logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nagroda EDP dla drukarki desktop UV - Mimaki UJF-3042

  PR 12.06.2010, przeczytano 5262 razy
ilustracjastrzałka

Najnowsza drukarka desktop UV-LED - Mimaki UJF-3042 została nagrodzona podczas targów IPEX 2010 przez stowarzyszenie EDP tytułem Najlepsza drukarka UV małej i średniej wielkości.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nagroda-edp-dla-drukarki-desktop-uv---mimaki-ujf-3042,10812,artykul.html

Mimaki UJF-3042 jest szeroko rozpoznawalną, prawdziwie innowacyjną i unikalną maszyną drukującą w technologii UV. Jako pierwsza dostępna drukarka UV LED w formacie A3 otworzyła rynek druku UV dla wielu firm poszukujących technologii do druku spersonalizowanych artykułów promocyjnych kart, tabliczek, obudów do elektroniki i szeregu innych zastosowań.

Mimaki UJF-3042 to ploter stołowy drukujący na przedmiotach o grubości do 5 cm z maksymalną rozdzielczością 1440 x 1200 dpi. Wyposażenie drukarki w przełomową technologię Mimaki – utwardzanie atramentu lampami UV LED dało użytkownikowi wiele korzyści, włączając niski pobór prądu, bezproblemowy druk na mediach wrażliwych na temperaturę i długą żywotność lamp LED – do 10 000 godzin (10 razy dłużej niż konwencjonalne lampy wyładowcze).

Źródło: TeBa
www.teba.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Teba

(TEBA Sp. z o.o. Sp.k.)

Teba o sobie:

Firma TEBA od roku 1990 jest jednym z pierwszych dostawców technologii cyfrowych
dla firm reklamowych i przemysłu w Polsce.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania do produkcji systemów reklamy wielkoformatowej oraz przemysłu tekstylnego. Wszystkie oferowane przez nas systemy są ciągle rozwijane i adaptowane do nowych, często niestandardowych potrzeb Klientów.

Jesteśmy generalnym dostawcą ploterów firmy MIMAKI z 30 letnim doświadczeniem.

Oferujemy wszystkie dostępne maszyny japońskiego producenta: drukarki UV, drukarki tekstylne do druku bezpośredniego i sublimacyjnego, drukarki solwentowe, plotery tnące oraz laminatory.

Ponadto naszą ofertę uzupełniają kalandry Klieverik, Muratex, wygrzewarki, wielofunkcyjne plotery tnące z wymiennymi głowicami i pasem transporterowym z serii FlatbedCut, laminatory stołowe, trymery.

Specjalizujemy się w dystrybucji oprogramowania Ergosoft, EasySign oraz materiałów eksploatacyjnych do maszyn.

Wsparcie techniczne gwarantuje zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów serwisu.

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wdrożyła w firmach reklamowych wieloosiowe maszyny frezujące i grawerujące, które oprócz cięcia pozwalały na obróbkę w pełni trójwymiarową.
Również jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży systemy druku bezpośredniego na tekstyliach oraz wieloosiowe maszyny frezujące i grawerujące 3D Mikroprofil oraz systemy druku bezpośredniego na tekstyliach.

Nasze zainteresowanie klientem nie kończy się na sprzedaży oferowanych urządzeń. Oferujemy również doradztwo, instalację, szkolenie oraz profesjonalne usługi serwisowe.
O zadowoleniu naszych klientów może świadczyć fakt, iż przy zakupie następnego urządzenia najczęściej wybierają ponownie rozwiązanie oferowane przez firmę TEBA.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ciągle powiększającą się ofertą naszej firmy i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu:
https://www.signs.pl/_z-nasza-oferta-mierzymy-wysoko_---jacek-teodorczyk%2C-teba,384082,artykul.html

Firma TEBA

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Włókna formowane: współpraca Matrix Pack i Stora Enso
Matrix Pack – jeden z czołowych w skali świata dostawców bazujących na włóknach produktów i rozwiązań opakowaniowych do żywności, nawiązał współpracę ze Stora Enso w obszarze oferowanej przez nią usługi Fiber as a Service (FaaS). Jej celem jest przyspieszenie działań Matrix Pack związanych z jeszcze szybszym wprowadzeniem na rynek jej...
Duane Pekar obejmuje stanowisko CEO w Mark Andy
Mark Andy, jeden z największych i najdłużej działający na świecie producent maszyn wąskowstęgowych do drukowania etykiet i opakowań, poinformował o zmianie na stanowisku CEO. Z dniem 28 listopada br. funkcję tę objął Duane Pekar.
Scodix Ultra 6000 SHD w AN Studio
Scodix wraz z firmą Digiprint ogłosiły sprzedaż kolejnej maszyny Scodix Ultra 6000 SHD. Model w formacie B1 oparty o technologię Smart High Definition jest pierwszą tego typu maszyną na polskim rynku. Dzięki szerokiej gamie produktów, od opakowań po kalendarze i materiały POS, maszyna Scodix zapewni AN Studio elastyczność w uszlachetnianiu wielu produktów za pomocą ponad 10...
Sun Chemical na 17. Akademii Zarządzania Barwą: zarządzanie kolorem z Suncolorbox
Zestaw aplikacji i usług z obszaru color managementu, jakie pod wspólną nazwą SunColorBox oferuje firma Sun Chemical to narzędzie, które stosują już setki klientów z całego świata, m.in. z Polski. Tym razem korzyści związane z jego wdrożeniem poznali uczestnicy 17. Akademii Zarządzania Barwą – konferencji organizowanej dorocznie przez firmę Polski...
Raja: Zielono rewolucja nagrodzona Diamentem
Zaskakujący papierowy stretch, wytrzymały papier bąbelkowy zamiast folii, mocna taśma spinająca, także z… papieru i wreszcie ekologiczne koperty z wkładem amortyzującym - co łączy te rzeczy? Wszystkie wzbogacają katalog produktów firmy RAJA. Dowodzą one, że innowacyjne myślenie i odpowiedzialność środowiskowa mogą iść w parze z prowadzeniem skutecznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764