazaniem się jubileuszowego numeru Muratora wystartowała Szkoła Budowania – akcja, która trwać będzie przez cały rok. To 12 lekcji ukazujących się w kolejnych numerach miesięcznika oraz platforma online i seria webinarów, które będą umożliwiały zainteresowanym interaktywny udział w szkole budowania, możliwość zadawania pytań kierownikowi budowy i projektantowi (szkolabudowania.murator.pl).

Źródło: Grupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na polskim rynku debiutuje Betclic Studios - studio i platforma wideo, na której dostępne są filmy dokumentalne o ciekawych historiach ze świata sportu, kultury i nie tylko. Równocześnie ze startem Studios, Betclic ogłosił uruchomienie programu grantowego dla młodych twórców. W ramach inicjatywy marka przeznaczy aż 1 milion złotych na realizację...
Fundusz na rzecz ukraińskich mediów podsumowuje działania
W marcu 2023 minął rok, od kiedy dziennikarze z Polski, Szwecji, Finlandii, Danii i Norwegii powołali Fundusz na rzecz ukraińskich mediów (Ukrainian Media Fund, UMF), by pomóc przetrwać mediom w Ukrainie. Zebrane środki pozwoliły m.in. na zakup wyposażenia niezbędnego dziennikarzom pracującym w strefach objętych działaniami wojennymi, wsparcie finansowe tych dziennikarzy oraz...
Narodowa Rada Mediów Elektronicznych (NEPLP) będąca łotewskim odpowiednikiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji podjęła decyzję w sprawie włączenia TVP Info, TVP World, TVP Wilno i Belsat TV do wykazu programów audiowizualnych, które mogą być reemitowane na terenie Łotwy.
Od kwietnia Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. Po stronie biznesu obszar wzmocni Joanna Szefler, która obejmie nowo utworzone stanowisko head of new business lifestyle i będzie odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży i nowe...
9 marca 2023 roku, podczas uroczystej gali w czasie Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, po raz pierwszy został zaprezentowany ranking 50 najbardziej wpływowych kobiet w ochronie zdrowia w Polsce. Jest to wyróżnienie dla menadżerek, lekarek, naukowczyń, badaczek, polityczek, urzędniczek, działaczek społecznych oraz przedstawicielek organizacji działających na rzecz pacjentów i rozwoju...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764