logo
WIADOMOŚCI

Sharp MX-3050N i MX-3070 z nagrodami BLI

Mateusz Zawiślak  PR 14.07.2017, przeczytano 242 razy
ilustracjastrzałka

Firmy, poszukując cyfrowych kopiarek, usiłują znaleźć model, który będzie wyposażony w najnowsze funkcje znane z dużych urządzeń, a jednocześnie będzie niedrogi i jego niewielkie rozmiary pozwolą zainstalować go w niewielkim pomieszczeniu. Jeśli firmie potrzebne jest urządzenie A3, z dużym prawdopodobieństwem zdecyduje się na urządzenie obsługujące druk w kolorze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sharp-mx-3050n-i-mx-3070-z-nagrodami-bli,33119,artykul.html

Raport przygotowany przez analityków z IDC sugeruje, że do 2020 roku około 85 procent urządzeń biurowych A3 kupionych w Europie będzie przystosowane do druku w kolorze. Ten trend jest napędzany przez malejące koszty utrzymania oraz rosnące oczekiwania co do jakości wśród użytkowników docelowych. Dla firmy Sharp przejście od urządzeń mono do urządzeń kolorowych w segmencie A3 jest kluczową tendencją, na którą stara się odpowiedzieć coraz bardziej powiększającą się serią kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych MX.

Przyznawane corocznie, indywidualne nagrody Buyers Laboratory „Pick” wyróżniają na podstawie rygorystycznych dwumiesięcznych testów sprzęt najlepszy w swojej klasie. W ostatnim czasie dwa urządzenia Sharp MX-3050N i MX-3070 otrzymały nagrody BLI „Pick” dla wyróżniających się urządzeń kolorowych A3 segmentu podstawowego o prędkości od 21 do 30 str./min oraz wyróżniających się urządzeń kolorowych A3 o prędkości od 21 do 30 str./min.

- Z informacji od klientów wiemy, że takie funkcje jak krótszy czas wybudzania i wysokiej jakości druk w kolorze gwarantują optymalną produktywność w szerszej gamie zadań – skomentował Szymon Trela Product Manager, Sharp Electronics CEE. – Naszym głównym celem jest  zapewnianie firmom niezawodnych urządzeń, które gwarantują wyjątkową wydajność przy jednoczesnej uniwersalności i możliwości dostosowania do zmieniających się potrzeb biura. Jesteśmy dumni, że wszechstronność naszych urządzeń została teraz oficjalnie doceniona przez laboratoria BLI – dodał.

Ostatnio wprowadzona na rynek seria MX obejmuje trzynaście urządzeń wielofunkcyjnych o prędkości od 30 do 60 str./min, oferujących uniwersalne zarządzanie przepływem dokumentów i łatwe w obsłudze funkcje, wspólne dla całej serii. Wszystkie modele wyposażono w uproszczony interfejs użytkownika, dostępny na łatwym w obsłudze panelu dotykowym LCD o przekątnej 11.1" oraz dostępną w konfiguracji standardowej funkcję druku podążającego.

Nowe modele można dostosowywać do indywidualnych potrzeb i rozbudowywać stosownie do zmieniających się wymagań firmy. Różnorodna oferta funkcji opcjonalnych obejmująca zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów, bezpośredni druk plików pakietu MS Office oraz platforma Sharp OSA. Jeśli potrzebujesz perfekcyjnego wykończenia wydruków, funkcje ręcznego zszywania i zszywania bezzszywkowego na pewno ułatwią Ci tworzenie profesjonalnych dokumentów.

Zaawansowany model MX-3070N wyposażono w dodatkowe funkcje, takie jak WiFi, wbudowaną funkcję rozpoznawania tekstów (OCR) oraz zaawansowane funkcje integracji z chmurą, dzięki czemu użytkownicy mogą wygodnie drukować dokumenty z urządzeń mobilnych i korzystać z platformy zaawansowanych rozwiązań do zarządzania dokumentami. Czujnik ruchu umożliwia również skrócenie czasu oczekiwania na powrót urządzenia ze stanu uśpienia.

Źródło: Sharp

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Nowości marki Aputure
Firma Foxfoto - dystrybutor marki Aputure - rozszerza ofertę lamp LED marki Aputure o trzy nowe modele z serii Light Storm.
Książęce spełnia marzenia piwoszy – Porter Bałtycki już w ofercie
Książęce nie spoczywa na laurach i prezentuje kolejny stały wariant w kolekcji. Książęce Porter o głębokiej, ciemnej barwie, niezwykłej mocy ekstraktu oraz złożonym profilu sensorycznym czerpie z najlepszych tradycji piwowarskich naszego regionu.
Nikon z czterema nagrodami TIPA World Awards 2018
Cztery produkty Nikona uhonorowano prestiżowymi nagrodami TIPA World Awards 2018. Wybór przeprowadziło stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association), globalny autorytet dla branży fotografii i obrazowania. Nikon D850 zdobył tytuł „Najlepsza lustrzanka zawodowa” (‘Best DSLR Professional’), Nikon D7500 – „Najlepsza lustrzanka ekspercka” (‘Best APS-C DSLR Expert’), a obiektyw AF-S NIKKOR ...
Na sukces składają się cechy dobrego negocjatora oraz - przede wszystkim - przygotowanie i wiedza. Poznanie skutecznych narzędzi zapewni przewagę nad rozmówcą, a stąd droga do osiągnięcia celu jest bardzo bliska. Tajniki procesów negocjacyjnych, już 25 kwietnia we wrocławskim Idea Hub przedstawi Aneta Kaczmarek, prawniczka i trener kariery, związana z marką BeonWave. ...
Openhouse z produkcyjnymi ploterami Artemis już 26 kwietnia
26 kwietnia 2018 będą miały miejsce w Opolu prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED-UV i solwentowego marki Artemis.
 
czwartek 19.04.2018, 135 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone