logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Zamość: Mutoh Rockhooper II 64 -160 cm ECO SOLVENT

08.06.2016
Cena: 10 000,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 843

Witam
Mam do sprzedania jak to mówią - ostatni prawdziwy ploter ze stali czyli nieśmiertelny MUTOH ROCKHOOPER 64 II + stałe zasilanie.
Zmieniamy po przesiadamy się na szerszą maszynę i potrzebujemy miejsca.

Wszystkie dysze sprawne - testy prześlę próbne wydruki też jak ktoś chce, zapraszam też do testów na miejscu. Maszyna cały czas w produkcji z dziś na foto, wydruk też, w zestawie nawijarka, komputer z RIP Onyx 6.5 i Wastah,
do tego nawijarka, i system stałego zasilania - zaznaczam zasilania a nie dolewania ! - zalewasz 1 l atramentu i nie zaglądasz aż się skończy. Jak ktoś chce może założyć kasetę i też spokojnie maszyna działa - nie były robione żadne przeróbki w maszynie. Ploter z najnowszym firmware płyty czyli 3.00, druk zmienną kroplą oraz falą.... jest obsługiwany.

Do tego system kart zewnętrznych tzw. wieczny czyli maszyna nie kasuje kart - zrobiony dla nas na jednych kartach drukujemy już ok. 2 lat - i przyszły nabywca też się o to już nie będzie martwił. Ploter pracuje eco solventowym bezzapachowym praktycznie atramencie firmy JetBest. Dodatkowo w komplecie troszkę podstawowych części, wycieraczki, 2/3 l. płynu czyszczącego, oraz w pełni sprawna z testem dysz głowica DX4 - gdyby coś to na zapas.

Maszyna czysta i zadbana, ew. można wyregulować czarną głowicę.. z lekka nie siedzi z cyjan po wymianie na nową.. ale to praca na godzinkę dla serwisanta.
Na maszynę wystawiamy f-rę VAT


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mutoh-rockhooper-ii-64--160-cm-eco-solvent-%2C-zamosc,64146,ogloszenie.html

http://allegro.pl/ploter-mutoh-rockhooper-ii-64-160-cm-eco-solvent-i6254146348.html
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+ +
Ofertę złożył: fastgraw
Telefon: 512839796
Kontakt: Jan
Zamość, Lwowska 40

Konto fastgraw nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764