logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Kujawsko-Pomorskie: NADRUKI - KOSZULKI - BLUZY ITP.

08.04.2014
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1357

Witam, poszukuję firmy, która podjęłaby się realizacji nadruków na koszulkach (mile widziane również bluzach, kurtkach itd.) oraz obsługi ich wysyłek do klienta. Ja zajmuję się reklamą, sprzedażą i przede wszystkim przygotowaniem atrakcyjnych i unikalnych wzorów.
Posiadam świeży sklep internetowy, który nie jest jeszcze w sieci (pozostaje skonfigurować go pod odpowiednie warunki współpracy).
Mam obecnie dostęp do dużego grona potencjalnych odbiorców.

Nie ukrywam, że zorientowałem się także w sytuacji na rynku i mam konkretne wymagania. Wiem też, że wiele firm posiada drukarki DTG, ale często ma problemy ze zdobyciem zamówień. Ja oczywiście nie mogę zagwarantować określonej ilości zamówień, ale przy atrakcyjnych cenach myślę, że współpraca byłaby korzystna dla obu stron.

Liczę na konkretne oferty więc proszę o określenie ceny za pojedynczy nadruk o wielkość 30x40cm na białej i czarnej koszulce o gramaturze minimum 180g (najlepiej gildan, adler). Oczywiście proszę uwzględnić w tym już koszt koszulki oraz obsługi wysyłki (zapakowanie, nadanie) bez kosztów samej wysyłki, bo to zależy od wyboru operatora.

Proszę również o propozycję warunków współpracy, gdyż nie mam zarejestrowanej działalności gospodarczej. Ja ze swojej strony proponuję umowe zlecenie o pozyskiwanie dla Państwa firmy klientów.

damiandesign.pl@gmail.com


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nadruki---koszulki---bluzy-itp.%2C-kujawsko-pomorskie,53117,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+ +
Ofertę złożył: damianprojekt1
Kontakt: Damian

Konto damianprojekt1 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764