logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

N42 Concept Agency ze statuetką Sabre Awards EMEA 2022

  PR 13.06.2022, przeczytano 372 razy

27 maja w Londynie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród SABRE AWARDS EMEA 2022. Zwycięzcą w kategorii Real Estate & Constructions jest kampania komunikacyjna i dialog społeczny, zrealizowane przez N42 Concept Agency dla inwestycji Lizbońska Grupo Lar.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/n42-concept-agency-ze-statuetka-sabre-awards-emea-2022,396250,artykul.html

- To wielkie wyróżnienie i duma znaleźć się w ścisłym gronie laureatów SABRE AWARDS EMEA 2022. Nagroda pokazuje, że w dzisiejszych, niepewnych czasach największe znaczenie ma prostota komunikacji, wzajemny dialog i szacunek dla potrzeb społeczności. Cieszę się, że wspólnie z Grupo Lar Polska zrealizowaliśmy projekt ważny branżowo i społecznie, który został doceniony w międzynarodowym gronie – mówi Joanna Wilczek, CEO N42 Concept Agency.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych zostało ponad 2000 kampanii z całej Europy.

W ścisłym finale znalazło się 400 najlepszych zdaniem Jury projektów.

  • Pełna lista laureatów SABRE AWARDS EMEA 2022 dostępna jest TUTAJ.

Źródło: N42 Concept Agency

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Druga edycja akcji „Zaprojektowane po ludzku” zainicjowana przez „Gazetę Wyborczą” jest poświęcona tworzeniu przyjaznej ludziom przestrzeni wspólnej. W trakcie jej trwania na łamach „Wyborczej” ukażą się publikacje pokazujące problem przestrzeni publicznej w miastach z różnych perspektyw. Ważnym elementem akcji jest konkurs, który wyłoni najlepsze rozwiązania dla...
On Board Think Kong: kampania Hoya Lens z nagrodami IAC 2022
HOYA Lens Poland i agencja OBTK otrzymały międzynarodową nagrodę IAC 2022 w 2 kategoriach: Best Health Care Integrated Ad Campaign oraz Best Medical Integrated Ad Campaign. Statuetki zostały przyznane za kampanię „Wzrok OK!”, która zachęciła do zaplanowania wizyty u specjalistów ponad 2 mln Polaków.
Najlepsze okładki 2021 roku wybrane
Poznaliśmy laureatów VIII edycji Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową. Wręczenie nagród miało miejsce 23 czerwca podczas wernisażu wystawy pokonkursowej w Poznaniu, w 3-piętrowej Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru.
W środę, 22 czerwca w Fabryce Norblina odbył się Finał 9. edycji Papaya Young Creators. Podczas finału ogłoszono zwycięzców i zwyciężczynie konkursu dla młodych talentów filmowych. Jury tegorocznej edycji przyznało 10 nagród, 1 wyróżnienie oraz 4 nagrody specjalne. Poznajcie laureatów i laureatki tegorocznych kategorii: Music Stories, Branded...
Dwie nagrody Golden Arrow 2022 dla Opus B
W tegorocznej edycji konkursu zdobyliśmy nagrodę główną za działania dla marki Jurajska oraz wyróżnienie za kampanię dla Familijnych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764